Plotki transferowe

Mariga zamiast Ledesmy? (25)

Autor:
ponad 16 lat temu
355
25

Pomocnik Parmy, McDonald Mariga jest kolejnym zawodnikiem, który zdaniem włoskich mediów może w zimowym oknie transferowym zasilić szeregi Interu Mediolan.

 

Wobec niepowodzenia w negocjacjach z Lazio Rzym w sprawie transferu Christiana Ledesmy, działacze Nerazzurrich szukają innego pomocnika, który zapełniłby lukę w "drugiej linii" Mediolańczyków, która powstała po odejściu Patricka Vieiry. Według ostatnich doniesień Marco Branca kontaktował się z przedstawicielami Parmy w sprawie możliwości wykupienia Kenijczyka.

 

Oba kluby są w stałym kontakcie, ponieważ prowadzą negocjacje na temat przenosin do zespołu ze stadionu Ennio Tardini Luisa Jimeneza. Inter w zamian za Marigę jest gotów zaoferować prawa do połowy karty zawodniczej Jonatana Biabany, oraz kwotę pieniędzy, która nie została jeszcze sprecyzowana.

 

Prawdopodobieństwo powodzenia w negocjacjach jest tym większe, ponieważ prezydent Parmy nie wyklucza, iż 22 –letni Kenijczyk jeszcze zimą opuści jego klub – Zdaję sobie sprawę, że Mariga znajduje się w kręgu zainteresowania wielu klubów – powiedział Ghirardi – Przypuszczam, że w ciągu najbliższych godzin może dojść do pewnych ruchów w kwestii transferu tego zawodnika.

 

Z kolei dyrektor sportowy Interu, Marco Branca w trakcie negocjacji w prezesem Lazio Rzym, Claudio Lotito miał powiedzieć – Jeśli nie przyjmie Pan naszej oferty mamy w zanadrzu innego pomocnika, którego transfer możemy potwierdzić w ciągu kilku godzin… .

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.01.2010 o 12:29 przez SlimShady
SlimShady
Ten Meriga na pewno lepszy niż Ladesma, młody i dynamicznie sie rozwijający, może nawet osiągnąć podobny poziom co Essien jak sie postara, już jest gwiazdą swojego klubu i reprezentacji, chętnie bym go widział, ale w sumie wtedy będziemy mieć dwóch graczy o podobnej charakterystyce mowa tu Muntarim. Ja bym sie też zainteresował pewnym młodym francuzem z Toulouse ,,,, mianowicie Sissoko
28.01.2010 o 21:42 przez mati1908
mati1908
nieeeee
28.01.2010 o 20:20 przez Mate1908
Mate1908
Mariga? jakoś nie widzę go w naszej drużynie. Wątpie aby udźwignął taki ciężar... Wiadomo że teraz nie ma co liczyć na poważne wzmocnienia, teraz to są takie delikatne zabiegi 'kosmetyczne'. Prawdziwe wzmocnienia będą latem. Lapiej postarać się o Veloso bądź Baptiste.
28.01.2010 o 20:11 przez Seba
Seba
Nie wiem jak gra więc nie bede pisał czy jestem za czy przeciw <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ciekawe czy na drugie ma KFC <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
28.01.2010 o 19:15 przez pluto11
pluto11
z tego co słyszałem to ponoc bardzo obiecujacy zawodnik i ja bym sie cieszył bo wkoncu przyszedł by do nas mlody perspektywiczny zawodnik, to ze jest Kenijczykiem o niczym nie mowi tak jak juz chlopaki mowili Pandev Macedończyk, Chivu Rumun a Stanko to Serb czy to świadczy ze sa slabi nie chlopaki juz nie raz nie dwa wszystkich zachwycili to jakiej zawodnik jest narodowosci nie mowi o jego umiejetnosciach wiec nie gadajcie ze Kenijczyk to napewno słaby, napewno to musi byc szybki a grac tez pewnie potrafi.<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.01.2010 o 19:11 przez Omen
Omen
Szczerze to już Vieira mógł zostać i byłoby po sprawie jak teraz za kota w worku musimy płacić grube miliony.Niedługo się pojawi info że Inter zainteresował się jakimś defensywnym zawodnikiem z ...Polski.
28.01.2010 o 19:08 przez zaq123
zaq123
Mnie zastanawia jedna rzecz niby Inter miał już w rękach Baptiste i Ledesme ale w ostatniej chwili się ktoś wycofał i nic.<br />
Ja bym się cieszył jakby sprowadzili byle kogo żeby zasłonić tą lukę po Patricu .<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.01.2010 o 19:06 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie znam <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
28.01.2010 o 19:03 przez Pablusso
Pablusso
Szkoda gadac... Dla niektorych z was jesli zawodnik nie jest wypasiony w FMie, lub jesli nie gra w czolowce najlepszych klubow swiata, w ogole nie jest wart uwagi. Ogarnijcie sie.
28.01.2010 o 18:42 przez piotrekninter
piotrekninter
to moze go naprawde wymienmy na jimeneza i 1 mln zeby milanowi zrobic na złosc, on ma 22 lata nie pasuje do milanu, moze jego ojciec sie zgodzi grac dla ac milan
28.01.2010 o 18:38 przez Rebelde
Rebelde
To ja już wole żeby Krhin więcej szans dostawał<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
28.01.2010 o 18:37 przez piotrekninter
piotrekninter
zauwazyliscie ze tylko jakis transfer nie dojdzie do skutku od razu jest nowy zawodnik baptista-ladesma-kenijczyk nudzi sie dziennikarza<br />
Inter w zamian za Marigę jest gotów zaoferować prawa do połowy karty zawodniczej Jonatana Biabany-bron boze<br />
niech jimeneza biora, a dla kenijczyka 100tys rocznie bo w kenii bieda to niech i tak sie cieszy,wtedy go mozna brac przy najmniej za siedzenie na lawie nie bedzie bral kokosów<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.01.2010 o 18:35 przez FcDavids
FcDavids
Komentarz ze strony Milanu :<br />
&quot;Nie na temat, ale może to niektórych zainteresować: po tym jak sąd nie rozwiązał kontraktu Ledesmy, Inter planuje złożyć ofertę za McDonalda Marigę... Mam nadzieję, że Galliani zdążył już ustawić się z Ghirardim, już mnie krew zalewa jak widzę kolejne wielkie talenty z Serie A, które próbuje podebrać Inter, a Milan siedzi z założonymi rękami... Ranocchię już straciliśmy, Marigi po prostu nie wolno odpuścić! &quot;
28.01.2010 o 18:31 przez FcDavids
FcDavids
Swoją drogą to ciekawe ile Lotito chciałby za Kolarova<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Pewnie ze 40 baniek <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> A za Zarate ok 100 + 3 zawodników i dochody z biletów za nasze mecze..
28.01.2010 o 18:28 przez djqbaa
djqbaa
Z Parmy Galloppa mógłby przyjść
28.01.2010 o 18:23 przez Pablusso
Pablusso
&quot;kenijczyk boze jak my powoli spadamy w doł&quot;<br />
<br />
Nie mozna spadac do gory to po pierwsze. A po drugie co ma narodowosc do rzeczy? Pandev jest Macedonczykiem i jakos nikt mu z tego powodu wypominek nie robi, bo po prostu grac potrafi...
28.01.2010 o 18:23 przez FcDavids
FcDavids
Mam kilka nieodebranych telefonów... Możliwe, że Branca dzwonił... <br />
Lepszych pomocników w lidze włoskiej nie ma ?!
28.01.2010 o 18:12 przez BoDzIo
BoDzIo
Może będzie pierwszy medal olimpijski dla Interu bo koleś Nam wygra jakiś maraton<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
28.01.2010 o 18:12 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Lepszy jeden Kenijczyk niż trzech Polaków<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
28.01.2010 o 18:07 przez microsoft666
microsoft666
kenijczyk boze jak my powoli spadamy w doł<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
28.01.2010 o 18:03 przez Jedrula
Jedrula
*bo zarabiał 5.5 mln euro<br />
* co chciał grać żeby być w kadrze na mundial w RPA
28.01.2010 o 18:02 przez Vancore
Vancore
to jakies jaja chyba...
28.01.2010 o 18:00 przez hQ
hQ
&quot;działacze Nerazzurrich szukają innego pomocnika, który zapełniłby lukę w linii pomocy Mediolańczyków, która powstała po odejściu Patricka Vieiry&quot; to po co go oddawali?!
28.01.2010 o 18:00 przez pawlittoo
pawlittoo
co to za ziomek ? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
28.01.2010 o 17:59 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
bzdura..

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Klinsi64 22.06.2026 21:08

gość sam sobie długą piłkę zagrał i to skonczył

Klinsi64 22.06.2026 21:07

trzeba oddać że potrafi sugeruje że w innych aspektach jest słaby

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

klinsi już prawie wiek emerytalny

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

weź pod uwagę jego wiek

Klinsi64 22.06.2026 21:07

xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się