Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 04.07 (20:10): Satriano oficjalnie wypożyczony do Empoli! (65)

Źródło: różne
około miesiąca temu
15446
65

Najnowsze plotki, wiadomości, wywiady z agentami oraz z piłkarzami związane z rynkiem transferowym Interu. To wszystko znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualizacji!

 

20:10

Oficjalnie: Martin Satriano został wypożyczony do zespołu Empoli.

 

18:31

Le Parisien - Scamacca blisko przenosin do PSG za 50 mln euro.

Zawodnik był łączony z Interem.

 

18:28

Raoul Bellanova jest w siedzibie Interu gdzie podpisze kontrakt.

 

16:17

TyC Sports – Arturo Vidal podpisał już wstępną umowę z Flamengo. W połowie tygodnia spodziewany jest na testach medycznych w Brazylii, po których prawdopodobnie podpisze kontrakt. Chilijczyk podpisze 18-miesięczny kontrakt.

 

16:07

Bild – Inter jest gotowy zapłacić BVB 30 mln euro za Manuela Akanjiego. 26-letniemu Szwajcarowi po zakończeniu nastepnego sezonu wygasa kontrakt z niemieckim klubem i dla władz klubu z Dortmundu będzie to ostatni dzwonek, żeby coś zarobić na swoim obrońcy. Inter uważa go za idealnego następcę Milana Skriniara.

 

16:00

FCIN – W nadchodzącym tygodniu powinniśmy doczekać się sfinalizowania przejścia Andrei Pinamontiego do Atalanty Bergamo. Dojście do porozumienia może nie być łatwe, ponieważ zespół z Bergamo oferuje 14 mln euro, a Marotta nie zgodzi się na ofertę mniejszą niż 18 mln euro. Inter konsekwentnie chce za niego 18-20 mln euro. Napastnik w ostatnich tygodniach został zaproponowany PSG, ale sam zainteresowany odrzucił taką propozycję, ponieważ jest skupiony na przenosinach do zespołu La Dei.

 

15:15

David Luiz zdementował plotki, które mówiły, że może w najbliższym czasie zostać zawodnikiem Interu. Brazylijczyk opisał te insynuacje w następujących słowach:

„Fake news. Jestem całkowicie skoncentrowany na tym, co mam do zrobienia w Flamengo. Niech Bóg błogosławi tych, którzy wymyślają”.

 

15:00

Raoul Bellanova w CONI: Jestem szczęśliwy. Kibicuję Interowi od dziecka.

 

14:55

Criscitello (Sport Italia): Marotta daje innym lekcje jak powinno prowadzić się mercato. Spodziewajcie się niespodzianek już wkrótce. 

 

14:25

Schira - 2-3 mln euro dzielą Pinamontiego od Atalanty.

Zawodnik uzgodnił warunki kontraktu z klubem z Bergamo. Inter oczekuje za zawodnika 18-20 mln euro, podczas gdy Atalanta oferuje 15 mln euro. W tym tygodniu klub z Bergamo będzie chciał zamknąć tą operację. 

 

12:50

OFICJALNIE - Sebastiano Esposito wypożyczony do belgijskiego RSC Anderlecht. 

 

 

11:25

Il Giorno - Bremer odrzuca oferty angielskich klubów.

Kluby z Premier League pytają o Gleisona Bremera, jednak ten na każdą propozycję odpowiada następująco: na tą chwilę preferuję przenosiny do Interu. 

 

10:27

Martin Satriano zdecydował się na przyjęcie oferty Empoli.

W tym tygodniu oficjalne potwierdzenie.

 

10:00

Fabio Bergomi o mercato Interu:

- Skriniar nie chce opuszczać Interu, co więcej, chciałby pozostać za wszelką cenę. Być może zamiast niego zostaną poświęceni de Vrij oraz Dumfries. To okienko nie jest takie jak to, które było w zeszłym roku. Teraz każdy chce zostać w Interze.

 

09:00

Raoul Bellanova przechodzi właśnie testy medyczne przed swoim transferem do Interu Mediolan. 

Image

08:15

SM - Kilka klubów po Dumfriesa, którego cena wynosi 30 milionów euro.

Jak informuje Sportmediaset, Bayern Monachium, Chelsea oraz Manchester United rozważają pozyskanie Denzela Dumfriesa. Przedstawiciele wicemistrza Włoch oczekują rzekomo oferty wynoszącej conajmniej 30 milionów euro. 

 

08:10 

Jak informują dzienikarze FcInterNews, Zinho Vanheusden przeszedł dokładne testy medyczne, które okazały się bezbłędne. Obrońca może wrócić do trenigów już około 10 lipca. Zainteresowanie młodym defensorem jest spore, a zawodnik znajduje się na celowniku takich klubów jak Spezia, Sampdoria, Hellas Verona czy Udinese. W swoim zespole widzi go nawet Simone Inzaghi, który chciałby, aby Belg zajął w składzie miejsce Andrei Ranocchii. Działacze Nerazzurrich jednak chcą, aby Vanheusden spędził kolejny sezon na wypożyczeniu w klubie, w którym będzie mógł regularnie grać i odbudować się po ciężkiej kontuzji.

 

08:00 

Fabrizio Romano - Nowa oferta PSG spodziewana w tym tygodniu.

Jak poinformował włoski dziennikarz, PSG i Inter mają w tym tygodniu zaplanowane spotkanie dotyczące negocjacji transferu Milana Skriniara. Poprzednie oferty za obrońcę zostały odrzucone, w tym ta, która opiewała na 60 milionów euro oraz kartę Juliana Draxlera. Jak informują inni dziennikarze, oferta w wysokości 65 milionów euro oraz kilka milionów euro w bonusach przekona działaczy Nerazzurrich do sprzedaży słowackiego defensora.


07:00

Giovanni Galeone, trener i mentor Massimiliano Allegrego udzielił wywiadu dla Tuttosport, w którym wskazał Koulibaly'ego i Bremera jako idealnych kandydatów do zastąpienia odchodzącego de Ligta.

Zobacz też

mercato live acerbi

Mercato Live - 06.08 (15:44) Skriniar do września w PSG // Milenković zostaje w Violi (38)

06.08
00:03
mercato live acerbi

MERCATO LIVE - 04.08 [15:25] Romano - Warunki rozwiązania kontraktu Alexisa są ustalone (26)

04.08
06:57

Komentarze (65)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.07.2022 o 21:38 przez cuba
+3
cuba
Satriano tam będzie strzelał aż miło,z pewnością będzie czynnikiem dodatnim
04.07.2022 o 21:40 przez Paolo87
+2
Paolo87
Zauważcie proszę że coś jest nie tak w naszej filozofii wprowadzania młodych piłkarzy do I drużyny. Mamy utalentowanych młodych piłkarzy, wypożyczamy ich....potem znowu wypożyczamy i .... sprzedajemy? Ilu wychowanków weszło do I drużyny?
04.07.2022 o 22:05 przez Pader88
+1
Pader88
A teraz odpowiedz sobie ilu z tych wychowanków faktycznie nadawało się do pierwszej drużyny Interu Przenajświętszego, gdzie oni są ja się pytam a No właśnie w tych klubach do których się nadawali taka prawda wiec wszystko jest Ok
04.07.2022 o 22:08 przez Paolo87
+1
Paolo87
Wszyscy się nie nadawali? Nikt nie był wart żeby mu dać szansę? Kto dostał szansę i jej nie wykorzystał? Ja jakoś sobie nikogo nie przypominam...
04.07.2022 o 22:16 przez Paolo87
Paolo87
Co chwilę słychać że mamy jakiś wielki talent i dziwnym trafem żaden z tych talentów nie wchodzi do I drużyny. Coś ewidentnie jest nie tak.
05.07.2022 o 01:08 przez tylkointer3
tylkointer3
Bo u nas się nie wierzy tak na poważnie w ich talent, a skoro oni nie czują wiary ani zaufania to nie ma rozwoju i mentalnie zatrzymują się na jakimś Cagliari. Ogólnie sie dziwię, że chociaż klub z jednym graczem nie chce spróbować postąpić inaczej niż dotychczas. Prawda jest taka, że te wypożyczenia w celu ogrania slabo się sprawdzają u nas. Praktycznie są tylko po to żeby podbić choc trochę cene młodych. Według mnie chociaz jeden z nich powinien otrzymać prawdziwą szansę w pierwszej druzynie. Wsparcie od kibiców taki młodzik by miał pewne i mam nadzieje że wyrozumiałość też. Trochę wiary klubu i odwagi i może wyglądało by to inaczej
04.07.2022 o 21:10 przez Orzeu
+3
Orzeu
podobno Satriano ma mieć zagwarantowany pierwszy skład w Empoli
04.07.2022 o 20:33 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Ten Scamacca za 50 ? To żart ? Pina więc przynajmniej 40...
04.07.2022 o 21:44 przez Paolo87
+1
Paolo87
Tu masz absolutną rację, skoro Scamacca 50 mln to niby dlaczego mamy sprzedać Pinamontiego poniżej 20 mln a nie za chociażby 40 mln?! Ja nie widzę żeby Pinamonti bardzo poziomem odstawał od Scamacci. Zauważmy że Pinamonti bardzo się wyróżnił w Empoli które jest drużyna jednak słabsza niż Sassuolo.
04.07.2022 o 20:15 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Akanji spoko ale nie za Skriniara który jest topem na świecie, Skriniar ma zostać i tyle w temacie !!
04.07.2022 o 19:20 przez inter30
+14
inter30
Tylko kretyn by sprzedał Skriniara za 70 baniek klubowi (domowi wariatów) który płaci 50 za Scamaccę
04.07.2022 o 18:46 przez AJ
+11
AJ
Scamacca 50 baniek? Powariowali. Z Icardim sobie komiksy pooglądają na ławce.
04.07.2022 o 21:45 przez Paolo87
Paolo87
Dobre😁 za pewne tak będzie...
04.07.2022 o 18:45 przez danielinter
+7
danielinter
50 baniek za Scamacce ładny odlot
04.07.2022 o 18:39 przez Paolo87
+10
Paolo87
Mam dziwne przeczucie że Scamacca nie odnajdzie się w PSG i po roku wróci do Serie A i to wcale nie do zespołu z topu. W mojej opinii jest jeszcze za wcześnie na zmianę ligi (nawet jeśli loga francuska jest słabsza od wloskiej).
04.07.2022 o 19:22 przez ragnar
+2
ragnar
Casus ciro
04.07.2022 o 18:35 przez ragnar
+4
ragnar
Bella nova :) Witamy

Niech psg wywala kwoty tj 50 na Scame, kupi jeszcze z 2 po 50 i odwali się od naszego obroncy
04.07.2022 o 18:32 przez Paolo87
+2
Paolo87
Z całym szacunkiem ale Akanji to nie ta półka....
04.07.2022 o 18:31 przez Paolo87
+1
Paolo87
Nie sprzedawajmy Skriniara😒 Sprzedaż Skriniara to dwa kroki wstecz, pozostawienie Skriniara i zakup Bremera-krok w przód. Nie sprzedawajmy zawodnika który jest filarem, utożsamia się z klubem, kocha ten klub a przede wszystkim ON NIE CHCE ODCHODZIĆ !! !
04.07.2022 o 17:43 przez Speaker
+3
Speaker
Zaskoczenie może polegać na tym ,że Skriniar zostanie kapitanem, Bremer zastąpi Ranocchie, Akanji de Vrija , a Milenković powędruje do juve za de Ligta :)
Na koniec pożegnamy kogo trzeba i zawita Pawełek.
04.07.2022 o 17:58 przez Speaker
+2
Speaker
Co tam @Kebo ? :)
04.07.2022 o 17:00 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Skupcie się najpierw na ogranym w lidze Bremerze,bo żałujemy na topowego SO,a rozbijamy bank na gościa który już wyżej chyba nie podskoczy
04.07.2022 o 16:17 przez taboret
+3
taboret
Akanji? Bardzo fajnie, ale 30 milionów za takiego zawodnika z rocznym kontraktem to sporo. Jeśli mają dogadane ewentualne przedłużenie już na stole, to zrozumiem taką cenę.
04.07.2022 o 15:19 przez FCI
+1
FCI
Pogłoski o Dumfriesie, sprzedaży Zaniolo, Pinamontiego, De Vrija, powodują że na transfer transfer Skrinara nie jest konieczny.
04.07.2022 o 17:13 przez inter30
inter30
No chyba nie, za Pine będzie pewnie marne 15, Zaniolo 7,5, za de Vrija to pewnie wyciągną z 10, Dumfries? i grać Bellanovą w podstawie? Bez jaj, no i jeszcze kasa na Bremera potrzebna, nie hu hu się to nie spina, nie z taką indolencją w kwestiach sprzedażowych
04.07.2022 o 17:22 przez Towarzysz
+3
Towarzysz
Z tymi 10 mln za De Vrija to popłynąłeś
04.07.2022 o 15:03 przez Wiktoro97
+6
Wiktoro97
Niech Skriniar zostanie, Dybala przyjdzie i to mercato będzie na plus
04.07.2022 o 15:02 przez KaraJunior
+5
KaraJunior
14:55

Criscitello (Sport Italia): Marotta daje innym lekcje jak powinno prowadzić się mercato. Spodziewajcie się niespodzianek już wkrótce. --------> najpiękniejszą niespodzianką byłoby pozostanie Skriniara i podpisanie długoletniej umowy :D
04.07.2022 o 16:51 przez Seba
+5
Seba
Skoro już bawimy się w niespodzianki, które tak tajemniczo zapowiedział Criscitello i można pofantazjować, to obstawiam sprzedaż Dumfriesa za 30-40 mln i ściągnięcie Hakimiego na wypożyczenie :D
04.07.2022 o 14:04 przez Adi03
+1
Adi03
Skriniar jak zostanie to było by dobrze. De vrij szkoda chłopka ale jak by Bremer za niego przyszedł to myślę że łatwiej było by zastąpić niż Skriniara.. sprzedać młodzieży ile się da, wypchnąć Sancheza i Vidala nawet młodymi ich zastąpić niech się uczą.. Dumfriensa będzie szkoda, to jest ważna pozycja.. a w ostatnich latach Cancelo pograł i odszedł, Hakimi, teraz holender. Dyrektorzy mają oko do zawodników ale fajnie było by utrzymać trzon zespołu na przyszły sezon bo tragedii nie ma na ten moment. Pazza Inter ;)
04.07.2022 o 14:28 przez Speaker
+4
Speaker
Ogromnym atutem Skriniara jest to ,że on ogarnia wiele pozycji w sumie każdą pozycję w obronie i nie tylko , nawet można powiedzieć że on w tej chwili połowę boiska ogarnia. Ale Stefana szkoda 😟 choć jak twierdzą niektórzy obniżył loty i może pod skrzydłami ten Hagi to byłby znowu latający holender?
04.07.2022 o 17:48 przez Adi03
+3
Adi03
Skriniar ma coś więcej niż tylko umiejętności ;) widać u niego, że potrafi przytrzymać zespół, charakter jest ważny i to raczej zawodnik na El Capitano, a nie na sprzedaż.
To że większość zawodników chce zostać w Interze cieszy :) widać, że jest atmosfera w szatni ;)
04.07.2022 o 13:53 przez kadrian89
kadrian89
SdV i Dumfries łącznie maks 50-60 baniek są warci obecnie. Trzeba sprzedawać szrot, inaczej nie ma szans na pokrycie transferów Bremera czy kontraktu Dybali.
04.07.2022 o 13:27 przez Speaker
+1
Speaker
Widać po Esposito że nie uśmiecha mu się to :)
Pracuj tam ciężko młody ,bo bez pracy nie ma kołaczy.
04.07.2022 o 12:55 przez Tifosinho
+3
Tifosinho
No widzisz Gleison bo jak Pan Marotta każe czekać to grzecznie siedzisz i czekasz
04.07.2022 o 12:51 przez Speaker
+5
Speaker
Milan nawet w mercato najlepszy !! :) Jeśli to prawda że się zaparł i zostanie ,to ja sobie nie wyobrażam że inny bedzie kapitan. 🖤💙
04.07.2022 o 12:36 przez cuba
+7
cuba
Pozostanie Skriniara to jak kolejna gwiazdka,zostań z Nami,jesteś Nam niezbędny i ważny jak mało kto,
04.07.2022 o 12:38 przez KaraJunior
+2
KaraJunior
to jak Święta w lipcu :)
04.07.2022 o 12:40 przez cuba
+1
cuba
Możemy przecież świętować co dzień :) kto nam zabroni ;)
04.07.2022 o 12:30 przez matteoo
+1
matteoo
Były jakieś informacje kiedy będzie zaprezentowana nowa koszulka ??
04.07.2022 o 13:12 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
No właśnie nie odziwo ale to może dlatego że nasi prezesi widzieli jakie gówno Nike szykuje na ten sezon i może się targują o zmianę
04.07.2022 o 12:28 przez Dyl87
+4
Dyl87
Mam nadzieję że Raoul Bellanova nie podzieli losy Lazaro i Dalberta
04.07.2022 o 13:38 przez Speaker
Speaker
E, myślisz?
Nie znam go , ale po obejrzeniu paru kompilacji to speed i drybling bardziej CR7 niz by miał nie dać rady 🤪
Swoją drogą to jest ciekawe że taki Dalbert był najlepszym obrońcą ligue 1 i nagle co się stało?
04.07.2022 o 14:10 przez Adi03
+1
Adi03
Dużo zależy od wprowadzania do zespołu, dać zaufanie i zobaczymy. prawda jest taka że każdy gość z topu był kiedyś noname.. Dumfriems też miał być do odstrzału a jednak pokazał charakter :)
04.07.2022 o 11:30 przez Claudio
+13
Claudio
Bremer - must have tego okienka.
Idealnie jakby zamiast Skriniara sprzedali De Vrija, którego też lubię. Wierzę że Marotta i Ausillio coś wykombinują.
Trio Bastoni-Bremer-Skriniar byłoby wspaniałe.
04.07.2022 o 11:55 przez ragnar
+2
ragnar
Obrona Europy, idealna trójka na papierze
04.07.2022 o 10:37 przez Piotrekfci
+13
Piotrekfci
Skriniar to jest kocur ! Fani z Mediolanu powinni dać odpowiedź zarzadowi co myślą o chęci jego sprzedaży ! Forza Skriniar. Jak dla mnie to powinien być nasz prawdziwy kapitan. On się nie pierd.... Zawsze 110% siebie w każdym meczu. Chcą kogoś poświęcić to niech próbują opchac tych których nikt nie chce: de vrija, gage, corree plus Pina, pirola i już mają ponad te 60 baniek za którymi Zhang chodzi jak za sraczka
04.07.2022 o 10:22 przez KaraJunior
+13
KaraJunior
obrona Bastoni Bremer Skriniar :) - tak mi pasi jak coś - szkoda Dymfriesa ale jeśli to jest cena żeby Milan został z nami to niech tak będzie :)
04.07.2022 o 10:19 przez pluto11
+6
pluto11
Chyba bym wolał poświecic Vrija i Dumfriesa a Skriniar niech zostanie i dojdzie Bremer a na prawą kogoś się ściągnie
04.07.2022 o 14:17 przez Adi03
Adi03
Dumfriensa trochę szkoda..kolejny gość po Cancelo i Hakimim.. ;) mamy zawodników do odstrzału jeszcze w składzie. ;)

Shoutbox

Orzeu 12.08.2022 10:34

załóż

Orzeu 12.08.2022 10:34

nie

taboret 12.08.2022 10:33

na forum byl juz temat o przewidywaniach na sezon?

KaraJunior 11.08.2022 22:34

ładny strzał :)

KaraJunior 11.08.2022 22:31

Jako Polak kibicuję każdej drużynie z naszego kraju ale poziom żenady w ostatnich minutach przekroczył jakiś limit

KaraJunior 11.08.2022 22:29

tę rękę to naprawdę dziwne że koleś nie widział bez Var'u - dramat

Claudio 11.08.2022 22:28

no szczegolnie z ta ręką

KaraJunior 11.08.2022 22:28

inna sprawa żę to jest jakaś porażka że nie ma VAR'u tutaj bo akurat by sie przydało w paru sytuacjach

KaraJunior 11.08.2022 22:26

tutaj to chyba brak mózgu był większym powodem - mają przewagę na połowie przeciwnika - ostatnie minuty a Ci cisną jakby musieli wynik gonić zamiast pograć piłką :(

Claudio 11.08.2022 22:26

bym sie smial jakby ich amatorzy z islandii w dogrywce jeszcze ograly, a "profesjonalisci" w dogrywce spuchli

Claudio 11.08.2022 22:25

brak doswiadczenia, obycia...

KaraJunior 11.08.2022 22:24

żal tylko kibiców Lecha

KaraJunior 11.08.2022 22:24

a nie jak dziki

KaraJunior 11.08.2022 22:24

tylko po jaką cholere tak szybko biegali w tej ostatniej minucie - przytrzymać piłkę

KaraJunior 11.08.2022 22:23

tam powinno być z 5-6 : 0

Claudio 11.08.2022 22:23

ostatnia sekunda meczu i gol...matko co za kmioty

KaraJunior 11.08.2022 22:23

że jak nie stracą to to pwoiedzenie straci na ważności i cyk :(

KaraJunior 11.08.2022 22:23

tyle co powiedziałem w chacie

Claudio 11.08.2022 22:23

wiedzialem ze Lech straci...tyle niewykorzystanych okazji musialo sie zemscic

HB 11.08.2022 22:16

ja też kocham interek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

US Lecce

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00
Lucien Agoume

Lucien Agoume - jak zapracował na nominację do nagrody Golden Boy (9)

02.08
10:09
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Monza

    Monza

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Dusan Vlahovic

    24

  • 3

    Lautaro Martinez

    21

  • 4

    Tammy Abraham

    17

  • 5

    Giovanni Simeone

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27527

Liczba newsów: 43166