Pozostałe

Mancini: „Mam dość, wracam do Brazylii” (35)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
761
35

Permanentne przesiadywanie na ławce rezerwowych bądź częściej na trybunach skłoniło Amantino Manciniego do podjęcia decyzji o rozstaniu z Interem Mediolan.

 

Brazylijczyk, który, nie licząc pierwszych tygodni pobytu w stolicy Lombardii, okazał się kompletnym transferowym niewypałem postanowił skrócić swoje męki i rozwiązać kontrakt z ekipą Nerazzurrich.

 

- Moim zamiarem jest jak najszybsze rozwiązanie mojej sytuacji we Włoszech, po czym chciałbym wrócić do Brazylii. Po ośmiu latach spędzonych w Europie nadszedł czas, aby zająć się rodziną: chcę powrócić do Belo Horizonte, miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

 

- Z Interem łączy mnie jeszcze półtoraroczny kontrakt, ale wkrótce chcę wyjaśnić moją sytuację: nie gram w drużynie, jestem w depresji i dla piłkarza takiego, jak ja, który zawsze miał miejsce w pierwszym składzie nie jest to dobry okres. Jestem smutny, ponieważ w Romie mogłem liczyć na regularne występy, a teraz wszystko się zmieniło. Powtarzam: najpierw chcę rozwiązać moją umowę z Interem, później przyjdzie czas na myślenie o Brazylii – zakończył 30 – letni pomocnik.

 

Mancini trafił do Interu latem 2008 roku. Od tamtego czasu zagrał w 36 meczach, w których zdobył 2 gole. W obecnym sezonie przebywał na boisku w sumie przez 15 minut.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.12.2010 o 13:02 przez darioG
darioG
jak chce grac, to juz dawno powinien isc po rozum do glowy i przejsc do Marsylii czy gdzies indziej, gdzie &quot;poznaja sie&quot; na jego talencie ;) <br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
21.12.2010 o 22:18 przez BAGGIO10
BAGGIO10
JESZCZE TYLKO SuAzO NIECH SPIERDaaaaaaaaaaa
21.12.2010 o 20:22 przez Maxi-well
Maxi-well
No niesamowite nasz Amantino w końcu zmądrzał, chyba zauważył że mu się kontrakt kończy i już sobie u nas na siłce nie posiedzi, to się poużala nad sobą jaki to on nieszczęśliwy że mu grać nie dali, źli ludzie, i odejdzie pokrzywdzony. A paszoł won do swojej Brazylii, rychło w czas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.12.2010 o 19:58 przez SlimShady
SlimShady
OOOOOOO nie wierze, bo będzie jedna z najlepszych wiadomości tego roku, czyżby Amant zrobił wszystkich kibicom prezent na święta <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
21.12.2010 o 17:55 przez Dominik
Dominik
wreszcie
21.12.2010 o 17:54 przez Helton
Helton
odejdz jak najszybciej
21.12.2010 o 16:41 przez Dynia
Dynia
jeeea w końcu Amantino powiedziałeś coś mądrego i mam nadzieje że dotrzymasz słowa <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" /> wierze w Ciebie , tęsknił nie bede
21.12.2010 o 16:08 przez Lolek
Lolek
spodobało sie ostatnio gwiazdorkom wpadanie w depresje :-)
21.12.2010 o 15:58 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
ja juz zapomnialem ze on w ogole jest w Interze :p
21.12.2010 o 15:58 przez bloow
bloow
poczatek mial dobry... swietnie wspolpracowal z Ibra, potem nie wiem co sie stalo... a teraz... szeokiej drogi
21.12.2010 o 15:45 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
pakuj walizkę i krzyżyk na drogę kaleko
21.12.2010 o 15:43 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Geeeeeeeah <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.12.2010 o 15:30 przez Jedrula
Jedrula
To on żyje?! <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
21.12.2010 o 15:30 przez Ynter
Ynter
Nagle chce odejść, ale jakoś jak miał oferty z różnych klubów to siedział tu gdzie mu dawali więcej. Od kiedy Ci tak na graniu zależy Mancini?<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
21.12.2010 o 15:02 przez mauri1902
mauri1902
Przynajmniej siłownia troszkę odpocznie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Już nie ma darmowego karnetu na siłownie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ;)
21.12.2010 o 15:00 przez Chuchu
Chuchu
no to nara
21.12.2010 o 14:59 przez Kubusa10
Kubusa10
No wreszcie ile można było na to czekać niech wraca do Brazylii i bierze udział w zawodach kulturystycznych nie zdziwię się jeżeli wróci do formy(no dobra kogo ja oszukuje) pewnie znów ujrzymy go w Milanie lub Romie
21.12.2010 o 14:38 przez MatiInter
MatiInter
w koncu!
21.12.2010 o 14:38 przez olgierd
olgierd
won darmozjadzie szkoda ławki na takich jak ty
21.12.2010 o 14:08 przez snuffy
snuffy
pewnie będzie chciał kase na &quot;pożegnanie&quot; kazdy wie jaki jest pazerny <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> a po drugie może to przemysli w końcu nowy trener... nowe nadzieje haha
21.12.2010 o 13:31 przez Balon
Balon
szkoda, bedzie mi brak tego magicznego zawodnika. <br />
Pewnie bedzie chcial 10 mln za rozwiazanie kontraktu, ale tak wielcy zawodnicy maja swoja cene.<br />
<br />
<br />
Dziekuje Amantino za te wszystkie wesołe chwile dzieki tobie... na sb <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
21.12.2010 o 13:24 przez ElMaslako
ElMaslako
nom to jeden problem z głowy
21.12.2010 o 13:04 przez El_Przemo
El_Przemo
wkoncu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.12.2010 o 13:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Na razie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.12.2010 o 12:57 przez mAlEc7
mAlEc7
Wreszcie rozsądna decyzja Amantino...tak będzie lepiej i dla nas i dla niego...
21.12.2010 o 12:46 przez sqr3byko
sqr3byko
to raczej nie koniec przygody z tym Panem, rostanie do konca kontraktu bo niestety kasa nie smierdzi, szkoda ze zarzad nie potrafi sie go pozbyc..... byle do czerwca i nara<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
21.12.2010 o 12:46 przez dichu
dichu
czemu nikt nei płacze że on odchodzi ja juz jestem smutny <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
21.12.2010 o 12:34 przez Claudio
Claudio
Wkoncu
21.12.2010 o 12:33 przez Internazionalista
Internazionalista
won!

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się