Plotki transferowe

La Gazzetta: Leonardo do 2012 czy może Zenga ? (38)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
605
38

Walter Zenga został zwolniony z posady trenera Al-Nassr - taką informację podał arabski oddział serwisu goal.com. Były zawodnik Interu został więc wolnym trenerem zaraz po odejściu Rafy Beniteza.

Jakieś sugestie? Może to tylko przypadek? Niejeden kibic Nerazzurri jest w stanie założyć się, że Zenga wyprzedzi dotychczasowego kandydata nr 1 - Leonardo.

Tymczasem Gazzetta dello Sport podaje iż w najbliższych godzinach powinny pojawić się informacje o ogłoszeniu Leonardo trenerem Interu. Także szczegóły zostały już ujawnione pomiędzy klubem a byłym Mistrzem Świata, kontrakt miałby obowiązywać do 2012 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Rynek transferowy? Ranocchia jest traktowany już jako zawodnik Interu pod każdym względem, bardziej mówi się o zawodniku Udinese - Alexis Sanchez. W czerwcu celem numer jeden staje się Montolivo.

Kto zatem zasiądzie na ławce trenerskiej Interu? Klubowych Mistrzów Świata poprowadzi po Nowym Roku Zenga czy Leonardo? Odpowiedź na te pytania pojawią się pewnie po Świętach.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (38)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2010 o 18:04 przez mati1908
mati1908
Leonardo tylko i wyłacznie ze uwielbiałem go kiedy biegał w trykocie Brazylii,Ronald,Leonadr,Romario,Roberto Carlos,Taffarel,Bebeto...i cała reszta ekipy. Zenga?! nie zartujmy!
24.12.2010 o 14:20 przez timon
timon
a ja mimo wszystko wierze w tego leonardo, w tamtym sezonie z milanem jak na sklad ktorym dysponowal wcale nie bylo tak zle
24.12.2010 o 13:54 przez MatiInter
MatiInter
i tak w lecie bedziemy szukac nowego trenera <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
24.12.2010 o 13:22 przez Omen
Omen
Nie no już wole chyba tego Leonardo puki co...To jakaś kpina w ogóle z tymi nazwiskami ale cóż...Każdy ma prawo być w szoku
24.12.2010 o 13:03 przez SlimShady
SlimShady
Zenga albo Leo, sam nie wiem, chyba Leo za którym przemawiają wyniki, no ale Zenga w odróżnieniu do Leonardo to Interista z krwi i kości. Mam tylko nadziej, ze Moratti nie zrobi kolejnego błędu i da trenerowi kontrakt do 2012. W takich okolicznościach nowemu tym bardziej niedoświadczonemu trenerowi trzeba zaoferować kontrakt do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia.
24.12.2010 o 12:38 przez tytusek25
tytusek25
Boże jak sie slyszy takie nazwiska to jest mniej wiecej tak jakby Rubik mial występować w La Scali.Masakra.
24.12.2010 o 12:12 przez Rebelde
Rebelde
To już wole Leonadro, z Milanem nic nie wygrał ale miał kijowy skład w porównaniu do Allegriego
24.12.2010 o 12:05 przez Seba
Seba
Prawda jest taka, że obaj nie mają sukcesów i obaj na tę chwilę są za słabi na Inter. Jeśli jednak miałbym wybierać, to jestem za Zengą ze względu na przeszłość. Leonardo to koń trojański podesłany przez Gallianiego <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.12.2010 o 11:57 przez wonchaczov
wonchaczov
zenga<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
24.12.2010 o 11:48 przez kachol
kachol
Wciąż uważam, że Zenga może być lepszym rozwiązaniem od Leonardo, ale wydaje mi się, że to Leo zostanie nowym coachem.<br />
<br />
P.S.<br />
<br />
Kontrakt na pewno będzie do 2012 prawdopodobnie z klauzulą dotyczącą rezultatów. Pamiętajcie, że nowy trener też musi wiedzieć, że ma szansę zachować posadę, to normalne.
24.12.2010 o 11:47 przez bloow
bloow
chyba wole Zenge...
24.12.2010 o 11:44 przez piotrekninter
piotrekninter
Leonardo,albo pogadac z Angolami czy wypuszcza Capello( male szanse)<br />
Dunga nie bylby zly,preferuje futbol defensywny,a w tym nam idzie lepiej
24.12.2010 o 11:27 przez Kubusa10
Kubusa10
To już wolę Leo <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
24.12.2010 o 11:24 przez Piekarz
Piekarz
Mirek, przecież w Rumunii Zenga wygrał mistrzostwo kraju <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.12.2010 o 11:15 przez nerazzurri13
nerazzurri13
Myśle że Zenga będzie dobrym trenerem <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.12.2010 o 11:14 przez cyrkiel
cyrkiel
A może Gmoch?
24.12.2010 o 11:11 przez dodo_IM
dodo_IM
Leonardo zapewne zostanie coachem. Powiem, że już się boję. Jak Leonardo prowadził Milan to w dwumeczu z nimi było 6:0 dla nas.
24.12.2010 o 11:06 przez pomiot
pomiot
Z dwojga złego lepszy będzie Leonardo:/
24.12.2010 o 10:55 przez xxxINTERxxx
xxxINTERxxx
Czy oni wiedzą co robią,do 2012 kontrakt? Benek sobie nie poradził to napewno Lenardo czy Zenga dadzą radę-chciałbym w to wierzyć ale to jest za mocno naciąganę.
24.12.2010 o 10:36 przez IBRA2880
IBRA2880
To już wolę o wiele Leonardo niż Zengę.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.12.2010 o 10:29 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
ludzie, co wyscie sie tak uparli na tego Zenge? Na sile brac Interiste, gdzie nawet araby maja go dosc? To juz lepiej Leonardo
24.12.2010 o 10:26 przez Bartez
Bartez
Jako trener... raczej Leonardo.
24.12.2010 o 10:19 przez fmlyhm
fmlyhm
blo - Leonardo przynajmniej ma doświadczenie z klubami z górnej półki, Zenga jedynie miał do czynienia z wielkimi klubami, gdy zbierał od nich łomot.
24.12.2010 o 10:04 przez fmlyhm
fmlyhm
Leonardo &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&shy;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&shy; Zenga.
24.12.2010 o 10:03 przez javaa
javaa
Tylko Walter Zenga na trenera.
24.12.2010 o 10:03 przez Szociq
Szociq
Ogólnie to się porobiła niezła lipa. Mam pytanie do osób które domagały się dymisji Beniteza - co dalej<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Wy faktycznie spodziewaliście się ze Hiszpana zastąpi Hiddink albo Capello? Bo jeżeli tak to gratuluje poczucia humoru. Jak dla mnie to do przewidzenia było że nikt poważny w środku sezonu nie przyjdzie do tego bagna. Zamiast pozwolić Benitezowi pracować do końca sezonu, facetowi który jaki był taki był ale przynajmniej znał juz tą drużynę i wiedział jakie są jej bolączki, co by nie mówić doświadczonemu trenerowi, to teraz wisi nad nami widmo pracy takich &quot;geniuszy&quot; jak Leonardo albo Zenga. Co oni wskórają w tym momencie, jaki autorytet będa mieć wśród naszych &quot;mistrzów&quot;? Przecież im pół roku to zajmie ale poznawanie drużyny a nie natychmiastowa poprawa jej gry.
24.12.2010 o 09:52 przez Helton
Helton
Co te pokraki do 2012 r maja miec kontrakt wstyd<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> do konca sezonu i ani dnia dluzej. Po sezonie Boas. Ale wielkich wymagan nie mam mysle ze miejsce premiowane awansem do LM to mi wystarczy. O tegorecznej LM nie wspominam bo lepiej sie skupic na serie a
24.12.2010 o 09:48 przez Helton
Helton
z dwojga zlego wole leonardo
24.12.2010 o 09:48 przez ekhm
ekhm
Myślę, że Leonardo to dobry wybór, patrząc na to kto jest do wyboru. Nie ma za sobą żadnej kariery ani sukcesów, ale to dobry trener. W Milanie nie miał za bardzo kim grać, ale popatrzmy że w lidze mistrzów pokonał Real, a w lidze nawet mu szło przez jakiś czas. Wycisnął ze staruszków wszystko co sie dało, no a póżniej zadyszka. Myślę, że w Interze szło by mu lepiej mając takich graczy. Nie mówie że to jest najlepszy wybór, ale skoro z tych dwóch by wybierać to Leo.
24.12.2010 o 09:46 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Sanchez byłby strzałem w 10 <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<br />
Zapomnijcie o Zendze, ja go nie chcę słaby z niego trener i tyle, szkoda że Leo nie pójdzie na układ do czerwca a potem sie zobaczy <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się