Plotki transferowe

Mario Balotelli w Arsenalu? (19)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
400
19
Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger nie kryje swojego zainteresowania młodziutkim napastnikiem Interu - Mario Balotellim.

Jak donosi The Sun, Angielscy skauci udali się na spotkanie do Genoi, by tam obejrzeć występ reprezentanta Włoch do lat 21. Wenger jest zachwycony tym napastnikiem i nie od dziś wiadomo, że swój skład opiera głównie na młodych piłkarzach. Mario Balotelli ma ciężką sytuację w klubie, gdyż o skład musi walczyć z Samuelem Eto'o, Diego Milito czy Davidem Suazo.

Żadna ze stron nie potwierdziła tych pogłosek. Portal internetowy Goal.com chciał się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie i dlatego postanowił spytać się agenta jak i brata piłkarza Corrado, ale on nie chciał udzielać pełnego wywiadu i tylko odpowiedział:"Nie chcę odpowiadać na ten temat. Nie mam żadnych komentarzy".
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (17:30) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (53)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.10.2009 o 12:00 przez Kanonier_25
Kanonier_25
miniu86 ->pomoc Arsenalu wygląda tak: Fabregas, Song, Rosicky, Nasri czy Diaby. Na pewno są lepszymi kreatorami gry niz pomocnicy Interu, którzy potrafią tylko podawać do tyłu.
24.10.2009 o 10:26 przez SlimShady
SlimShady
Nikt przy zdrowych zmysłach w Interze nie musi naszego mega talentu. <br /> Wender chce mieć każdego młodego gwiazdora, nie ma co się mu dziwić, pomarzyć zawsze można, poza tym nie lubię Arsenalu, nie wyobrażam sobie Mario w ich koszulce. <br /> Mario to nasz pierwszy rezerwowy, moze grać zarówno w ataku, skrzydle, pomocy, nie ma złej sytuacji, w tamtym sezonie był tylko alternatywą na Adriano, teraz stał graczem konkretnym i wszechstronnym, naszym super rezerwowym. Jakakolwiek rywalizacja z Suazo to komedia, gracz z Hundurasu nie ma z nim szans, jak Wender chce napastnika to Suazo jest do wyciągnięcia, za 1mln chętnie bym go podarował.
24.10.2009 o 09:07 przez mati1908
mati1908
nie no,nie przesadzaj za fabregasa to akurat bym sie pokusił <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> ale moim zdaniem Mario i Santon powinni zostac bo to sa perspektywistyczni grajkowie
24.10.2009 o 01:18 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Ja tam bym go nie sprzedawał.Dobry gracz z potencjałem chociaz my juz na kilku takic h talenciakach z krąbrynm charakterem sie przejechalismy..Nie sprzedałbym go chociaz jeli mialby odejsc widziałym w jego miejsce Paloschiego lub Rossiego<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 23:48 przez Ynter
Ynter
@adriano<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> Stracilibyśmy na wymianie Balotelli-Fabregas? :D Jakkolwiek wydaje mi się ona nierealna tak nierealne wydaje mi się to co przewidujesz. Mario ma potencjał ogromny i fajnie, ale jest buntownikiem i nie jest to pewniak. Fabregas to sprawdzony gracz, którego każdy klub chciałby mieć u siebie i w dodatku jest młody ;] <br /> <br /> No ale czas wrócić na Ziemie, Arsenal nie jest taki głupi, Cesca nawet nie powąchamy <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 23:15 przez adriano:)
adriano:)
Mario ma wielki potencjał do stania się jednym z najlepszych napastników na świecie. Żadne wymiany za Fabregasa itp, bo to tylko my na tym stracimy.
23.10.2009 o 23:03 przez sas111
sas111
zostawic Mario !! ! Balottelli i Santon musza zostac bo to przyszlosc Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 21:47 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Ktoś musi być na ławie, a najlepiej perspektywiczny wychowanek. Jest ok, niech więc tak zostanie
23.10.2009 o 21:47 przez Belweder
Belweder
lepiej niech zostanie :F bo w przypadku kontuzji eto'o i milito nie mamy 2 innych napastników żeby ich zastąpic ;]<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 20:59 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Z całym szacunkiem ,ale ja go tam szczerze widzę : )
23.10.2009 o 20:39 przez Pazzesco
Pazzesco
Fabregas raczej wybierze Barce, ale co do Mario to mam nadzieję, że pokopie jeszcze kilka dobrych lat u nas <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 20:18 przez Seba
Seba
Jakby można było wykorzystać Mario do ściągniecia Fabregasa to jak najbardziej.
23.10.2009 o 19:36 przez Bartosh
Bartosh
Mario walkę o miejsce w składzie na pewno wygrał ze Suazo. Jednak inaczej sytuacja się ma odnośnie Milito i Eto'o, którzy gdy grają ze sobą są niezwykle produktywni
23.10.2009 o 19:30 przez siemanko94
siemanko94
Wara od Mario !! !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 18:16 przez raffikus
raffikus
wg mnie to z suzao już wygrał... <br /> a interes można zawsze ubić... <br /> wymiana SuperMario za Fabregasa + 50mln i mogą negocjować kontrakt <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
23.10.2009 o 18:14 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No tak jak młody to do Arsenalu
23.10.2009 o 18:09 przez miniu86
miniu86
A ten Wenger to zamiast trenować powinien sobie w FM zagrać. Stary chłop sie nie nauczy, że tym sposobem już nigdy nic nie wygra. Ostatnie mistrzostwa zdobywał mając doświadczonego Piresa, Cambella, Bergkampa, Henrego czy Ljungberga a teraz juz całkiem mu odwaliło. Pomoc -Diaby, Fabregas, Song, czy Nasri. Powodzenia
23.10.2009 o 17:59 przez Van Dall
Van Dall
Cztery litery: CESC.
23.10.2009 o 17:58 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Niech sie odwala od Mario fakt ma trudny charakter,ale tez wielki talent!<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />

Shoutbox

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się