Plotki transferowe

Milan złoży ofertę za Manciniego (25)

Źródło: goal.com
około 16 lat temu
332
25

Według La Gazzetty dello Sport AC Milan skorzysta z opcji wykupu z Interu Mediolan skrzydłowego Amantino Manciniego.

 

Brazylijczyk przebywał w ekipie Rossonerich na zasadzie półrocznego wypożyczenia, występując zaledwie w 7 spotkaniach trzeciej drużyny Serie A w minionym sezonie. Mimo tego Adriano Galliani zamierza złożyć Interowi ofertę o wysokości 3.7 mln euro. Pieniądze to nie robią jednak żadnego wrażenia, bowiem Mancini przybył do Interu z Romy w 2008 roku za kwotę 13 mln euro.

 

Kontrakt 29-latka obowiązuje jeszcze przez dwa lata.  Zawodnik najprawdopodobniej zmieni swojego pracodawcę bowiem Rafael Benitez nie widzi dla niego miejsca w swojej ekipie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2010 o 23:19 przez Mateusz17
Mateusz17
za 4mln niech idzie ,kupimy za tą kaske juz jakiegoś młodzika
23.06.2010 o 21:29 przez adriano:)
adriano:)
Niech już dadzą te 4 mln i ciao Mancini.
23.06.2010 o 19:24 przez Mate1908
Mate1908
Mancini obok Ryśka to największy niewypał transferowy ostatnich lat w naszej drużynie. Pozbyliśmy się już Portugalczyka, teraz liczę, że ta sama sztuką uda nam się z Brazylijczykiem. Zapewne nie odzyskamy nawet połowy sumy wcześniej zainwestowanej w tego piłkarza. Jak dla mnie Milan może go brać za te 3,7 mln.
23.06.2010 o 18:23 przez samueletoo9
samueletoo9
niech idzie
23.06.2010 o 14:00 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
sprzedany nawet za milion!<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
23.06.2010 o 13:48 przez Wojtala
Wojtala
Szkoda że odchodzi, gdyb nie on nie bylo by potrójnej korony :/
23.06.2010 o 13:22 przez Magiq
Magiq
Moratti za dużo kombinuję z tymi wypożyczeniami.W zeszłym sezonie porozsyłał słabszych graczy po całej Europie a teraz robi się problem gdzie ich upchnąć.Jeżeli Milan rzeczywiście go chce to super.Po pierwsze Mancini zarabia 3mln euro o ile dobrze pamiętam więc zniknie jeden darmozjad z listy płac,po drugie na 99% Mancini nie odzyska formy i będzie tylko osłabieniem dla Milanu którzy pewnie jak co roku zamiast się wzmacniać to sprowadzą kilku emerytów...
23.06.2010 o 13:05 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
To dobrze że pozbywamy się zbędnych piłkarzy w kadrze ale wg mnie powinniśmy go zastąpić graczem o podobnej charakterystyce do niego czyli jakimś dobrym prawonożnym skrzydłowym np ja bym widział u nas Alexisa Sancheza.Aktualnie rozgrywa świetne spotkania na mundialu,myślę że nie zawiedlibyśmy się na nim.Pozdro<br />
<br />
FoRzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.06.2010 o 12:51 przez tytusek25
tytusek25
Dziwne ze ktokolwiek na jakims tam poziomie wogole go chce .Ja chetnie oddlabym go nawet za darmo albo rozwiazal kontrakt byle nie musiec placic mu pensji.
23.06.2010 o 12:50 przez SlimShady
SlimShady
3,7 mln to rzeczywiście nie dużo ale lepiej pozbyć sie tego darmozjada, dobrze że Milan jest na tyle nierozważny korzystając z tej opcji. Oby to była prawda, trzeba teraz zarabiać a nie non stop być an minusie od zeszłego Mercato nasza polityka znacznie sie poprawiła. Na sprzedaży Ibry zarobiliśmy an cale Mercato 2009, teraz mamy fundusze an sukces w LM. Zobaczymy na razie zarobiliśmy an Quaresmie i odejściu Vieiry no i Mourinho <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> , teraz pewnie Amantino
23.06.2010 o 12:14 przez piter0806
piter0806
to jest cały milan
23.06.2010 o 11:58 przez mati1908
mati1908
wziac cokolwiek za niego i niech idzie,byle odszedł
23.06.2010 o 11:42 przez Cny
Cny
I zauważcie. Robert Lewandowski będzie od niego droższy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.06.2010 o 11:35 przez Ajk
Ajk
3,7 mln to bardzo korzystna oferta za tą ofermę <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.06.2010 o 11:32 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Niech idzie u nas dla niego miejsca nie ma i nie bedzie z taka forma<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
23.06.2010 o 11:32 przez Cny
Cny
wodzo: Ale my mówimy o sprzedaniu zawodników, którzy głównie byli na wypożyczeniu. Rysiu i Sulley by poszli z tych co teraz są. na ich miejsce Mascherano i dwóch innych piłkarzy z wysokiej półki. a przecież ponoć mają dołączyć Bell (młody 19-letni obrońca z Niemiec), czy też Aguirregaray. Po co trzymać zawodników, którzy nic nie wnoszą do drużyny, jeśli można mieć kogoś młodego i perspektywicznego, kto może dac drużynie więcej, niż Rysiu, który dostawał szanse raz na 10 meczy przez 10 minut. Po pierwsze młody gracz zarobi 3-4 razy mniej, po drugie może (nie musi) dać drużynie więcej, jest perspektywiczny. Będzie też Coutinho. Musimy odmłodzić nieco kadrę, na co się szykuje chyba zarząd patrząc na właśnie Coutinho, Bella, czy Aguirregaraya. Po drugie wzmocnić newralgiczne punkty w pierwszym składzie i tu jest Mascherano i ewentualnie ofensywny pomocnik i lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia. Po trzecie pozbyć się zawodników, którzy pochłaniają ogromne kwoty na pensjach i spróbować dodatkowo coś uciułać na ich sprzedaży. O mercato się nie martwię. Branca da radę. trzeba tylko poczekać na koniec MŚ.
23.06.2010 o 11:27 przez Dzyl
Dzyl
oddać choćby za darmo
23.06.2010 o 11:23 przez Biały
Biały
Chrisu, Leonardo już nie jest trenerem Milanu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.06.2010 o 11:21 przez wodzo
wodzo
sprzedawac każdego niech zostanie milito eto snejder macherano cambiasso stankowic motta maicon chivu samuel lucio zanetti mariga castelazi santon <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? a gdzie reszta kto na ławce bedzie siedział? mariga castelazi santon? trzeba miec ponad 20 osob wkadrze a żaden piłkarz nie przyjdzie na ławke? muntariego rivasa bym zostawił Bo cordoba i matrix nie długo skonczy karieere
23.06.2010 o 11:07 przez Cny
Cny
Już będzie ponad 10 M. Opchnąć Burdiego do MC i prawie 25M jest. Pozbyć się Obinny, Rivasa i Suazo i pewnie wpadnie znowu jakieś 10M. Wtedy mamy już kasę na Mascherano, a wtedy pozbywamy się spokojnie Muntara (ewentualnie Mariga pójdzie na wypożyczenie), a z niego pewnie można by spróbować wyciągnąć 15M, bo w Anglii lubią przepłacać za średnich piłkarzy. Jeśli pójdzie Maicon, to mamy 45M za nich dwóch i można myśleć nad lewym obrońcą i jakimś ofensywnym pomocnikiem.
23.06.2010 o 11:00 przez bunny11
bunny11
za darmo chcemy oddac <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.06.2010 o 10:48 przez stojakII
stojakII
tak tak papa do interu
23.06.2010 o 10:47 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Krzyżyk na droge<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
23.06.2010 o 10:43 przez piotrekninter
piotrekninter
i bardzo dobrze kazdy grosz sie przyda, sprzedamy wszystkich z wypozyczen + Muntariego i ryska i straczy na takiego grajka ze glowa mala<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
23.06.2010 o 10:34 przez snuffy
snuffy
Super<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się