Plotki transferowe

Maicon out, Gerrard, Kolarov in ? (28)

Autor:
Źródło: footballpress.net
ponad 16 lat temu
301
28

O odejściu bocznego obrońcy Interu, Maicona mówiło się już podczas ostatniego letniego okna transferowego. Jak podaje Transfer Market, w nadchodzącym Brazylijczyk opuści drużynę nerazzurrich.

 

Po usługi Maicona zgłasza się jego były szkoleniowiec, Robetrto Mancini. Włoch z chęcią widziałby w Manchesterze City reprezentanta Canarinios, a bogaci włodarze angielskiego klubu mieliby to popularnemu Mancio umożliwić. Media spekulują, że kwotę pozyskaną ze sprzedaży Maicona Massimo Moratti dobrze zainwestuje.

 

Nie jest tajemnicą, że Jose Mourihno pragnie mieć w swoim zespole Stevena Gerrarda. To właśnie na Anglika, miałaby być wydana lwia część pieniędzy przelana na konto klubu z Lombardii w zamian za Il Colosso. Spekuluje się, że zadłużeni Amerykańscy właściciele The Reds nie będą stawiać wygórowanych wymagań, jeżeli Liverpool nie zakwalifikuje się do rozgrywek Ligi Mistrzów.

 

Dodatkowo po odejściu Maicona, Massimo Moratti sprowadziłby do Mediolanu Aleksandra Kolarova, którego starał się już kupić w styczniu bieżącego roku.

 

Z usług Maicona wciąż nie rezygnuje Real Madryt, co może tylko podbić cenę obroncy Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.02.2010 o 21:30 przez Mate1908
Mate1908
Nie mam nic przeciwko. Sprzedajmy Maicona póki jest jeszcze coś wart. Później będzie tak samo jak z Adriano... odejdzie za darmo. Brazylijczyk strasznie zaskakuję mnie swoją grą, niestety negatywnie. Mam wrażenie że on 'dusi' się grą dla nas. Te jego 'rajdy' i frajerskie straty mogą irytować. Gra jak przeciętniak a nie najlepszy prawy obrońca świata. Sprowadzić Kolarova, Santona dać na prawą i będzie pięknie. Co do Gerrarda, to dalej uważam że nie opuści on Anfield Road.
04.02.2010 o 19:03 przez piotrekninter
piotrekninter
slimshady montolivo? zapowiadal sie niezle ale gdzies jego talent stanal w miejscu, nawet podczas jakiegos meczu wlochow komentatorzy mowili ze wlosi maja staruchow w 1szej 11 ale nie ma kto ich zastapic bo jest duzo mlodych w tym montolivo utalentowanych ale czegos im brak, gdzies ich talent zostaje zahamowany<br />
poza tym nie chcialbym zeby inter kupywal kolejnych zawodnikow do pomocy ktorzy zagraja kilka dobrych meczow w sredniej druzynie wloskiej bo przychodza do nas i sa sredniakami i nic nie wnosza jak mancini motta jimenez itd, najlepiej wychodzimy na transferach z realu
04.02.2010 o 16:58 przez SlimShady
SlimShady
Gerrad kosztem Maicona, <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> To wole zdecydowanie Maicona, Gerrard jest dobry ale Maicon to wyjątkowy, nasz gracz należy do zawodników których jest bardzo mało jeśli chodzi o takie umiejętności na jego pozycji, natomiast takich Gerradów jest więcej, w takim wypadku postawiłbym na innego pomocnika, takiego co by ruszył Inter, moze Gallopa, Montolivio lub VdV, jakby któryś zn ich przyszedł byłoby wspaniale.
04.02.2010 o 16:22 przez slipdog
slipdog
Oczywiście że każdy o tym wie co by Inter stracił jakby odszedł Maicon np hmmm jego bezcenne wrzutki 10 metrów nad bramką, głupie błedy w obronie po których trzeba wybijać piłkę taaa i wiele innych. Przejrzyj na oczy on w tym sezonie gra beznadziejnie
04.02.2010 o 15:25 przez SebaXd
SebaXd
Maicon musi zostać ! <br />
Inter bez niego bardzo dużo straci i to wie każdy! <br />
Chociaż pozyskanie Gerrarda wydaje mi się , że mogło by zaowocować.
04.02.2010 o 15:18 przez piotrekninter
piotrekninter
mozna go sprzerdac bo juz sie dusi u nas a ze lata ma to niedlugo cale g bedzie wart<br />
za zlatana dostalismy 45-48 mln plus eto z czzego kasa poszla na wesa milito motte lucio z czego tylko motta to nie wypal i chyba bylo warto<br />
wiec jesli za maicona dosstaniemy dobra kase to git<br />
na jego pozycji moze grac santon ost pokazal ze warto na niego stawiac<br />
a za kase z maicona kupic kolarova czy innego obronce, a i jeszcze powinno zostac troche kasy na dobrego pomocnika
04.02.2010 o 14:41 przez Rebelde
Rebelde
Maicon jest już wypalony u nas, widać to po jego grze. A to już ostatni moment żeby zarobić na nim naprawdę duże pieniądze . Kolarova chętnie zobaczę u nas , ale Gerrard jakoś mi się nie widzi. Lepiej jak by sprowadzili kogoś młodszego. Ogólnie jestem za sprzedażą Maicona. Ibra ponoć też był 'niezastąpiony' <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
04.02.2010 o 14:33 przez adriano:)
adriano:)
Głupie plotki.
04.02.2010 o 14:09 przez Kubusa10
Kubusa10
Maicon musi zostać nie wyobrazam sobie defensywy bez niego
04.02.2010 o 13:42 przez dodo_IM
dodo_IM
Mourinho za nic nie puści Maicona, Moratti zresztą też, więc ten news jest z d*** wyjęty.
04.02.2010 o 13:22 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
Zaczyna się, a dopiero co zamknięto okienko.Nie ekscytujcie się bo jeszcze będzie 5tys innych plotek , nie ma czym.Jeśli chodzi o pozyskanie Gerrarda to my jesteśmy na szarym końcu ,a naszym jedynym atutem jest Jose.
04.02.2010 o 13:10 przez Tigertm
Tigertm
Musi zostac <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! lepiej niech Mario sprzedadza
04.02.2010 o 13:04 przez Pavlo
Pavlo
oni akurat najlepiej wiedzą czy opuści czy nie.. hahaha<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
04.02.2010 o 13:00 przez kachol
kachol
Plan świetny, gdyby druga linia opierała się na Gerrardzie i Wesie to chyba już skończyły by się wieczne narzekania na 2 linię... Jednak wydaje mi się, że są to tylko przesadzone spekulacje... Maicon pewnie zostanie w Interze, a Gerrard w Liverpoolu...
04.02.2010 o 12:52 przez mati1908
mati1908
plota,ale pomysł generalnie przedni <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
04.02.2010 o 12:37 przez IBRA2880
IBRA2880
Maicon jest dobrym obrońcą ale sądze że czas go sprzedać póki jest dużo wart i za solidną kase.Pewnie go wycenią za jakieś 30-40mln?Wtedy warto byłoby w jego miejsce dać Santona lub sprowadzić Sagna czy tez innego np. Eboue,Rafinha może?Co do Gerrarda to mile bym go widzial w zespole ale czy Włoska piłka mu na dobre wyjdzie?hm..?Co do Kolarova to tak na 100% nie byłbym przekonany czy to dobry transfer ale cóz to bedzie decyzja Jose kogo bedzie chcieć.Mysle że do okienka jeszcze inne osoby na celowniku beda i przyjdą.W pomocy musi być latem co najmniej 2-pomocników takich co dużo widza i ladnie graja.Bo takiego nam potzreba zeby zawojować w LM.Co nie mowie ze teraz nie mamy szanse bo wszystko jest mozliwe i trzeba byc dobrej mysli ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.02.2010 o 12:26 przez pawlittoo
pawlittoo
Widac ze sie chlopak juz meczy w Interze, oddac go puki wart cos jest. <br />
<br />
Moze wtedy Zanetti wroci na swoja nominalna pozycje i nie bedzie zajmowal miejsca w pomocy.
04.02.2010 o 12:24 przez iss84
iss84
Maicon ostatni gra cieniutko, wiadomo jak to z brazylijczykami, mozliwe ze najlepsze wystepy ma juz za soba. Wczoraj z fiorą ani razu nie poszedl sam na sam jakby stracil pewnosc siebie. Ja bym go sprzwedal za grube siano póki to mozliwe i zainwestowal w ten sam sposób jak to zrobilismy z Ibrą.
04.02.2010 o 12:23 przez Chuchu
Chuchu
taaa pozbądźmy się 20-letniego talentu żeby kupić 30-latka i zostawić 29-latka bez formy <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
04.02.2010 o 12:22 przez KaraJunior
KaraJunior
Chuchu dobre ustawienie ale ja na srodku zamiast cambiasso wolalbym stankovica choc obaj mlodzi juz nie sa <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> jeden 32 a drugi 30 :/
04.02.2010 o 12:21 przez ANIOL
ANIOL
Maicon muuuuuuuuusi zostac nie ma bata<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> kapitalny obronca<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.02.2010 o 12:19 przez dichu
dichu
dokładne Maicon musi zostać <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Lepiej się pozbyć Balotteliego i sprowadzić w zamian Gerarda <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
04.02.2010 o 12:14 przez Dzyl
Dzyl
Wolałbym aby został. Dobry obrońca który robi wiele dla drużyny.
04.02.2010 o 12:14 przez Chuchu
Chuchu
Pomimo znakomitego występu w Pucharze Konfederacji i bardzo dobrego początku sezonu ostatnie miesiące gra bardzo słabo. W sumie można by było zrobić taki manewr, że na prawą obronę poszedłby na stałe Santon a na lewej Kolarov. Czyli tak<br />
<br />
Santon------Lucio-----Samuel-----Kolarov&shy;<br />
<br />
Gerrard----Cambiasso----Zanetti<br />
Sneijder<br />
<br />
I ładnie by to wyglądało <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.02.2010 o 12:13 przez miczel192
miczel192
Kurde ja bym chyba jednak wolał żeby został. Mam jakiś sentyment do tego piłkarza<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
<br />
Nen w 2 akapicie pod koniec jest Massomo Moratti<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.02.2010 o 12:12 przez forzaragazzi
forzaragazzi
Po bokach Santon (prawa) i Kolarov (lewa) no i Gerrard do środka pola... Nie wiem co o tym mysleć. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Z jednej strony uwielbiam Maicona z drugiej jednak jak pokazał przykład Ibry nie ma graczy niezastąpionych.
04.02.2010 o 12:09 przez bloow
bloow
bardzo go lubie, ale chyba bym sie zgodzil, gdyby oba transfery byly pewne. Jednak co do tego Gerrarda to naprawde sie zastanawiam czy nie ma nikogo lepszego do kupieniea na jego pozycje...
04.02.2010 o 12:09 przez zbyniu88
zbyniu88
czemu nie... tylko zeby nie sprzedasli a zaden z nich nie przyjdzie;/

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625112

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się