Plotki transferowe

Kerlon opuści Inter (19)

Autor:
ponad 15 lat temu
286
19

Jak informuje wiele popularnych gazet i portali internetowych, brazylijski pomocnik Interu Kerlon opuści prawdopodobnie skład Nerazzurri i skieruje się do Atletico Paranense.

 

Aby wyjaśnić sprawę, portal FcInterNews.it skontaktował się z Mino Raiolą, który przedstawił sytuację Kerlona:

Rzeczywiście, Kerlonem interesuje się Atletico Paranaense. Poczekajmy 24 godziny i kwesti zdecydowanie się wyjaśni. Jestem w ciągłym kontakie z zarządem Interu i dość dokładnie zrozumiałem ich pozycję. Muszę jednak zauważyć, że moim klientem interesują się również inne kluby z Włoch i Brazylii - ogłosił Raiola.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.01.2011 o 16:54 przez SlimShady
SlimShady
To dopiero szrot, coś mi sie zdaje ze długo w piłkę nie pogra w takim wieku takie problemy z kontuzjami.<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
26.01.2011 o 23:57 przez CyberBloom
CyberBloom
Dokładnie szkoda chłopaka bo miał bardzo nie udaną karierę mnóstwo kontuzji i to groźnych moim zdaniem to smutne że w pełni nie może robić tego czego kocha
26.01.2011 o 23:39 przez Raffal
Raffal
aja nie wiem o co wam chodzi... piłkarz któremu sie nie udało i tyle , moze kontuzje , moze brak szansy a moze brak umiejetnosci ale wysmiewac sie nie trzeeba.
26.01.2011 o 22:33 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Temu panu dziękujemy
26.01.2011 o 21:44 przez Dejwid
Dejwid
Sprzedać do cyrku... niestety, ale chopak juz dawno przestal sie rozwijać... z drugiej strony moze jeszcze odżyje w ziemi ojczystej i pokaze swiatu, ze nie jest tylko piłkarskim pokemonem...
26.01.2011 o 20:36 przez Adrian521995
Adrian521995
nie wiem co on jeszcze u nas robi
26.01.2011 o 20:36 przez Helton
Helton
szkoda mi go bo ciekawie sie zapowiadal
26.01.2011 o 20:22 przez mAlEc7
mAlEc7
I dobrze niech idzie bo u nas na pewno by sobie nie poradził a tak to może jakąś kaskę się wychaczy...
26.01.2011 o 20:17 przez Robertho
Robertho
foquinha...niestety nie wypalił :/...europa to za wysokie progi dla niego...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
26.01.2011 o 19:31 przez Mikson
Mikson
Niewypał wszechczasów. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.01.2011 o 19:28 przez Doktor
Doktor
good bye .... niewiem kto go chciał i ciągle niechciał go sprzedać ... <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
26.01.2011 o 19:27 przez samueletoo
samueletoo
bez talencie on jeszcze żyje <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?
26.01.2011 o 19:26 przez Piekarz
Piekarz
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś wyższy poziomem od polskiej okręgówki chce go pozyskać.
26.01.2011 o 19:11 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
gadałem że on jeszcze jest to wszyscy powiedzieli że w Brazyli :(.
26.01.2011 o 19:10 przez Fqrve
Fqrve
tak sie zastanawiam czy on w ogole zagral w pierwszym skladzie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.01.2011 o 19:09 przez Corredo
Corredo
to się nagrał chłopak<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
26.01.2011 o 19:07 przez miniu86
miniu86
OMG <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
26.01.2011 o 19:04 przez dodo_IM
dodo_IM
To on jest jeszcze u nas?!
26.01.2011 o 19:00 przez doman
doman
dac mu szanse,jesli jest zdrowy of kors

Shoutbox

Klinsi64 25.06.2026 10:29

wczułeś sie w rolę za bardzo

Klinsi64 25.06.2026 10:28

a wysrywy jak wsxystkie inne nie sa twoje wiec o co ci chodzi?

Klinsi64 25.06.2026 10:28

Dodo jest jednym z wielu wymienianych a ty sie podniecasz jakby juz był kupiony

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625410

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się