Wywiady z piłkarzami

Júlio César: "Zwyciężymy!" (9)

Autor:
ponad 15 lat temu
365
9

Dziś wieczorem mediolański Inter spotka się z kongijskim Mazembe w finale Klubowych Mistrzostw Świata. Bramkarz Nerazzurrich, Julio Cesar, zdecydowanie przekonywał o zwycięstwie swojej drużyny i wyraził smutek, że brazylijski Internacional odpadł już w półfinale tego turnieju.

 

Niestety, Internacional przegrał i zdarzyło się to nie dlatego, że słabo zagrali. - powiedział Brazylijczyk w wywiadzie dla Fifa.com

 

Myślę, że finał między dwoma Interami byłby bardziej interesujący; szkoda, że do tego nie doszło. Było wiele rozmów o finale, przecież odkąd zmieniła się formuła Klubowych Mistrzostw, kluby z Europy i Ameryki Południowej zawsze były faworytami. Jednak wysoka konkurencja w tym roku pokazuje, że wszelcy faworyci to kwestia przeszłości.


Nie zamierzam mścić się za brazylijskich piłkarzy, chcę po prostu wygrać tytuł, który bardzo wiele znaczy dla Klubu. - zakończył Cesar.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.12.2010 o 14:05 przez Gajdzik
Gajdzik
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 13:18 przez SlimShady
SlimShady
Też byłem finałem dwóch Interu, żal sie robi jak teraz finał inaczej wygląda <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
18.12.2010 o 12:48 przez Doktor
Doktor
Zjedziemy ich<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.12.2010 o 12:03 przez keloo08
keloo08
Maicon chyba dzisiaj zagra.Wygramy dzisiaj.Forza Nerazzurri<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 11:56 przez dodo_IM
dodo_IM
Z Cesarem w bramce nasza defensywa od razu lepiej wygląda. Dobrze że wrócił. Są jakieś szanse na występ Maicona w finale?
18.12.2010 o 11:48 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
Pewnie że tak<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> , szkoda że snejider nie gra<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 11:46 przez Internalista93
Internalista93
Julio wie o co chodzi... <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> chce to wygrać jak każdy i tak musi się stać! Mazembe 1:4 Inter lub na spokojnie 0:2<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.12.2010 o 11:23 przez Kamikaze
Kamikaze
Julio sobie grabi u afroli.;d
18.12.2010 o 11:23 przez interolazialo
interolazialo
no ja myślę....inaczej tego nie widzę panowie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 14:28

ostatnio byla informacja od jednego dziennikarza na X, że Inter dogadał się z Palestrą i Atalanta i na wtorek mialo byc spotkanie dopiero bo czekali na wiesci odnosnie Paza. Ale to juz pewnie wloskie domysly. Inni znowu pisali, że to Atalanta przeciagala specjalnie negocjacje. Wazne by mądrze uzupełnić kadrę

KibicInteru 26.06.2026 14:26

Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili

Claudio 26.06.2026 14:25

może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala :D

Claudio 26.06.2026 14:24

Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....

Claudio 26.06.2026 14:24

w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci

pablo77 26.06.2026 14:23

Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP :D

timon 26.06.2026 14:23

Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele

KibicInteru 26.06.2026 14:23

no do tego Stankovic i Provedel i jest ok

Claudio 26.06.2026 14:23

a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....

timon 26.06.2026 14:22

Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak

KibicInteru 26.06.2026 14:22

Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł

Claudio 26.06.2026 14:22

to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP

KibicInteru 26.06.2026 14:21

nie ma nic w tweetach Romano o ffp

Orzeu 26.06.2026 14:20

szybko się telenowela skończyła

Claudio 26.06.2026 14:20

niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P" :D

timon 26.06.2026 14:19

Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii

pablo77 26.06.2026 14:19

niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie

Claudio 26.06.2026 14:19

a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę

Claudio 26.06.2026 14:19

najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD

timon 26.06.2026 14:19

Plus jakiś pokemon z francji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625506

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się