Plotki transferowe

Maicon zostaje w Interze (62)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
1826
62

Wszystko wskazuje na to, że prawy obrońca Interu Mediolan - Douglas Maicon, zostanie w Interze na kolejny sezon w zespole prowadzonym przez Rafę Beniteza.

Antonio Caliendo na rozkaz prezydenta Interu Massimo Morattiego oficjalnie wycofał obrońcę z rynku transferowego. Pomimo wielu prób podjętych przez Mourinho, oferty składane nie były nigdy godne pozyskania takiego piłkarza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (62)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.08.2010 o 11:34 przez kociak362
kociak362
<a href="http://winmoney24.blogspot.com/">http://winmoney24.blogspot.com/</a> JUZ DZISIAJ USTAWIONY MECZ HT/FT KURS 30,00 ZAPRASZAM!
10.08.2010 o 08:45 przez 111
111
Bronzetti: &quot;Sprawa Maicona definitywnie zamknięta&quot;.<br />
Wszystko wskazuje na to, że prawy obrońca Interu Mediolan - Douglas Maicon, zostanie w Interze na kolejny sezon w zespole prowadzonym przez Rafę Beniteza.
10.08.2010 o 08:30 przez 111
111
Zajebiście Maicon zostaje <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
09.08.2010 o 19:56 przez Maicon29
Maicon29
Ciekawe ile w tym prawdy?...
09.08.2010 o 18:33 przez goglin
goglin
Pewnie w 100% : ) Maicon zostaje ! : D
09.08.2010 o 13:41 przez martin
martin
i o to chodziło ;) <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.08.2010 o 01:53 przez Darkh
Darkh
Konsultant do spraw transferów Realu Madryt Ernesto Bronzetti, że starania Królewskich o pozyskanie Maicona zostały &quot;definitywnie zakończone&quot;.<br />
<br />
Inter Mediolan zażądał za 29-letniego bocznego obrońcę reprezentacji Brazylii aż 28 milionów euro.<br />
<br />
&quot;Rozmawiałem z prezydentem Florentino Perezem codziennie, ale wycena skonfrontowana z wiekiem zawodnika sprawiła, że nie złożono kolejnej oferty. Potwierdzam, że odbyło się spotkanie agenta Maicona z Jorge Valdano jakiś tydzień temu oraz wystosowana kolejne zapytanie&quot; - przyznał Bronzetti w Sky Sports Italia.<br />
<br />
&quot;Nie uważam, że wycena przygotowana przez Inter była posunięciem strategicznym, gdyż nie było innych klubów zainteresowanych pozyskaniem go za taką kwotę. Oni prawdopodobnie byli sprytni z ustawieniem poprzeczki tak wysoko, nigdy nie chcieli go sprzedać. Kwestię transferu Maicona można uznać za definitywnie zakończoną. Teraz Real skupi się na innych piłkarzach, nie występujących w Serie A&quot; - wyjawił włoski agent, którego słowa już wielokrotnie sprawdzały się w przeszłości.
08.08.2010 o 23:16 przez Michal_fci
Michal_fci
Brawo najwazniejszy cel podczas okienka transferowego osiagniety<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
08.08.2010 o 23:00 przez Kusy
Kusy
zobaczył że Milan nie sprzedaje swojego czołowego obrońcy to zrobił tak samo ;)
08.08.2010 o 21:10 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ciekawe ile w tym jest prawdy
08.08.2010 o 20:50 przez wodzo
wodzo
Z ibrą była inna sytuacja . Cały zespół miał być mu podporządkowany .Jak ibra grał słabo to i zespół .A jose chciał zbudować drużynę . 40mln plus eto który walczy o piłke oplacało się , zle na tym nie wyszedł .A teraz maicon robi to co eto a nie to co ibra żeby go sprzedac
08.08.2010 o 20:06 przez crisinter
crisinter
no to nie musimy szukać lewego obrońcy<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
08.08.2010 o 19:48 przez mati1908
mati1908
watpie,jeszcze zobacze 100 newsow na ten temat...
08.08.2010 o 19:41 przez filip85
filip85
tak samo było z Ibrą, do ostatniej minuty okna transferowego nie można być spokojnym.
08.08.2010 o 19:29 przez tytusek25
tytusek25
Ide o zaklad ze najpozniej do wtorku Maicon znowu bedzie jedną nogą w Realu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Kaj tam 31.08<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.08.2010 o 19:04 przez VanBuffer
VanBuffer
To dobra wiadomość.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.08.2010 o 19:00 przez brykAs
brykAs
uwierzę jak skończy się okienko transferowe ...
08.08.2010 o 18:50 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No narescie jakas dobra wiadomosc o sytuacji Maicona,oby to sie potwierdzilo to wtedy bedzie super<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.08.2010 o 18:45 przez Michael
Michael
Koniec tej telenoweli, dziennikarze dali sobie spokój, nikt już tego nie chciał czytać, napisali kolejne ploty, ale mam nadzieję, że Maicon zostanie. AVE MAICON.
08.08.2010 o 18:38 przez microsoft666
microsoft666
tak tylko przy Ibrze Mou wyrazil zgode na jego odejscie a tu Rafa wrecz odwrotnie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.08.2010 o 18:33 przez Seba
Seba
Zgadza się. Do dziś pamiętam newsa &quot;Moratti: Ibra zostaje w Interze&quot;. Andy być może masz rację, ale te kolejne serwisy mogą powoływać się na ten pierwszy, który to opublikował. Krótką mówiąc/pisząc wiadomość poda 15 serwisów, ale można ją traktować jako jedną i tą samą tylko, że powieloną przez innych. Jedynie oficjalna strona Interu może nas uspokoić.
08.08.2010 o 18:33 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Czekam na oficjalny komunikat ze strony prezydenta, agenta Douglasa albo samego zawodnika, bo jutro może być co innego...
08.08.2010 o 18:32 przez matrix991
matrix991
Czekam na notkę na inter.it inaczej w tą wiadomość nie wierzę. Również na zagranicznym serwisie o Interze czytałem, że Maicon zaraz po powrocie ze Stanów rozmawia z Morattim i prosi go o zgodę na transfer. Najbardziej boli to, że chciał odejść...
08.08.2010 o 18:22 przez Andy
Andy
to już jest kwestia kilku godzin...jak na oficjalnej stronie pokaże się taki komunikat ;) ..kolejne serwisy podają informacje o pozostaniu Maicona w Interze..
08.08.2010 o 18:21 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Brawo brawo brawo <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <br />
Jest mi niezmiernie miło to czytać... <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.08.2010 o 18:12 przez Czarson
Czarson
Musi zostać z nami !
08.08.2010 o 18:10 przez lewandowski
lewandowski
fajnie by było jak by został ale jeszcze coś może się zdarzyć <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
08.08.2010 o 18:08 przez Quest11
Quest11
Taak ! Moratti w końcu przejrzał na oczy <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
08.08.2010 o 18:02 przez piotrekninter
piotrekninter
to jeszcze nic pewnego,ale wszystko wskazuje na to ze zostanie<br />
Rafa go chce,a ostatnie propozycje Realu sa zalosne
08.08.2010 o 18:01 przez SlimShady
SlimShady
Fantastycznie, pierwsza wspaniała wiadomość w mercato, Massimo Moratti wykazał sie wielkim czynem zrywając negocjacje, teraz Perez niech sie wali <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> myślał że nas oskubie dając grosze za czołowego gracza na świecie.<br />
Maicon to ikona Inter i wychodzi na to, ze pozostanie z nami jeszcze troche. Z nim Inter pozostanie nadal bardzo silny. Dużo rolę w tym odegrali tez Zanettiego i Beniteza którzy nalegali na pozostanie Brazylijczyka, a tym samym Real i Mou obeszli sie teraz smakiem.<br />
<br />
Bravo dla Morata, ze sie nie ugiął i trzymał swojego oraz sprawił duża niespodzianke fanom Nerazurrich<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29489

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625131

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się