Plotki transferowe

Mega zakupy Interu w Liverpoolu?! (43)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
815
43

La Gazzetta dello Sport donosi, iż Inter Mediolan na dniach wzmocni nie tylko Rafael Benitez ale również jego dwaj podopieczni, Fernando Torres i Javier Mascherano.

 

Przenosiny Hiszpańskiego szkoleniowca do Nerazzurrich, wg największej włoskiej gazety sportowej, są już niemal pewne. Okazuje się, że Benitez chce od razu stworzyć sobie dobre warunki pracy w nowym klubie i już poprosił o pozyskanie dwóch piłkarzy The Reds, którzy są dla niego kluczowi.

 

Oczywiście, sezon, dwa sezony temu, informację tą z pewnością moglibyśmy włożyć między bajki, jednakże tym razem La Gazzetta dello Sport uważa, iż przeprowadzka gwiazd Liverpoolu jest wysoce prawdopodobna. Włoscy dziennikarze przypominają bowiem, że klub z Anfield Road jest w krytycznej sytuacji finansowej i po prostu musi sprzedać kilku piłkarzy. Inter, który wygrał potrójną koronę, może sobie w tym roku pozwolić na wydanie grubszych pieniędzy. Ponadto, Rafa zgodził się na obniżenie odszkodowania należącego się mu ze strony włodarzy angielskiego klubu, co media uważają to za prośbę o pierwszeństwo w zakupach.

 

Jeśli chodzi o samych piłkarzy, to podobno Torres chce odejść, ponieważ nie chce rozstawać się z Ligą Mistrzów. Również Mascherano byłby gotów zmienić klubowe barwy. Obydwóch zawodników łączą dobre relacje z Benitezem, tak więc Rafa nie powinien długo ich przekonywać.

 

Reasumując, La Gazzetta dello Sport jest wielkim optymistą, jeśli idzie o transfer Hiszpańskiego snajpera i kapitana reprezentacji Argentyny. Czy my również powinniśmy ?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (13:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Biasin o najbliższych ruchach Interu (24)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.06.2010 o 19:46 przez SlimShady
SlimShady
byłoby cudownie jakby cała trójka: Benitez, Torres i Mascherano przywitali na Mediolańskie tarasy, ale wysoce nie możliwe, będę sie cieszył jak jak ktoś tej trójki będzie, choć Benitez z Mascherano wydaje sie nawet możliwe, ale chyba przeprowadzka Toressa jest tylko uzależniona od odejścia któregoś z naszych napastników czyli albo Milito albo Eto. Osobiście z miłą chęcią wymieniłbym Hiszpana na Eto. Torres i Miliot atak świata <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
03.06.2010 o 16:21 przez SebaXd
SebaXd
Myślę, że to były by wspaniałe zakupy, tylko trochę mało prawdopodobny ten news.
03.06.2010 o 16:19 przez eriko
eriko
pablo77<br />
przecież torres jest fantastyczny i wez go nie obrażaj bo on jest wart 50 milionów a nie 30 ale jednak chyba <span style="color: red">I</span>nter to napad ma niezły i wolałbym żeby torres przeniósł się do chelsea
03.06.2010 o 16:13 przez Gajdzik
Gajdzik
Mamy przecież dobry napad to po co jeszcze na Torresa kasę wydawać, żeby Milito albo Etp'o siedzieli na ławie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
03.06.2010 o 16:02 przez g0raFCI
g0raFCI
Wg mnie to Zamiast Torresa lepiej Gerrarda, w ostateczności może byc i Torres, ale i tak to mało prawdopodobne <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
03.06.2010 o 15:54 przez adriano:)
adriano:)
Torres i Mascherano jak najbardziej.
03.06.2010 o 15:45 przez pablo77
pablo77
Wolałbym Gerrarda i Mascherano , nie lubie badzo torresa taka cipka z niego ale jesli by przeszedl i walilby takie bramki jak milito to zmienilbym zdanie i go zaakceptowal . Jednak straszna moze byc cena za niego nigdy bym nie wylozyl na niego 60 mln juz wole niech sciagnal aguero albo teveza albo za 1/3 tej sumy benzeme by bylo taniej i lepiej a moze masimo bedzie chcial wlaczyc balotelliego do tej transakcji i wziasc torresa gdzies za 30 baniek atak bylby niezly Torres Milito Eto'o ale zobaczymy co wyjdzie z tego Mascherano wielkie tak ja bym jeszcze powalczyl nad Gerrardem bo on z Wesley'em stworzyli by swietny duet w pomocy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> mam nadzieje tylko ze jak przyjdzie benitez to masimo zabroni kupowac hiszpanow typu arbeloa , riera , albiol , i innych wynalazkow
03.06.2010 o 15:35 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja by to byla prawda i tak by sie stalo to by bylo pieknie Benitez,Torres i Mascherano niezle trio<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.06.2010 o 15:11 przez Kanonier_25
Kanonier_25
La gazetta dello sport i wszystko jasne. To aktualnie wymysł prasy ;) i raczej niemożliwe ;)
03.06.2010 o 14:39 przez koza15
koza15
Jak to sie stanie faktem to będe bardzo ale to bardzo zadowolony bo Torres i Mascherano są to piłkarze klasy światowej i niema mowy o tym że jest to nadmiar dobrego. Napad może być wtedy gigantyczny(Milito,Torres, Eto'o z tym że wtedy by dwoch bylo na szpic a jeden lekko cofniety), pomoc stalowa Cambiasso,Mascherano, Sneijder a obrona jest najlepsza w Europie tylko będzie trzeba szukać kogos naprawdę dobrego na prawą obrone za Maicona który bardzo możliwe że odejdzie do Realu. <span style="color: red">I</span>nter za rok będzie ponownie wojować <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.06.2010 o 14:15 przez interbig
interbig
#17 Autor: filip85 trafna uwaga Eto, Milito, Torres czy to nie nadmiar dobrego? zbyt wiele lukru na torcie strasznie może zmulić<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
03.06.2010 o 14:13 przez mati1908
mati1908
jezeli razem z Benitezem mielbym przybyc ci zawodnicy to jestem skłonny przychylic sie do kandydatury Pana Beniteza
03.06.2010 o 14:08 przez sas111
sas111
majac na uwadze mozliwe przejscie Torresa i Mascherano Benitez jest bardzo kuszacym rozwiazaniem<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
03.06.2010 o 14:07 przez piter0806
piter0806
Amałri wam może starczeć
03.06.2010 o 14:02 przez Mate1908
Mate1908
Benitez, Torres i Mascherano? To byłoby coś wspaniałego. Benitez jest świetnym trenerem. Z Liverpoolem nieźle poczynał sobie na arenie międzynarodowej. Mascherano natomiast stworzyłby z Cuchu ścianę nie do przejścia. Do tego wszystkiego dochodzi błyskotliwy Torres. Na papierze <span style="color: red">I</span>nter wyglądałby powalająco, ale jak byłoby w praktyce? Tego nie wie nikt...
03.06.2010 o 13:56 przez Nen
Nen
@qurter, pewnie, bo oferty z 7 drużyny Serie A i Klubowego Mistrza Europy toż to niemal to samo
03.06.2010 o 13:54 przez qurter
qurter
tylko ze on powiedzial ze tego lata nie bedzie sie nigdzie wybieral zostaje w liverpool na kolejny sezon i zostaje nie dlatego ze cos w juve nie wypalilo kontrakt czy cos tylko zostaje dla kibicow ! poczekacie sobie jeszcze ze 2tygodnie moze nawet szybciej i zobaczycie ze nie podpisze z wami kontraktu
03.06.2010 o 13:48 przez qurter
qurter
<a href="http://www.seriea.pl/index.php?dzial=artykuly&amp;artykul=169989">http://www.seriea.pl/index.php?dzial=art&shy;ykuly&amp;artykul=169989</a>; trzymajcie jeszcze to powtorka z rozrywki tylko tym razem u was <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.06.2010 o 13:46 przez zahor
zahor
@qurter<br />
<br />
To, że nie przyszedł do Juventusu, nie znaczy, że nie przyjdzie do Interu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.06.2010 o 13:45 przez qurter
qurter
o widze ze teraz tutaj jest glosno o benitezie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> jestem juvenito i powiem wam cos benitez juz mial niby podpisany kontrakt tak samo byl juz w juve i juz robil wielkie plany i wogle i mial torresa ze soba zabrac i mascherano a co bylo na koniec przedluzyl kontrakt i zostal dla kibicow tak samo bedzie tutaj nie podniecajcie sie tak bo i tak do was nie przyjdzie tak jak do nas <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
03.06.2010 o 13:38 przez mAlEc7
mAlEc7
Jestem na wielkie tak dla obu tych panów<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Byłoby świetnie gdyby to doszło do skutku <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
03.06.2010 o 13:36 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
a gerrarda nie ma <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ?<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
03.06.2010 o 13:33 przez Ajk
Ajk
&quot;Maszczerano&quot; bym widział w naszym zespole ale Torresa jakoś nie bardzo, dobry to napastnik ale nie widzę go w Serie A. Wszystko to są dalej tylko plotki powstające na bazie innych plotek, dopóki nie będziemy mieć trenera sytuacja tak będzie wyglądać. <br />
Niestety za tą dwójkę też <span style="color: red">I</span>nter musiał by wydać wielkie pieniądze które uniemożliwią inne transfery... chyba bardziej potrzebne. <br />
Jeżeli przyjdzie Torres to kto odejdzie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Milito (Niee<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ) Eto'o, bo ktoś będzie musiał nas opuścić... pewnie Balotelli odejdzie.<br />
Prawdą też jest to, że jak przyjdzie Javier to Mariga pogrąży się w głębokiej rezerwie, a chłopak ma talent który przydał by się wykorzystywać częściej.
03.06.2010 o 13:33 przez bloow
bloow
taki pakiet moge przyjac. Benitez Torres Marsze-rano bylo by super.
03.06.2010 o 13:32 przez piotrekninter
piotrekninter
zaczelo sie, i bez news wiadomo ze dzinnikarze teraz bez przerwy beda spekulowac, Torres Mascherano..Gerrard<br />
ale to bylby atak E2 Torres Milito, chyba az za dobry jeszcze by sie ,,pogryźli,,
03.06.2010 o 13:28 przez tytusek25
tytusek25
Akurat w ten wielki zaciąg z Liverpoolu kompletnie nie wierzę ale w pozyskanie Beniteza jak najbardziej.
03.06.2010 o 13:23 przez FcDavids
FcDavids
Torres mówił o Milanie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Torres- tak <br />
Mascherano- WIELKIE TAK - to jest moje marzenie żeby ten zawodnik grał w Interze. Jak na razie kilka moich marzeń się spełniło- Ibra, Snejder, Quaresma... jedno się nie spełni- Diego, a jedno jest jeszcze ciągle otwarte- Van der Vaart.
03.06.2010 o 13:22 przez filip85
filip85
Mascherano było by super, tylko nie bardzo rozumiem po co wydawać kasę na Torresa? Jest to świetny zawodnik, ale zamiast kogo miałby grać?
03.06.2010 o 13:21 przez kontousuniete
kontousuniete
ściągając Mascherano, rozwój Marigi zatrzymany <br />
nie wiem czy jest aż tak potrzebny, myślę że bardziej zmiennik dla snejdera, skrzydłowy i oczywiście boczny obrońca no i Młody środkowy obrońca, bo wiek naszych środkowych to wszyscy wiemy jaki jest.<br />
A Torres świetny ale wtedy co z Balotellim ?
03.06.2010 o 13:16 przez Seba
Seba
dichu Inter nie da 50-60 mln za Torresa. To nie Real.

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625108

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się