Informacje z klubu

Inter wściekły o deklaracje odnośnie San Siro (12)

Źródło: football-italia.net
prawie 5 lat temu
168
12
fcinter serwisowe

Jak donoszą włoscy dziennikarze Inter jest wściekły o deklaracje, jakie poczynił prezydent Milanu Silvio Berlusconi po przegranych derbach. Były prezydent Włoch zadeklarował, że intencją Rossonerrich jest pozostanie na San Siro.

To całkowicie zmienia postać rzeczy, ponieważ od dłuższego czasu była mowa o nowym stadionie dla Milanu w dzielnicy Portello. Problemem miały być rozmowy z Fondazione Fiera, posiadaczami tych ziem. Berlusconi zapowiedział, że Milan chce pozostać wspólnie z Interem na Stadio San Siro. 

Erick Thohir już wcześniej deklarował chęć posiadania własnego obiektu. Prezydent Interu jest teraz mocno zły i zawiedziony z powodu zmarnowanego czasu. Poczyniono już plany odnośnie przebudowy San Siro po wyprowadzce Milanu. Plany zakładały przebudowę zarówno San Siro, jak i "wioski sportowej" dookoła niej. 

Teraz ogłoszenie Berlusconiego przekreśla plany Nerazzurrich, którzy muszą od nowa pomyśleć nad wszystkimi możliwymi decyzjami. Niestety, na decyzję zapewne przyjdzie nam poczekać. Wielce prawdopodobne, że po raz kolejny brana pod uwagę będzie opcja wyprowadzki ze Stadio Giuseppe Meazza.

Zobacz też

Appiano Gentile

Rozwój infrastruktury Appiano Gentile (6)

11.07
18:01
Romelu Lukaku

Niepewny występ Lukaku (5)

11.07
17:08

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2015 o 07:54 przez Ibra1908
Ibra1908
Niesłowne Merdacze !!
17.09.2015 o 16:19 przez Meniu
Meniu
Inter i wyprowadzka ze Stadio Giuseppe Meazza? nie wyobrażam sobie takiego obrotu sprawy!
17.09.2015 o 10:56 przez Moris-son2
Moris-son2
Najpierw marzyłem o własnym nowym, potem stwierdziłem że pozostanie na San Siro i jego modernizacja + rozbudowa okolic to nawet lepiej. Obawiam się, że role z ACM się odwrócą ...
16.09.2015 o 23:33 przez Kebo
Kebo
Byłoby mega jakbyśmy mieli własny obiekt, nawet San Siro na własność to byłoby coś. Jednak jeśli Milan ma takie kłopoty to nie pozostaje nic innego jak wyprowadzka Interu. Pytanie czy mamy na to hajs.
16.09.2015 o 17:57 przez Szociq
Szociq
od początku było jasne, że te czerwone dziady żadnego nowego stadionu nie wybudują.
16.09.2015 o 17:47 przez inter_21
inter_21
Można się było spodziewać że deklaracje tego gówno klubu są nic nie warte. Teraz chyba nie ma innej opcji jak budowa własnego stadionu, bo te łajzy moga jeszcze tysiąc pięćset razy zmieniać zdanie
16.09.2015 o 17:42 przez Rebelde
Rebelde
110mln? Ale chyba sama budowa , bez kupna gruntów itp.
16.09.2015 o 17:22 przez Michellaga
Michellaga
Stadion Juve kosztował tylko 110 mln euro, a według plotek przebudowa GM miała kosztować około 250 mln euro. Thohir musu rozpatrzyć co lepiej sie mu kalkuluje
16.09.2015 o 16:57 przez Rebelde
Rebelde
Zawsze byłem na nie , jeśli chodzi o pozostanie. Nowy stadion to wielka inwestycja, ale bez tego nie ma szans na powrót do Europy. Juve zrobiło 2 kroki naprzód dzięki budowie stadionu, następna będzie Roma. Reanimowanie trupa SS nie ma sensu! Jedyne co jest pięknego w SS to 'historia', ale ona nam nie zapłaci rachunków i nie kupi zawodników światowej klasy.
16.09.2015 o 14:03 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Moim zdaniem powinni podjąć decyzje o budowie własnego stadionu i nie ogladać się na Milan. Być może jest to "droższa" opcja, ale w perspektywie czasu może okazać się korzystniejsza.
16.09.2015 o 13:26 przez Kondzik
Kondzik
A zyski ze sklepow tez na pol?jeba**ich budowac swoj. Miasto tez pewnie tak latwo nie odsprzeda stadionu.Chcieli wydymac freda to teraz fred wydyma ich.
16.09.2015 o 13:15 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Z jednej strony lipa ale z drugiej czemu by nie wykupic z Milanem na pół tego stadionu od miasta i wspólnie przebudować ? Zyski z dnia meczowego w cąłości szły by do drużyny rozgrywającej swój mecz na GM, a derby dzielone by były na pół.

Shoutbox

chonciak 15.07.2020 01:01

Najpierw wróci do formy, a dopiero później się połamie. I znowu pół sezonu w dupe ;d

Czarson 15.07.2020 00:42

IMO wiadomo i to, że się polami i to, że wróci do formy

crislk 14.07.2020 23:50

kupowanie sensiego to wtej chwili to jak kupic kota w worku nie wiadomo czy sie połamie znow i bedzie sie leczył i czy wróci do dobrej formy wszystko powinno zalezec ok kwoty ile oni sb za niego chcą ;p

crislk 14.07.2020 23:48

no własnie czy wróci

Alfa 14.07.2020 23:48

niech oni sie ogarna z tymi treningami

Alfa 14.07.2020 23:48

no ciekawe czy wroci w ogole do tej formy

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:47

niesamowicie wyglądał

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:47

Szkoda Sensiego, bo w pierwszej części sezonu był chyba najlepszym zawodnikiem w lidze

crislk 14.07.2020 23:47

no wlasnie 15mln za takiego graja to max gdzie 3/4 sezonu przeleżał

Alfa 14.07.2020 23:46

no mysle ze mozemy sie dogadac skoro bayern tez negocjowal nie majac obowiazku

crislk 14.07.2020 23:45

nie mam nic do chlopaka bo waidomo choroba nie wybiera ale powinnismy sie zastanowićczy go wykupić a jak cos to mocno z ceny zbić sassuolo

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:42

my będziemy

crislk 14.07.2020 23:41

nikt nie bedzie mu placil za l4 ciagle

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:40

nawet jak jest zdrowy, to w jego przypadku nie jest nic pewne

crislk 14.07.2020 23:40

jak zowu zlapie kontuzje to niech zmieni zawod

ZnawcaCalcio 14.07.2020 23:40

ktoś jeszcze liczy na Sensiego? :D

Alfa 14.07.2020 23:40

zeby sie znowu polamac :D

Alfa 14.07.2020 23:40

a sensi pod koniec miesiaca wiec akurat bedzie na le

Alfa 14.07.2020 23:39

barila ma wrocic na rome

crislk 14.07.2020 23:39

bo rzygam juz tym gagsem

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w wygranym meczu przeciwko Torino?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 11 lipca

  • FT

    Lazio

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Brescia

    0 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 2

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Cagliari

    0 - 0

    Lecce

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Udinese

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Napoli

    2 - 2

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Torino

Wtorek, 14 lipca

  • FT

    Atalanta

    6 - 2

    Brescia

Środa, 15 lipca

  • 19:30

    Milan

    ? - ?

    Parma

  • 19:30

    Bologna

    ? - ?

    Napoli

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 21:45

    Lecce

    ? - ?

    Fiorentina

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Verona

  • 21:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Juventus

  • 21:45

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

Czwartek, 16 lipca

  • 19:30

    Torino

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    SPAL

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    32

    76

  • 2

    Atalanta

    Atalanta

    33

    70

  • 3

    Inter

    Inter

    32

    68

  • 4

    Lazio

    Lazio

    32

    68

  • 5

    Roma

    Roma

    32

    54

  • 6

    Napoli

    Napoli

    32

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    28

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26768

Liczba newsów: 36999