Pozostałe

Lukaku chce, by mu wybaczono (20)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
12 dni temu
3298
20
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku nie może doczekać się powrotu do Interu.

Powrotu, który powinien nastąpić w następnych dniach. Jak donosi La Gazzetta Belg ma wielkie pragnienie by zrobić wszystko co trzeba, by kibice przebaczyli mu zeszłoroczną ucieczkę. Lukaku chce przybyć do Interu i zdobyć dla klubu drugą gwiazdkę. 

W zeszłym sezonie Romelu był tylko kolejnym fanem, rozczarowanym przez utratę mistrzostwa na rzecz Milanu. Drużyna Milanu jeżdżąca po Mediolanie autokarem i świętująca Scudetto miała szczególnie gorzki posmak - to scena, którą Belg chętnie doświadczyłby sam, a którą rok temu odebrała mu pandemia. Dlatego też Romelu powiedzieć miał Inzaghiemu i innym osobom w klubie, że odkupi swoje winy i wróci do Mediolanu z konkretną misją: by zdobyć Scudetto. Romelu chce pracować od pierwszego dnia w Mediolanie, by zedrzeć znaczek Scudetto z koszulki Milanu i podarować go Interowi, przy okazji zdobywając drugą gwiazdkę.

Wszyscy w klubie, łącznie z prezydentem Zhangiem, są zadowoleni z postawy jaką obrał Romelu. Postawy jasno skupionej na dążenie do zwycięstwa. Najbardziej zafascynowany wydaje się jednak Simone Inzaghi, który potrzebował tylko kilku jednostek treningowych, by zrozumieć jakim diamentem jest Belg i jak wielki jeszcze ma potencjał.  

 

Zobacz też

Romelu Lukaku

Lukaku pracuje ciężko nad powrotem do formy (9)

26.06
12:13

TS - Suning nie poddaje się i chce wielkiego Interu (10)

13.06
13:55

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.06.2022 o 12:13 przez Dyl87
+2
Dyl87
Lepszy Lukaku niź Dzeko
19.06.2022 o 23:39 przez Orrin
Orrin
Nie ma co chłopie od pierwszego dnia musisz dawać od siebie 120%.
Jak dzięki tobie wygramy scudetto to twój błąd puszczam w niepamięć
19.06.2022 o 21:51 przez inter30
inter30
Na jego szczęście sytuacja na jego pozycji jest tak fatalna (Dżeko) że chyba nikomu się nie będzie chciało mu wypominać gówniane odejście, a jak się przyczyni do zdetronizowania Milanu to każdy o tym zapomni.
19.06.2022 o 21:29 przez AJ
+1
AJ
Jedna z najbardziej niedorzecznych i w sumie pieknych historii we współczesnej piłce. Ktoś kto przyznaje się do błędu i przeprasza "swoich" to jest niesłychana rzadkość. Dla fanow Chelsea jest posmiewiskiem dla Nas może zostać znowu bohaterem. Tego sobie i jemu życzę choć... Nie ma Conte który go do roli killera w Interze przygotował... Czy Inzaghi udźwignie ta rolę?
19.06.2022 o 16:28 przez Speaker
+2
Speaker
Wracaj Romek i gramy dalej !!
19.06.2022 o 16:06 przez bomba
+2
bomba
Za kilka miesięcy MŚ przechodzi do Nas żeby regularnie grać.
19.06.2022 o 15:26 przez Nerazzurx10
+2
Nerazzurx10
Ja mu nie będę kibicował jeśli wróci, będę się cieszył z goli dla klubu ogółem, ale nie z jego indywidualnych osiągnięć. Czekam na hejt
19.06.2022 o 16:39 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
Nie ma co hejtować, niektórzy po prostu dostosowali się do realiów współczesnej piłki i patrzą na piłkarzy jak na najemników
19.06.2022 o 14:55 przez cuba
+6
cuba
Ja tam do Romelu nic nie mam i jedyne co mogę jeśli przyjdzie to wspierać Romelu i niech strzela jak opętany z dodatkiem mistrzostwa
19.06.2022 o 14:26 przez Pjerun
+4
Pjerun
Co tu wybaczac.
Odszedł do klubu, który więcej mu zapłacił, w lepszej lidze, z większymi ambicjami, z właścicielami, którzy nie są gołodupcami i nie sprzedają pół składu co sezon.

Brakowało nam zawodnika o jego charakterystyce w zeszłym sezonie, więc bardzo się cieszę z jego powrotu.
19.06.2022 o 14:07 przez Kondzik
+4
Kondzik
Nie ma co wybaczać bo nie ma na co się gniewać. To są piłkarze i to jest ich praca. Jak wróci to tylko pokaże jak bardzo mu zależy na Interze i tyle. Kazdy w zyciu błędy popełnia. Forza Rom ⚫🔵
19.06.2022 o 14:00 przez maestro177
+1
maestro177
Legendą klubu już nie będzie, ale wynikami może ucieszyć nie raz.
19.06.2022 o 13:53 przez Adi03
Adi03
Pokaż charakter ;) w całym sezonie..
19.06.2022 o 13:49 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Będzie mu arcy trudno do siebie przekonać znowu, bo już w jego topowej formie zdarzały mu się wylewy mózgu jak ten pamiętny słup soli z Szachtarem. Teraz całe Włochy będą liczyć na jego kompromitację i formę z Londynu, presja będzie ogromna.
19.06.2022 o 12:29 przez DonDawido
+1
DonDawido
Samymi słowami mnie nie przekona, ale postawą na boisku - owszem.
19.06.2022 o 12:05 przez Pader88
+4
Pader88
Gościu rozpiske od Pintusa jeszcze masz w notesie, bierz się do roboty rozyeb ta lige, wygraj Skudetto i znow bedziesz królem Mediolanu tak to widzę, amen
19.06.2022 o 12:02 przez HB
+3
HB
Ja już wybaczyłem, mordko.
19.06.2022 o 11:29 przez AveCaesar
+5
AveCaesar
Chcieć to sobie można. Ja też chce wiele rzeczy.
19.06.2022 o 11:25 przez Balkanczyk
+7
Balkanczyk
Jeśli rzeczywiście wróci, odzyska formę i pomoże naszemu ukochanemu Interowi w zdobyciu scudetto, to myślę że wielu mu wybaczy. Najważniejsze jest dobro klubu, Forza Inter !!
19.06.2022 o 11:47 przez Dyl87
+2
Dyl87
Jak tak będzie to ja wybaczę ;)

Shoutbox

domin98 01.07.2022 09:22

mylan go nie chce?

Adin 01.07.2022 08:58

niech idzie do Interu

Adin 01.07.2022 08:57

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 08:56 niech idzie do mylana jak chce

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 08:56

nie ma parcia na pawełka w naszej obecnej sytuacji

OstatniPrawdziwy 01.07.2022 08:56

niech idzie do mylana jak chce

Imrahil 01.07.2022 08:30

won z nim

Luki165 01.07.2022 08:28

Wkurze sie jak Dybala pojdzie do Milanu a nie do na

Imrahil 01.07.2022 08:18

podnietka aslanem jak z sensim czy mocniej

Imrahil 01.07.2022 08:18

ico

Imrahil 01.07.2022 08:18

witam

Dzonyy 01.07.2022 07:56

witam

KaraJunior 01.07.2022 07:46

to troche by tłumaczyło Twój gorszy humor i nadmierny pesymizm pablo77 :)

pablo77 01.07.2022 00:02

no odpaliłem

Claudio 30.06.2022 23:14

serio ogladasz jakies amici?

FCI 30.06.2022 23:13

Jutro Onana i Mkhitarian oficial ? Mam nadzieję ze tak

Czaglar 30.06.2022 22:56

Jak ten sąsiad w Boracie, my mamy Asllaniego to i oni musza

Czaglar 30.06.2022 22:55

[AC Milan] There’s a new Swedish striker in town: welcome, Kosovare Asllani!

pablo77 30.06.2022 22:49

Amiczi się już się podniecają, że przychodzi Pogba, Di Maria, Zaniolo, Kostić a jak sprzedadzą De Ligta to biorą Bremera z Koulibalym :lol:

pablo77 30.06.2022 22:48

eh, ale bieda te mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

114 lat wspaniałej historii Interu! Urodziny klubu 9 marca (12)

09.03
08:45

Od niedoszłego policjanta z "kartoflisk" do spadkobiercy Brehme (6)

29.01
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Monza

    Monza

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Dusan Vlahovic

    24

  • 3

    Lautaro Martinez

    21

  • 4

    Tammy Abraham

    17

  • 5

    Giovanni Simeone

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27485

Liczba newsów: 43013