Plotki transferowe

Mascherano wzmocni Inter? (22)

Źródło: tuttomercatoweb.com
około 16 lat temu
456
22

Zarząd Interu Mediolan stanie tego lata przed trudnym zadaniem. Pojawia się bowiem pytanie w jaki sposób można jeszcze dodatkowo wzmocnić i tak już najlepszą drużynę na kontynencie?

 

Od dłuższego czasu wiele mówi się o Stevenie Gerrardzie, którego odejście byłoby możliwe po wpłaceniu Liverpoolowi 40 milionów euro. Nie wiadomo jednak czy Massimo Moratti będzie chciał wydawać aż tak duże pieniądze na 30-letniego gracza, dlatego znacznie korzystniejszą opcją dla Interu wydaje się Javier Mascherano. 26-letni kapitan reprezentacji Argentyny wyceniany jest na 15 milionów euro. Biorąc pod uwagę krytyczną sytuację ekonomiczną Liverpoolu, mogłaby to być kwota zadowalająca włodarzy klubu z Anfield Road.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.05.2010 o 16:46 przez Kubusa10
Kubusa10
Tak tak i jeszcze raz tak
24.05.2010 o 16:39 przez wlodar10
wlodar10
Jestem za byłby dobrym wzmocnieniem,ale nie przejdzie bo Benitez go nie puści bo deklarował ze nie sprzeda żadnej gwiazdy w zespole <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.05.2010 o 14:34 przez koza15
koza15
Przydałby sie napewno, jestem za<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.05.2010 o 14:13 przez crisinter
crisinter
brać go i dodać do tej transakcji Muntara
24.05.2010 o 13:41 przez SlimShady
SlimShady
Mascherano podziwiam od dłuższego czasu, on po Cuchu jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie, gra bardzo uważnie jak profesor, bardzo mis ie podoba, ale myślę, że jest zbyt podobny do Estabana, a nasz pomoc ma już zmienika w postaci Marigi, bo nie wyobrażam sobie Cuchu obok Mascherano, może środek nie przejścia, ale Inter potrzebuje ożywienia w pomocy, jeden od zadań defensywnych jak Cuchu, drugi pomaga Wesleyowi w kreacji, przydałby sie taki Fabregas czy Gourcuff. Natomiast Motta i Stanko w obwodzie.
24.05.2010 o 13:40 przez Dzyl
Dzyl
Lubię go, jak najbardziej na tak.
24.05.2010 o 13:40 przez berniol21
berniol21
NA pewno nie niedawno podpisał kontrakt.
24.05.2010 o 12:45 przez lena182
lena182
Inter kocha Argentyńczyków więc spróbować można <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.05.2010 o 12:08 przez interdaw
interdaw
Za 15mln nawet bym się nie zastanawiał.
24.05.2010 o 12:04 przez Jerzolpoznan
Jerzolpoznan
moim zdaniem lepiej kupic gerrarda i sprzedac muntariego
24.05.2010 o 12:02 przez ratix
ratix
O Motcie oczywiście pamiętamy, ale dla mnie to nie jest klasowy zawodnik... Szanuję go, ale mnie w tym roku nie przekonał. Miał słabe okresy (wiadomo, kto nie miał - nawet Maicon), ale zamiast Cambiasso - Motta - Muntar na DMie wolałbym Cambiasso - Mascherano - Motta <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.05.2010 o 11:54 przez inter_21
inter_21
Zdecydowanie na tak<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
24.05.2010 o 11:35 przez qanciastic
qanciastic
Jeżeli to prawda że 15 mln tylko chcą to nie ma się nad czym zastanawiać. Ale wy wszyscy zapomnieliście chyba że mamy jeszcze Motte obok Cambiasso <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> ? Mascherano bardzo podobny zawodnik do Motty.
24.05.2010 o 11:30 przez Seba
Seba
Dla mnie chłop od kosy tak jak Muntar, ale za 15 mln i kosztem Sulleya czemu nie.
24.05.2010 o 11:30 przez Mate1908
Mate1908
Wzmocnienia będą na pewno. Gdy nie było sukcesów, Moratti pakował w Inter miliony, teraz gdy owe nadeszły tym bardziej Massimo będzie chciał sprawić, aby Inter był jeszcze silniejszy. Mamy czego bronić i co zdobyć. Jestem pewien, że dokonamy 2-3 spektakularnych transferów.
24.05.2010 o 11:28 przez mati1908
mati1908
nie,mamy Cambiasso
24.05.2010 o 11:06 przez Ajk
Ajk
Jak odejdzie Czarna Perła to Javier byłby dobrym pomysłem.
24.05.2010 o 11:01 przez sebinho82
sebinho82
jak dla mnie to nawet dobry pomysł <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
wyobraźcie sobie co by sie działo w środku pola<br />
z trójka Cambiasso- Mascherano-Snijder <br />
oczywiście z ustawionym ofensywnie Snijderem<br />
dali by rade i to bardzo <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.05.2010 o 10:56 przez ratix
ratix
Także jestem za. Cambiasso - Sneijder - Mascherano wyglądałoby świetnie. A kolejny Argentyńczyk w Interze to tylko powód do radości <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
24.05.2010 o 10:50 przez piotrek7
piotrek7
za 15mln? Brać w ciemno. Patrząc pod kątem obecnej taktyki Interu to w pierwszym składzie gra 2 defensywnych pomocników + Sneijder dlatego idealnie by pasował jako partner Cambiasso. Co do ofensywnego gracza nam potrzeba solidnego zmiennika Wesa, bo w taktyce 4213 nie ma miejsca na kolejnego ofensywnego pomocnika.
24.05.2010 o 10:37 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Odejdzie napewno Muntari , niewiadomo czy nowy szkoleniowiec bedzie chcial w zespole Marige wiec uwazam że nawet jakby on kosztował 25 mln to warto go kupic bo to swietny zawodnik. Ponadto ostatnio grywał takze chyba na boku pomocy wiec moze i w prawego obronce mozna by go było przekształcic<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.05.2010 o 10:34 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Jest gorszy niż Cambiasso, a pyzatym nam podszebny jest zawodnik bardziej ofensywny a nie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się