Plotki transferowe

Luis Henrique do Interu, Here We Go! (48)

Autor:
Źródło: twitter.com
około rok temu
5230
48

Jak informuje Fabrizio Romano, Luis Henrique do Interu, Here we go!!

Ustne porozumienie w sprawie transferu brazylijskiego skrzydłowego z Olimpique Marsylia do drużyny Nerazzurrich.

Prezydenci Marotta i Longoria dopięli dziś umowy na łączną kwotę 25 mln euro, czekając na uzgodnienie warunków płatności.

Luis podpisze 5-letni kontrakt i będzie gotowy na Klubowe Mistrzostwa Świata.

Zobacz też

Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.05.2025 o 13:32 przez Torres21
Torres21
Możliwe, że w nadchodzącym sezonie trener będzie częściej zmieniał taktykę, żeby nie być aż tak przewidywalnym dla Naszych rywali i częściej będziemy grać w ustawieniu 3-4-2-1 z Zalewskim i np Luis Henrique za plecami Thurama lub Lautaro, a na skrzydłach Dimarco i Denzel :) przydałby się jeszcze w takim razie Cherki z Lyonu :)
29.05.2025 o 15:29 przez Piotrek85
Piotrek85
Cherki blisko City
29.05.2025 o 13:29 przez Piotrek85
Piotrek85
Ciekawe co będzie teraz z Darmianem. Skoro Dumfries i Luis Henrique obstawia pewnie prawe wahadło to Darmian albo aut albo cofnięcie na stałe do 3 obrońców. Ale w obronie też będzie ciasno. Pavard ,Bisseck , Darmian , De Vrij,Acerbi ,Bastoni i C. augusto.7 na 3 pozycję ,a przecież ma przyjść jeszcze stoper. Ktoś musi odejść
29.05.2025 o 08:57 przez dodo1908
+1
dodo1908
Wahadła mamy klepnięte. Teraz kolejne formacje.
29.05.2025 o 04:04 przez Granat105
Granat105
Nie wiem skąd to przekonanie, że on będzie domniemanym zastępcą Dumfriesa, skoro przez większość czasu grał na lewej stronie, w dodatku jako skrzydłowy, a nie wahadłowy.
No nic, pożyjemy, zobaczymy.
29.05.2025 o 12:04 przez Piotrek85
Piotrek85
Właśnie w Marsylii zagrał więcej meczy na prawym wahadle niż jako lewy napastnik. De Zerbi zrobił z niego wahadłowego. Nie wiem jak ilość meczy ma odzwierciedlenie w liczbie minut. Raczej napewno przychodzi do rywalizacji z Dumfriesem. Teraz koniecznie stoper i klasowy 3 napastnik i jest już nieźle
28.05.2025 o 22:30 przez acmilanowek
acmilanowek
no coz po tym co Dumfries gral ostatnimi czasy to sprowadzanie Frimponga czy Vandersona mijaloby sie z celem . Niech bedzie ten Henrique.
Nawet jesli wtopimy to i tak uwzgledniajac wssystkie transfery bedziemy na plus a mamy w skladzie pogromce Barcelony przeciez
28.05.2025 o 22:22 przez Szociq
Szociq
Nie znam chłopa, ale widzę, że w komentarzach żałoba. Aż tak słaby jest?
28.05.2025 o 22:19 przez vandallo87
+2
vandallo87
Uwielbiam jak spece transferowi w komentarzach oceniają piłkarza po wyrazie twarzy, profeska :)
29.05.2025 o 11:05 przez Cmyru
Cmyru
Jeszcze będziesz przepraszał adeptów tej subtelnej sztuki i prosił, abyśmy przyjęli Cię na termin. xD

A tak na serio, są pewne poszlaki. Nie tylko wyraz twarzy jełopa, ale narodowość, króra ma skłonności do imprezowania i braku dyscypliny, pogłoski o tym, ze jest skłócony z szatnią w Marsylii. To nie musi oczywiscie być pewnik, że jest nieprofesjonalny, ale są powody, aby się tego obawiać.
29.05.2025 o 19:04 przez vandallo87
vandallo87
Nie wydarzy się, ktoś już rozsądnie zauważył niżej, że u innych trenerów chodził jak zegarek, "skłócony z szatnią" to jest, bo chce do Interu.
28.05.2025 o 22:03 przez Domino
+1
Domino
Od początku byłem na nie, ale no stało się. Ciekawe kto w Interze tak go chciał, że wypluli 20+ baniek ot tak.
Jeśli da tyle co dał nam Darmian to będzie bajka.
Plus taki, że w takim razie Darmiana mam nadzieję nie przedłużą. Bardzo się Matteo zasłużył, ale czas właśnie nadzedł na ustąpienie pola komuś młodszemu.
28.05.2025 o 21:00 przez KarmaAG
KarmaAG
Macie rację, poziomu nie podniesie. Tylko nie zapominajcie, że sezon będzie bardzo długi,a zmiennik na poziomie się przyda. Teraz, Marotta proszę, wykaż się kunsztem i sprowadź jednego bardzo dobrego napastnika a drugi niech będzie przynajmniej na poziomie topowego strzelca srodka tabeli druzyny Serie A
28.05.2025 o 20:01 przez inter30
+2
inter30
Żeby się nie okazało że właśnie wyczerpali cały budżet transferowy, a na ataku znowu grzebanie w trzecim sorcie z fajansa. Też jestem zdystansowany do tego transferu
28.05.2025 o 19:54 przez timon
+3
timon
Nie ma co skreślać, w ataku liczby ma świetne, pytanie czy Inzaghi da radę nauczyć go bronić. Ludzie piszą, że niby konfliktowy ale jakoś u De Zerbiego grał wszystko praktycznie od dechy do dechy, więc może to na wyrost. W drużynie jest kilku mocnych liderów, więc sobie z nim poradzą. Ciekawy transfer
28.05.2025 o 20:08 przez Kredence
Kredence
Głos rozsądku.
28.05.2025 o 19:48 przez lord-gs
lord-gs
Pozostaje mieć nadzieję, że dobrze wkomponuje się w zespół i będzie wartością dodaną.
28.05.2025 o 19:19 przez Paolo87
+2
Paolo87
Nie byłem zwolennikiem tego transferu ale jeżeli nasi spece z Marotta na czele ocenili go pozytywnie to wiedzą co robią. Witamy w Interze👍💪
28.05.2025 o 19:13 przez Czarek2115
Czarek2115
Będzie dobry Augusto 2.0 tylko po drugiej stronie ale będą z nim problemy, niestety.
28.05.2025 o 17:48 przez Piekarz
+1
Piekarz
Z takim kryminalnym pyskiem po prostu nie da się nie sprawiać problemów
28.05.2025 o 17:46 przez Chuchu
Chuchu
No trudno, pozostaje liczyć na to, że nas pozytywnie zaskoczy.
28.05.2025 o 17:35 przez BoniunioBDG
+3
BoniunioBDG
Jestem sceptyczny co do tego transferu, na moje nie podniesie poziomu Interu i prędzej lub później zostanie wypożyczony i będziemy bójać się z kolejnym przez kilka lat ale mimo wszystko Witam i życzę sukcesów w Interze :inter:
28.05.2025 o 17:05 przez rafalik93
rafalik93
Longoria coś dosypal Marocie że zgodził się na transfer tego bolca
28.05.2025 o 17:03 przez bartek86
-1
bartek86
Myślę że to bardzo dobry transfer.
28.05.2025 o 16:29 przez Xucatlan
+4
Xucatlan
Ciekawe gdzie pójdzie na wypożyczenie w styczniu.
28.05.2025 o 16:14 przez cuba
+3
cuba
No cóż,ocenimy chłopaka czy sobie poradzi choć mam mieszane odczucia
28.05.2025 o 15:43 przez ragnar
+2
ragnar
o czyli klepnięty, oby nie był drugim Dalbertem

witamy

to jeszcze ŚO, pomocnik, 2 napastników i jazda następny sezon
np Zirkzee, Paz, nawet Bony i Solet :) i już byłbym mega zadowolony z okna
28.05.2025 o 15:19 przez Pader88
+5
Pader88
Witamy w Interze Dalbert Henrique Chagas Estevão - znaczy się - Luis Henrique Tomaz de Lima🙌🏻
28.05.2025 o 15:19 przez martins2000
+3
martins2000
w grudniu skończy 24 lata liga francuska Brazol trudny charakter
28.05.2025 o 15:15 przez Novicjusz
+3
Novicjusz
mam lekkie obawy czy mentalnie ten gość dojeżdża.. życzę jak najlepiej, ale ktoś szybko musi go wziąć pod skrzydła, żeby nie odleciał
28.05.2025 o 14:57 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Kurdee a nie ma jakiegoś 35 latka do wzięcia za darmo ?? ?
28.05.2025 o 14:15 przez danielinter
+7
danielinter
W końcu ktoś na prawą stronę co potrafi grać do przodu bo na Darmiana nie da się już patrzeć na wahadle
28.05.2025 o 14:15 przez pluto11
+5
pluto11
Przychodzi jako zmiennik Denzela, jeżeli będzie takim zmiennikiem jak Augusto to będzie bardzo dobrze a jak powalczy o skład z Denzelem to jeszcze lepiej
28.05.2025 o 14:12 przez taboret
+1
taboret
25 baniek za grajka bez potwierdzonej regularnej formy to ryzyko, ale kto nie ryzykuje, ten w finale Ligi Mistrzów nie gra. Powodzenia, Luis!
28.05.2025 o 13:47 przez Orzeu
+4
Orzeu
nuovo Dalbert

Shoutbox

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624841

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się