Wywiady z agentami

Kolejny wywiad Wandy: Rozstanie z Interem to nie rozwód (27)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
9 miesięcy temu
2740
27
Mauro i Wanda Icardi

Wanda Icardi udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem dla Corriere dello Sport. Żona Mauro Icardiego coraz więcej mówi o kulisach rozstania byłego kapitana z Interem.

- Rozmawiałam z Marottą. Mówił, że niezależnie od tego wszystkiego wzmacniają zespół. Piłka nożna to biznes, Marotta podejmuje ważne decyzje i musi dbać o stan konta. Zobaczymy, kto dobrze na tym wyjdzie. Nigdy nie miałam wątpliwości co do Mauro, otrzymałam 15 ofert. Marotta wiedział o tym. Jeśli czekaliśmy do ostatniego dnia okienka, to nie dlatego, że jesteśmy szaleni, ale dlatego, że znamy wartość Mauro.

 

- To nie jest rozwód. Inter i Mauro są jak para, która daje sobie czas na zastanowienie.

Relacje uległy pogorszeniu z różnych powodów i nieporozumień, ale jego pragnienie gry dla Interu oraz miłość do klubu i kibiców jest w dalszym ciągu taka sama. Ostatecznie rozstajemy się bez żadnej zdrady.

- W pozwie skierowanym przeciwko Interowi nie chodziło o pieniądze i tylko wielcy ignoranci dalej tak uważają. Gdyby chodziło o finanse, Mauro odszedłby 3-4 lata temu, kiedy Inter nie grał w Lidze Mistrzów. Trzymał się klubu z miłości. Chciał zostać przywrócony i trenować z Conte. Kto wie, gdzie mógłby dojść pracując z nim.

- Icardi był kapitanem Interu i nie odszedłby w styczniu do Juventusu. Mam przyjazne stosunki z Paraticim. Był zainteresowany, rozmowy będą trwały. Mauro lubi grać we Włoszech. Strzelił tutaj 135 bramek. Myślę, że wróci. Nie wiem gdzie, ale jego priorytetem zawsze będzie Inter.

- Oferta PSG? Nie mógł powiedzieć "nie". Ma tutaj wszystko, co potrzebne jest do wygrywania. To klub pełen gwiazd, a Mauro ma zaszczyt być jego częścią. Pod koniec sezonu wybierzemy dla niego najlepszą opcję. Pracuję dla niego, ale to on zawsze podejmuje ostateczną decyzję. Jestem jego żoną, a nie tylko agentem. Znam go i wiedziałam, że w tym przypadku zgodzi się na transfer. Wybór PSG nastąpił po roku kontrowersji i napięć. Zrobił to również, aby dać rodzinie i dzieciom trochę spokoju. Gdyby został, saga trwałaby dalej. 

- Mówią, że swoim działaniem krzywdzę męża, ojca swoich dzieci. Czy ludzie w ogóle myślą, kiedy coś mówią? Jak mogłabym nie chcieć dla Mauro wszystkiego co najlepsze? Jego dobro jest również moim dobrem.

 

Nie jestem złym charakterem w tej historii. Jestem osobą, która znalazła rozwiązanie.

Trudno było wyjść z tej sytuacji trafiając do zespołu na poziomie PSG. Nasza decyzja sprawiła, że on, nasza rodzina i ja jesteśmy dumni. Jako agent dałam z siebie wszystko, nie zdradzając większości fanów, którzy go kochają, ani Interu.

- Kiedy wszyscy uderzali w Mauro i krytykowali go, Massimo Moratti wyszedł z oświadczeniem, aby go bronić. Jest wielkim człowiekiem. Jego słowa były jak tlen dla duszącego się.

- Relacje z Chorwatami? To wszystko zostało wyolbrzymione przez media. Relacje pomiędzy nimi zawsze opierały się na serdeczności. Jeden z nich jest przecież naszym sąsiadem (Brozovic - red.).

- Występy w Tiki-Tace? Nigdy nie mówiłam nic złego, ani nikogo nie skrzywdziłam. Zawsze mówię prawdę. Kłamie ten, kto nie posiada odwagi. Będę kontynuować moją pracę w Tiki-Tace. Mediaset jest jak rodzina. Jestem osobą, jakich nie ma w dzisiejszym świecie: żona i agent. Słuchanie kobiety rozmawiającej o piłce jest dziwne, ale kluby zawsze traktowały mnie z szacunkiem i równością. 

- Wyjazd na mecz do Wiednia? Mauro nie odmówił gry, tak się nie stało. On już wcześniej grał w bólem kolana. Kiedy odebrano mu opaskę, powiedział: do gry potrzebne jest nie tylko ciało, ale przede wszystkim dusza. Inter wiedział, że Mauro latał 3 razy do Barcelony, aby poddawać się leczeniu.

Zobacz też

Ionut Radu Inter trening

Radu powróci latem do Interu (1)

31.03
10:48
Sandro Tonali

Ag. Tonalego: Najlepiej by było, gdyby pozostał w Serie A (0)

05.05
14:15

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2019 o 07:17 przez grzybek010
grzybek010
Ciekawe co tam o tym myślą w PSG, gdy najpierw się dowiedzieli, że byli najgorszą opcją, a teraz, że Icardi planuje ponoć wrócić do Interu :P
06.09.2019 o 22:04 przez mroowa111
mroowa111
jestescie zwykłymi materialistami bez zasad ,oboje,ty i miętus.ciao arrivederci zdrajcy
06.09.2019 o 18:18 przez Skepta
+3
Skepta
to nie byl rozwod. Po prostu Inter cie wyruchal w pysk i wywalil za drzwi
06.09.2019 o 17:38 przez Bloom99
Bloom99
Nie mogę tego czytać puste głupie babsko bez honoru
06.09.2019 o 17:05 przez DonDawido
DonDawido
No, no. A akcja Maxi Lopez- Wanda-Mauro to nie zdrada.
06.09.2019 o 16:31 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Zamknij te mordę w końcu raszplo won
06.09.2019 o 15:39 przez TomHardy
+1
TomHardy
Kondzik napisał:
Ta pani powinna iść na leczenie do Randamy


Jeszcze bardziej by zgłupiała.
06.09.2019 o 14:52 przez Kondzik
+9
Kondzik
Ta pani powinna iść na leczenie do Randamy
06.09.2019 o 14:52 przez kamil13216
kamil13216
Ty lepiej daj sobie czas na zastanowienie kobieto chora.
06.09.2019 o 14:46 przez DonDawido
+5
DonDawido
STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS
06.09.2019 o 14:45 przez WTC
+4
WTC
''Mówią, że swoim działaniem krzywdzę męża, ojca swoich dzieci. Czy ludzie w ogóle myślą, kiedy coś mówią? Jak mogłabym nie chcieć dla Mauro wszystkiego co najlepsze? Jego dobro jest również moim dobrem''

No i świadomie, lub nie opisała swoje działania zwięźle i celnie. Dalsza część wypowiedzi to tak jak opisywali użytkownicy poniżej, zwykły bełkot.
06.09.2019 o 14:24 przez Rebelde
+5
Rebelde
To wariatka, trzeba ją odizolować. Icardi zaraz odwali jakąś szopkę w Paryż, tylko żeby za rok wrócić. I znów będzie stękanie do Juve. A debila nie widzą że raz za razem zamykają sobie kolejne furtki do innych klubów. Ale przynajmniej wiadomo ze żelek nie chce siedzieć na ławie w Interze cały rok, więc jak wróci to Moratta znów uwiąże go na sznurku i będzie skakał jak pan mu zagra. Tak czy inaczej, Moratta zarobi na nim prędzej czy później, bo nawet jak wróci to dalej będzie miał 2 lata kontraktu.
06.09.2019 o 13:43 przez Lopez
+5
Lopez
Takiego wodospadu bzdur to ja dawno nie czytałem. Najgorsze jest to, że ona myśli, że ludzie kupią te bajeczki i może im kłamać w żywe oczy, a "głupki" jej uwierzą.

Przeraża mnie to, że Inter i iCARDi są w separacji według niej. Niech tu nawet nie wracają.

Moratti broniąc go po udawaniu kontuzji i ogólnie trzymając w tej sytuacji jego stronę dużo u mnie stracił.

Ciekawe czy Brozo odwiedzał sąsiadkę, gdy icar gdzieś wyjeżdżał z domu :D
06.09.2019 o 13:35 przez jaszczomb
+1
jaszczomb
Nierozsądnie było sądzić, ze transfer bedzię zwiastować koniec bredzenia tej niesamowicie bystrej kreatury. Utkaj tam już może co. Siedz grzecznie, cicho i nie komplikuj transferu.
06.09.2019 o 13:29 przez cuba
cuba
Wypierd.. Wanda żygać się chcę jak widzę te rodzinę spierd...
06.09.2019 o 13:24 przez Kredence
+7
Kredence
Absolutnie przerażające jest to , że ona gada to wszystko na poważnie.
06.09.2019 o 13:24 przez DrInternista
+3
DrInternista
japa koniu
06.09.2019 o 13:22 przez VVujek
+1
VVujek
Może pan Marotta znowu ją wyjaśni,albo niech siedzi cicho,bo Wanda w innym wypadku nigdy nie zamknie mordy.
06.09.2019 o 13:21 przez Piekarz
+11
Piekarz
Bełkot. To nawet nie są kłamstwa, to jest bełkot. Sprzeczności za sprzecznościami, kolejne zdania często nie wynikają z poprzednich, tylko są kompletnie z dupy. Ona właściwie nie mówi, tylko porusza mordą. Wstyd dla tych programów, że zapraszają do siebie takie dno intelektualne.
06.09.2019 o 13:20 przez Pader88
+1
Pader88
Co za bełkot, trzym jape krótko koniu i do garów!
06.09.2019 o 13:18 przez VVujek
VVujek
Tak tak,szkoda tylko,że klubowi lekarze stwierdzili ,że nic mu nie jest,a on dalej twierdził,że boli go kolano .To wszystko rozpoczęło się po odebraniu mu opaski,wiadomo że ona nigdy nie powie,że Mauro po prostu się obraził. "Maurito cały czas narzeka na problemy z kolanem, pomimo faktu, że badania nie wykazały większych odstępstw od normy. Zawodnik upiera się, że ból nie pozwala mu na normalne funkcjonowanie, a klub ma związane ręce."
06.09.2019 o 13:36 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Lekarze nie stwierdzili, że nic mu nie jest, tylko, że się nie pogorszyło względem poprzednich badań. Bóle zapewne czasem miał, a czasem nie. To jak np. z przewlekłymi problemami z plecami. Zależnie od przypadku, ale nie jest tak, że boli non stop. Niby się nie pogarsza, ale przez 3 dni ledwie się ruszasz, potem trochę odpuszcza i tak w kółko. Tak samo z tymi kolanami Icardiego. Póki był kapitanem to dawał z siebie absolutnie wszystko, ignorował ból jadąc pewnie na jakichś środkach bólowych czy co tam się robi żeby obolały piłkarz grał, ale po odebraniu opaski poczuł się rozczarowany i zaczął się zastanawiać czy warto w takiej sytuacji męczyć się i poświęcać, czy jednak zabdać trochę o swoje zdrowie.
06.09.2019 o 13:44 przez VVujek
+1
VVujek
"Nie pogorszyło się" skoro dopuścili go do gry to nic mu nie było,grał pół roku i nagle po zabraniu opaski zaczęło go boleć mimo ,że nic się "nie pogorszyło"
06.09.2019 o 14:04 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
A mało to piłkarzy gra z przewlekłymi urazami? Piszesz, że grał pół roku i nic mu nie było. Nonsens, jakie pół roku? Przecież o tych kolanach Icardiego, to pisano już chyba z 3 lata temu i już wcześniej zdarzało mu się opuszczać mecze przecież. Tak jak wspominałem wcześniej. Robisz coś starasz się, czujesz, że cię za to doceniają, to starasz się jak możesz. Dostajesz kopa, to zaczynasz się zastanawiać czy warto. Normalna ludzka reakcja w każdej dziedzinie życia.
06.09.2019 o 14:42 przez VVujek
VVujek
pierdolenie ,broń dalej tą gnidę.
06.09.2019 o 14:53 przez WTC
+4
WTC
Brak opaski spowodował ucisk na ramieniu, a ten w konsekwencji spowodował ból w kolanie.
06.09.2019 o 13:14 przez domin98
+6
domin98
Zamknij się już

Shoutbox

Woo-cash 05.06.2020 19:02

Oby na miarę wiedźmina 👌

Alfa 05.06.2020 18:03

wiec tym sposobem jak wyjdzie i bedzie hit to akcje poszybuja w gore

Alfa 05.06.2020 18:03

pisali bo chca wydac dobra gre a nie zabugowana

Klinsi64 05.06.2020 17:50

wszyscy zarabiaja tylko Imrahil cialgle nocki tyra

Woo-cash 05.06.2020 17:38

Gratki. Tez śledzę akcje cd projekt. Ciekawe jak akcje zareaguja jak wydadza juz tego cyberpunka. Cos pisali wczoraj ze maja jakies opóźnienia.

zemaria 05.06.2020 17:19

i rowniez nie zaluje

zemaria 05.06.2020 17:19

wlozylem kilka tysi na poczatku tej calej mistycznej pandemii w akcje cd projekt

Woo-cash 05.06.2020 16:38

Na coinbase ostatnio cos widzialem ze za oglądanie jakis wideo placa jakimiś gowniakami. Tylko nie mam czasu

Woo-cash 05.06.2020 16:36

Racja.

Orzeu 05.06.2020 16:34

no na krypto idzie fajnei zarobić

Woo-cash 05.06.2020 16:32

Heh. Trzeba jakoś dorobić bo od niedzieli ide na bezrobocie 😂😂

Woo-cash 05.06.2020 16:28

Puściłem krypto za 800 stow dzis mam 400 na plusie. Ale dalej trzymam 💪

Woo-cash 05.06.2020 16:27

Hahaha.

Orzeu 05.06.2020 16:26

Ja puściłem zońkowego łamaka i od tamtego czasu nie muszę już pracować

Woo-cash 05.06.2020 16:26

Dalem se spokoj z zakładami. Czasem dla beki konie obstawie. Dwa dni temu trafilem kurs 21 tylko drugi ziomek zawalil sprawe i nie dobiegl w pierwszej trojce.

Piter 05.06.2020 16:22

Ja wplacilem na STS pewna kwote i przegralem wszystko ale odkad gram system GeneralP to wychodze zawsze na plus

Woo-cash 05.06.2020 16:20

Dla beki 1 czerwca wplacilem 50 usd i zaczalem handlować akcjami na koncie revolut. Dziś saldo wynosi 122 usd. Niby nic ale zawsze coś jak na początkującego 🙂

Woo-cash 05.06.2020 16:17

Dzień dobry 🙂

Klinsi64 05.06.2020 16:15

Erkin mial 14 asyst w sezonie

zemaria 05.06.2020 15:45

transfery z hiszpani w ogole mnie nie Interesują

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 08 marca

  • FT

    Parma

    0 - 1

    SPAL

  • FT

    Milan

    1 - 2

    Genoa

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Inter

Poniedziałek, 09 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 0

    Brescia

Booking.com

Publicystyka

Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27025

Liczba newsów: 36690