Plotki transferowe

Marzenie stanie się faktem? (29)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
181
29

Hiszpańskie media piszą o konflickie Angela Di Marii z Jose Mourinho. Ponoć szanse na odejście latem skrzydłowego są bardzo duże.

 

Nie jest tajemnicą, że transfery  piłkarzy  Realu zawsze wychodzą Interowi na dobre. Poza tym mediolańczycy chcą sprowadzić latem prawdziwą gwiazdę na pozycję skrzydłowego. W kolejce po Argentyńczyka ustwią się też prawdopodobnie Manchester United i PSG, ale to Inter jest najbardziej zdeterminowany do jego pozyskania.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2013 o 15:51 przez Majster98
Majster98
Moraś dałby może z 20 mln euro , ale to w 20 ratach , a włodarze królewskich się nie zgodzą na takie coś <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
22.02.2013 o 10:28 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Czy to jest marzenie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Moje nie ale napewno jak by przyszedł do nas to bym ze szczęścia połówke kupił sobie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Takich piłkarzy potrzebujemy ofensywnych przebojowych co nie boją się pojedynku jeden na jednego<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
22.02.2013 o 10:26 przez dodo_IM
dodo_IM
Ciekawe skąd Inter weźmie kasę na ten transfer i na pensję dla tego pana.
22.02.2013 o 09:41 przez Adel07
Adel07
jak by przeszli to nasza ofensywa byłaby jedną z najlepszych w europie grali by na przyklad 4-2-4 i d<br />
icardi<br />
suarez - damiao - di maria guarini - kuzmaic<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
21.02.2013 o 23:42 przez Kris88
Kris88
on, Suarez, Icardi , skąd oni by kasę na nich wzięli ? Chyba ,że Moraś jakiś kredycik by zaciągnął , i myślę , że by to się mu opłaciło bo z samych koszulek zwróciła by się połowa ich ceny , nie mówiąc o tv i karnetach. Fajnie byłoby oglądać Interze znowu piłkarzy ich formatu.
21.02.2013 o 23:09 przez Yascarr
Yascarr
Nigdy w życiu. Są ważniejsze rzeczy niż tylko gole i asysty, dla takich błaznów nigdy nie powinno być miejsca w Interze.
21.02.2013 o 22:52 przez Castiel
Castiel
Ten news posumuje tak: U mnie w mieście jest okazja kupić dobre auto, powiedzmy Opla Insignie. Chciałbym go kupić, nie mam jednak pieniędzy na jego kupno, ani na jego utrzymanie. Chrapkę na niego ma też 3 moich sąsiadów, o wiele bogatsi niż ja, i zakup tego auta to dla nich żadne wielkie wydarzenie, kupowali droższe auta. Pytanie za milion: Kto z naszej czwórki kupi to auto? Ludzie gadają że pewnie ja, bo chociaż mnie na nie stać, to jestem zdeterminowany żeby je kupić. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.02.2013 o 21:58 przez el_loco
el_loco
jeśli miałbym wybierać między nim a Suarezem bez wahania wybieram tego drugiego. Za Di Marię nie zapłaciłbym więcej niż 18mln. Tak wogóle to go nie chcę<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 21:47 przez p0pov
p0pov
Nurek <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.02.2013 o 21:33 przez Rustin
Rustin
To sprawa wygląda dość jasno, przejdzie do PSG...
21.02.2013 o 21:32 przez cor72z
cor72z
Niech sobie i 3-cyfrową liczbę asyst notuje, drugiego Busketsa tu nie chcę.
21.02.2013 o 21:30 przez Odet
Odet
1. z finansowego pkt widzenia to niemożliwe<br />
2. on do nas nie pasuje<br />
pozdr.
21.02.2013 o 21:21 przez timon
timon
Chciałbym Di Marię ale wątpie żeby nas było stać. Myślę że 25 mln i 5 baniek kontraktu to minimum
21.02.2013 o 21:08 przez etomaster
etomaster
On jest najlepszą opcją ale jest to po prostu nie możliwe ściągnąć go do nas <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
21.02.2013 o 21:06 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak PSG sypnie to obojętna nasza determinacja, a poza tym dobry jest, ale &quot;super gwiazdą&quot; bym go nie nazwał <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 21:01 przez Darkos
Darkos
A Messiego albo Ronaldo czasem nikt do Interu nie przymierzał? Śmieszne te ploty się robią...
21.02.2013 o 20:57 przez Tifosinho
Tifosinho
Ten &quot;symulant&quot; gwarantuje dwucyfrową liczbę asyst w sezonie i bramek potrafi kilka strzelić a jeżeli w międzyczasie parę razy się przewróci to mi to wcale nie przeszkadza
21.02.2013 o 20:25 przez cor72z
cor72z
Ja tego symulanta u nas nie chcę.
21.02.2013 o 20:22 przez Lopez
Lopez
#10 Racja co do konfliktu<br />
<br />
Ja bym chciał żeby...Cavani poszedł do Realu bo wtedy zrobi się ciaśniej w ataku i ktoś będzie musiał/chciał odejść.Mam nadzieje ,że to był by Higuain.<br />
<br />
Nam jest potrzebny napastnik bardziej niż kolejny pomocnik nawet tej klasy.Priorytet &quot;łowca bramek&quot;
21.02.2013 o 20:03 przez Pawel1992
Pawel1992
#6 #7<br />
za 15 mln można kupić naprawdę świetnych graczy a to że czasem nam to nie wychodzi.....<br />
myślę że wydając kilkadziesiąt milionów za jednaego gracza to zawsze spore ryzyko choć w przypadku Argentyńczyka może się akurat opłacić<br />
<br />
Di Maria ma odejść bo ma konflikt z Mourinho?<br />
po sezonie Jose odejdzie więc Angel zostanie prawdopodobnie
21.02.2013 o 19:59 przez kovacic10
kovacic10
Taa jasne.. poczekajmy do lata.
21.02.2013 o 19:54 przez Chuchu
Chuchu
Coś ostatnio nas media częstują opowieściami science-fiction. Poza tym nie chcę u nas żadnych nurków typu Di Maria.
21.02.2013 o 19:53 przez Kebo
Kebo
#6 zgadzam się takie myśli, że może dwóch na tą kwotę to nie u nas. Skoro chcemy wrócić na szczyt i mieć piłkarzy z naprawdę najwyższej półki zainwestujmy w niego i kilku innych
21.02.2013 o 19:52 przez fmlyhm
fmlyhm
@Pawel1992, di Maria jest o milard klas lepszym graczem niż to co ostatnio sprowadzamy<br />
21.02.2013 o 19:51 przez Pawel1992
Pawel1992
po raz drugi pojawia się news o Di Marii i po raz drugi napiszę że za kwotę którą musimy wydać na Argentyńczyka możemy kupić dwóch trochę słabszych ale młodych piłkarzy np. napastnika chociaż jakby dokonano zakupu Angela to cieszyłbym się mimo wszystko
21.02.2013 o 19:50 przez dichu
dichu
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> nic nie napisze
21.02.2013 o 19:48 przez sowik
sowik
ta determinacja jest niesamowita xD
21.02.2013 o 19:38 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Widać prima aprilis w tym roku wcześniej <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
21.02.2013 o 19:34 przez wesley87
wesley87
Oby<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się