Plotki transferowe

Inter przygotuje ofertę? (20)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
501
20

Inter Mediolan ma na dniach przygotować ofertę za 26-letniego reprezentanta Anglii, przebywającego wraz z reprezentacją na Mundialu, Glena Jonsona.

 

Pomimo, iż Rafa Benitez życzy sobie tego, by Maicon pozostał w Interze na następny sezon, wobec możliwości utraty Brazylijczyka, poprosił władze Nerazzurrich o przygotowanie oferty za Glena Johnsona. Bowiem to w anglieslkim obrońcy Liverpoolu Hiszpan widzi następcę popularnego Il Colosso.

 

Problemem mogą okazać się wysokie oczekiwania finansowe włodarzy 18-krotnych Mistrzów Anglii.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.06.2010 o 15:28 przez mati1908
mati1908
nie chce go u nas
18.06.2010 o 09:15 przez Brising
Brising
adriano <br />
glen jest prawym obrońcom
17.06.2010 o 22:38 przez adriano:)
adriano:)
Jeśli chodzi o wzmocnienie lewej obrony to widzę tylko dwóch kandydatów. Glen Jonson i Bastos. W razie sprzedaży Maicona tylko oni mogą odpowiednio zrekompensować stratę tego gracza. Wtedy Zanetti na prawą i można grać.
17.06.2010 o 22:29 przez Ajk
Ajk
Jeżeli Maicon odejdzie to powinni się postarać o Glena ale nie za wszelką cenę bo póki co Liverpool trochę za dużo za jego chce.
17.06.2010 o 20:28 przez Ganja
Ganja
van der Wiel lepszy i tańszy
17.06.2010 o 20:28 przez Ganja
Ganja
van der Wiel lepszy i tańszy
17.06.2010 o 19:37 przez TOMASSON
TOMASSON
Dla mnie jeden z lepszych na swojej pozycji<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.06.2010 o 17:46 przez Deki
Deki
Najlepsze jest to że te same gazety piszą np w sprawie transferu Bonucciego do Juve, że negocjują z tym samym Preziozim <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.06.2010 o 17:35 przez Seba
Seba
To, że Inter może stracić trofea, to był wymysł turyńskich gazet. Nie warto na stronie umieszczać wszystkich plotek, bo człowiek by zwariował i co chwilę czytalibyśmy o degradacji Interu jak to lubią podawać wieśmaki.
17.06.2010 o 17:25 przez Bergomi
Bergomi
dziwie sie że nic na tej stronie nie wspominacie o tym że Interowi mogą zostać zabrane wszystkie trofea wywalczone w zeszłym sezonie z powodu nieprawidłowości przy transferach Milito i Motty.Oczywiście mam nadzieję że do tego nie dojdzie ale powinniście o takim zagrożeniu poinformować.
17.06.2010 o 16:54 przez Vancore
Vancore
do l'poolu za 18(tak?) poszedl wiec tani nie bedzie
17.06.2010 o 16:40 przez SlimShady
SlimShady
Glen Jonsona to dobry zawodnik, uwodnił miedzy innymi w meczu Anglii, gdzie był jednym z niewielu lepszych zawodników na boisku, sądzę jednak,z 25 mln to trochę za dużo jednak, lepiej jakby na tą pozycje wrócił Zanetti, a lewą można poszukać, może Kolarov czy Vargas.
17.06.2010 o 16:10 przez Rufus
Rufus
Byłby to dobry pomysł, ale ciekawe ile chcą za niego...
17.06.2010 o 16:07 przez Seba
Seba
Także jestem za tym, aby skupić się na lewym obrońcy, a na prawej niech śmiga Javier z Santonem. Pojawiły sie informacje o zainteresowaniu Bastosem i bardzo podoba mi się ten pomysł<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.06.2010 o 15:42 przez piotrekninter
piotrekninter
myslalem ze jest mlodszy a tu 26 lat, tak 24 mi chodzilo po glowie, no jeden z ciekawszych prawych obroncow, jest jezcze VD Wiel ale tak prawde mowiac nawet jak Maicon odejdzie prawa i tak mamy silna, lepiej kupic lewego obronce niz z braku stawiac tam typowego prawego
17.06.2010 o 15:27 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
lol :/ ?<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
17.06.2010 o 14:52 przez Vancore
Vancore
Maicon!Ale to najlepsza opcja z dostepnych na rynku.
17.06.2010 o 14:43 przez MatiInter
MatiInter
ja stawiam ze Maicon zostanie.
17.06.2010 o 14:40 przez Deki
Deki
Johnson na prawej, Santon na lewej i to by mi pasowało. Jeszcze Ranocchia i Kjear zamiast Materaca i Cordoby i obrone mamy załatwioną na kilka lat.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.06.2010 o 14:33 przez Harvester
Harvester
I to solidną. Glen w Interze to był by hit! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
No chyba, że Maicon zostanie <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />

Shoutbox

martins2000 23.06.2026 21:16

o już od lat wiadomo

martins2000 23.06.2026 21:16

Soleta to nie chce Marotta

Claudio 23.06.2026 21:15

Info, że Solet jednak daleko, Palestra do Chelsea. Moze jeszcze Bastoni do Realu? :D

martins2000 23.06.2026 21:14

od 14 lat mówię odpalić największe zło AUSILIO

Claudio 23.06.2026 21:13

Bremer tez Interowi obiecal...

HB 23.06.2026 21:13

a Dybala byl nawet na wakacjach z Lautaro

Orzeu 23.06.2026 21:12

Palestra zaakceptował propozycję Chelsea. Inter zaskoczony, bo przecież miał dobre relacje

Claudio 23.06.2026 21:10

Roma musi do konca miesiaca chyba wykazac jakis spory zysk 40-50mln?

Claudio 23.06.2026 21:10

Wesley to się Romie akurat udal. Swietny zawodnik

Claudio 23.06.2026 21:10

mimo wszystko kwota ogromna

Claudio 23.06.2026 21:09

doprecyzuje nie zaimponowal bo moze na 2 jego meczach sie skupilem jak zaczely byc jakies informacje, a na kompilacjach ciezko chlopa ocenic

martins2000 23.06.2026 21:09

czyli pewnie DODO

HB 23.06.2026 21:09

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu - Inter finansowo to 3. liga

martins2000 23.06.2026 21:09

nasi po Wesley oferta stanowczo odrzucona ahhahah

Claudio 23.06.2026 21:08

ja jak pisalem Palestra mi nie zaimponowal jakos znaczaco i dziwilem sie tej kwocie 50mln ktora wydawana przez Inter na zawodnika z pierwszym dobrym sezonem jakąś abstrakcją. Ale z drugiej strony jak będzie potwierdzenie tych informacji to nasi zostali mega wyyebani.

Orzeu 23.06.2026 21:08

słuchaj MAteo głupio wyszło...

martins2000 23.06.2026 21:06

telefon do Darmiana

Orzeu 23.06.2026 21:06

teraz pełen gaz po Paza

Claudio 23.06.2026 21:06

Ostatnio: INter już dawno dogadany z palestrą. Ostatnio dogadali się z Atalantą i potrzebne były detale do omówienia. Nagle przychodzi gówno klub z anglii i cyk....Palestra w Londynie :D

Orzeu 23.06.2026 21:05

pewnie odbije się od Premier League i wróci za 2 lata do Serie A.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625182

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się