Plotki transferowe

Inter ma alternatywy dla Milito? (22)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
655
22

Chociaż wszyscy kibice Interu mają nadzieję, że Diego Milito pozostanie w ekipie Nerazzurrich na przyszły sezon, władze Mistrza Włoch już mają pomysł, jak zastąpić lukę po ewentualnym odejściu najskuteczniejszego strzelca minionego sezonu.

 

Warunek jest jeden – 35 mln Euro. O mniejszych ofertach Massimo Moratti nie chce nawet słyszeć. Gdyby jednak taka kwota wpłynęła na konto Mediolańczyków, miałaby ona posłużyć do pozyskania innego Argentyńczyka Carlosa Teveza. W razie niepowodzenia transferu napastnika Manchesteru City kolejny w kolejce stoi inny „wyspiarz”, Fernando Torres z Liverpoolu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.06.2010 o 18:06 przez Tomekk
Tomekk
Diego zostanie napewno <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.06.2010 o 17:26 przez Harvester
Harvester
Są piłkarze, których Inter po prostu musi mieć w składzie jak Sneijder, Samuel, Lucio czy też Milito. Na bank zostaje
13.06.2010 o 15:30 przez Mate1908
Mate1908
Milito musi zostać w Mediolanie. Od niego Benitez powinien zaczynać ustalanie składu na każdy mecz. Co z tego, że sprzedamy go za 35 baniek skoro za Teveza czy Torresa będzie trzeba wyłożyć zbliżoną sumę? W dodatku obaj ci piłkarze także będą chcieli zarabiać przynajmniej z 6-7 mln rocznie. Sprzedać Diego to najgłupsza rzecz jaką Moratti może zrobić.
13.06.2010 o 15:29 przez sas111
sas111
Tevez i Torres moga byc alternatywa dla Pandeva albo Balotelliego a Milito zostaje u nas<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.06.2010 o 12:11 przez Kamikaze
Kamikaze
Wszyscy mowia o tak'' kto da za niego 35mln'', wy nie rozumiecie ze o to chodzi Morattiemu, poprostu on go nie chce sprzedac i wie ze nikt nie da taki hajs.
13.06.2010 o 11:50 przez kaaasiulencjaaa
kaaasiulencjaaa
Tylko nie Tevez ! Może i dobry piłkarz, ale ham. Ewentualnie Torres, ale i tak wolę żeby Milito został ..
13.06.2010 o 11:46 przez SlimShady
SlimShady
Teveza bym widział ale obok właśnie Milito i Eto, to byłby najlepszy atak na świecie. Jak miałby odejść Milito to chyba Torres byłby godnym następcą i chyba jedyny, bo inni są albo za słabi albo nie do ruszenia.
13.06.2010 o 11:44 przez Ajk
Ajk
Dziwne zaczyna się to robić <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> niby po co Inter miałby pozbywać się Milito<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> i to za 35mln kto da takie pieniądze<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
13.06.2010 o 11:24 przez arturinho17
arturinho17
Ehh te media nie dadzą mu spokoju... on pokochał Inter i na pewno zostanie... jest bezcenny...<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.06.2010 o 11:24 przez Chuchu
Chuchu
generalnie oraz aby przypodobać się wszystkim użytkownikom jestem na nie, ale taki Torres? hmm...<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.06.2010 o 10:56 przez tytusek25
tytusek25
Odejsc napewno nie odejdzie ale na podwyżke rownież uważam zasłużyl.Jest kupa miejsca na kompromis ,chęci z obu stron są ,tak ze nie ma obaw jak dla mnie.
13.06.2010 o 09:10 przez adrianz
adrianz
Panowie Moratti jest wkurzony bo agent Milito chce przedłużenia kontarktu o 2 lata i podwyżki do 6,5 mln euro.Czyli grałby do 35 roku w Interze.Tak wyczytałem w prasie.
13.06.2010 o 09:09 przez mati1908
mati1908
nikt nie da za 31 legniego zawodnika 35 mnl
13.06.2010 o 01:08 przez pablo77
pablo77
jakas kpina El Principe musi zostac on zawsze walil bramy kiedy trzeba bylo . moze odejsc Balotelli ale nie on , poza tym nikt nie musi odchodzic jesli bedziemy grali 3 napastnikow to 2 rezerwowych moze byc tak wiec moze smialo przyjsc do nas Carlitos <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.06.2010 o 00:44 przez lena182
lena182
też nie chce żeby Milito odchodził... ale jak faktycznie jego agent popsuł układy na linii Milito - Inter to d#*a blada... jak chcą napastnika sprzedać to niech Pandeva sprzedadzą! zarobią na pewno <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
13.06.2010 o 00:20 przez berdzi13
berdzi13
Nie chciałbym wiecznie kontuzjowanego Torresa. Tevez by pasował do nas ale nie w miejsce Diego. Tevez - Milito - Eto fajnie by nasz napad wygladał...
13.06.2010 o 00:15 przez Kusy
Kusy
przecież Diego zostanie. Plotki ...
12.06.2010 o 23:51 przez piotrekninter
piotrekninter
Milito zostaje...oby sie na Cavanim nie skonczylo<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.06.2010 o 23:48 przez Harvester
Harvester
Żaden z tych gwiazdorów nie potrafi tak znosić presji ja Milito.
12.06.2010 o 23:47 przez miniu86
miniu86
mam nadzieje że to tylko dziennikarskie kaczki bo nie wyobrażam sobie że Moratti coś takiego bierze pod uwage.
12.06.2010 o 23:47 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Lepiej wszystkim tym zawodnikom którzy oczekuja podwyzki dac te pieniadze, no inaczej nasza kadra moze sie rozsypac... Moratti, troche mnie martwisz. Tevez i Torres to dobzi zawodnicy, ale bym chociaz jednego z nich widzial OBOK Milito w Interze, a nie bez niego...<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
12.06.2010 o 23:45 przez Mikson
Mikson
Prosze, nie oddajcie go. To będzie wielki błąd i nawet Torres czy Tevez mogą go nie zastąpić. Drugiego takiego snajpera nie ma.

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:42

Ale poziom meczu jest fatalny. Oczy krwawią

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się