Treningi

Materazzi: "Nerazzurro na całe życie" (25)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
460
25
Marco Materazzi napisał kilka ciepłych słów o swoim związku z Interem, po tym jak przedłużył z klubem kontrakt do 2012 roku.

Biorąc pod uwagę wiek Matrixa, można było się spodziewać, że przedłużenie kontraktu do roku 2012 jest znakiem, że obrońca w Interze zakończy swoją piłkarską karierę. Do tej pory Marco spędził z Nerazzurri 8 lat - przedłużenie kontraktu daje mu szansę dobicia do jedenastu.

Nareszcie mogę to napisać, ponieważ podpisałem kontrakt: będę Nerazzurro przez całe życie - pisze Materazzi na swojej oficjalnej stronie internetowej. - I nie jest to przenośnia. Nie mógłbym pojechać na wakacje bardziej usatysfakcjonowany - przedłużyłem kontrakt z Interem do 2012, a więc do końca mojej kariery.

Zawsze tego pragnąłem, odkąd jestem kibicem Interu, tak samo jak jednym z jego piłkarzy. Pożegnam się z futbolem, nosząc tę koszulkę i teraz chcę spróbować wygrać jak najwięcej we Włoszech i w Europie. Zobaczymy się znowu 10 lipca, aby zacząć nowy sezon. Będę podekscytowany.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Wszechstronny Carlos Augusto (20)

07.11
09:42

CdS o sytuacji kadrowej przed meczem z Milanem (0)

17.11
09:36

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.07.2009 o 00:41 przez SlimShady
SlimShady
Tez jestem równie szczęśliwy co ty Marco, jesteś moi ulubionym obrońcą od już paru sezonów, szkoda, ze w tym roku za często nie wchodził, ale jak byłeś pokazywałeś wielką klasę, mam nadzieje, zę w przyszłym sezonie będziesz głównym zmienikiem na środek. Moim zdaniem zbędne jest sprowadzanie jakiegoś doświadczonego obrońcy, obronę mamy kompletą i jedną z najlepiej osadzonych na świecie, tylko pozazdrościć: Samuel, Chivu, Matrix, Cordoba i Burdisso ,,,,,,,, nie pisze Rivasa na pewnie odejdzie, za niego można dać Cardinole, który by sie ogrywał nadal w juniorach, a jakby był potrzebny można go powołać. <br /> Jeszcze raz gratulacje i podziękowania za taką wierność i oddanie dla klubu. Jak na razie jego dożywotni kontakt razem z Toldo to najlpesze nowiny za zapowiadający sie sezon.
02.07.2009 o 18:59 przez Cinek
Cinek
i bardzo dobrze <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> prawdziwi Interista z krwi i kości <br /> <br /> FORZA MARCO !! !
02.07.2009 o 18:14 przez Omen
Omen
Mój najlepszy piłkarz Interu już od dawna !! !
02.07.2009 o 18:13 przez Mate1908
Mate1908
Jakoś nigdy za nim nie przepadałem... te jego wybryki i w konsekwencji czerwone kartki oslabiajace zespol. Ale po tych slowach urósł w moich oczach. Własnie na takich pilkarzach buduje sie prawdziwą drużynę.
02.07.2009 o 17:46 przez armen
armen
miało być Matrix<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 17:45 przez armen
armen
Forza Matriź<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> takich piłkarz lubię, ma charakter, wolę walki i jest po prostu zajebisty<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <br /> p.s. nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale nigdy bym nie powiedział, że jest z nami już 8 lat<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 16:29 przez Pazzesco
Pazzesco
Grandeee Matrix !
02.07.2009 o 14:59 przez Piekarz
Piekarz
Uwielbiam gościa, znajduje się w wąskim gronie piłkarzy Interu, do których czuję taką nie do końca wyjaśnioną, przeogromną sympatię. Fajnie byłoby wygrać LM w ciągu tych 3 lat choćby tylko dla takich piłkarzy jak Marco i Javier. <br /> <br /> A Matrixowi życzę jak najwięcej występów w ciągu tych trzech lat, nie tylko dlatego, że go lubię, ale też dlatego że jest wciąż świetnym obrońcą.
02.07.2009 o 14:40 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
nie będe się oszczędzał...TIAMO MARCO !! <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 13:48 przez Ricardo Quaresma77
Ricardo Quaresma77
Jak by to powiedział Mirek Szymkowiak ''szacuneczek Marco'' <br /> Forza Matrix<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 13:22 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Forza Marco, Forza Inter !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 13:03 przez Nasir
Nasir
i wlasnie takich grajkow nam trzeba. Tutti Pazzi per Materazzi<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 12:54 przez lysywg
lysywg
lojalny wobec klubu brawo matrix szacunek podstawa
02.07.2009 o 12:31 przez 13adi13
13adi13
Lojalny jest to widać, bo ja na jego miejscu gdybym grał około 15 meczy w sezonie bym przeszedł gdzie indziej, ale może on już się pogodził , że nie będzie grał w mś2010 i nie będzie taki dobry jak kiedyś i gra aby mieć więcej kasy
02.07.2009 o 12:30 przez Grajas
Grajas
Takich piłkarzy Nam potrzeba,forza Marco! <br /> Liga rusza chyba 23 sierpnia.
02.07.2009 o 12:20 przez Rebelde
Rebelde
Forza Marco ! Jesteś najlepszy<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <br /> <br /> <br /> ps. Kiedy dokładnie rusza liga?
02.07.2009 o 12:16 przez zbyniu88
zbyniu88
zawsze go lubilem<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:56 przez Gaszka
Gaszka
Chuchu sezon zaczyna się szybciej, gdyż musi się w maju zakończyć bo za rok mundial<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:55 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
GRANDE MATRIX FORZA <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:55 przez Pavlo
Pavlo
Grande Marco!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:53 przez Chuchu
Chuchu
10 lipca? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigeek.gif"; alt="" /> myślałem, że dłuższe mają te wakacje <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:52 przez blo
blo
Forza Marco ! <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:51 przez IbraSR
IbraSR
Brawo Matrix jeden z najlepszych naszych obrońców<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:51 przez adriano:)
adriano:)
Prawdziwy Nerazzurro. Oby takich więcej piłkarzy było w Interze. Forza Matrix <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
02.07.2009 o 11:47 przez Resorto
Resorto
dlaczego pilkarzy z taka postawa jest tak malo

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się