Plotki transferowe

Milito powróci do swojej ojczyzny? (18)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 14 lat temu
246
18

Mercato coraz bliżej, a media łączą Diego Milito z coraz większą ilością klubów i to nie tylko europejskich.


Tym razem mówimy o argentyńskim Rancing Club, czyli macierzystym klubie Il Principe. Diego MIlito występował tam w latach 1999-2004 i być może wróci do „swojego klubu”. Powrót napastnika do jego ojczyzny z pewnością byłby dużym wydarzeniem. Warto dodać, że do Argentyny powrócił także brat Diego, Gabriel.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (59)

27.06
08:20
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.12.2011 o 03:15 przez wegorz
wegorz
... nie jestem zwolennikiem oddawania go już zimą... może to przez sentyment do niego, ale poczekajmy chociaż do lata... i tak potrzebujemy napastników, a o transfery ciężko ostatnio...
26.12.2011 o 02:31 przez MwMw
MwMw
za darmo go oddac bo inaczej nie odejdzie a szkoda płacic pensje komus kto zapomniał jak sie strzela, biega i walczy
25.12.2011 o 23:45 przez Gajdzik
Gajdzik
Też uważam że jak sprzedać to już po sezonie
25.12.2011 o 21:38 przez Sdrik
Sdrik
on juz lepsze nie bedzie a do swojej formy watpie zeby powrocil. trzeba go sprzedac ale najlepiej po sezonie, nie ma co teraz zamieszania robic.
25.12.2011 o 16:22 przez typek1308
typek1308
Oj tam oj tam jakbys napisał Dziękujemy,żegnaj nie byłoby pewnie tematu bo każdy ma swoją teorie i wizje.
25.12.2011 o 16:14 przez g0raFCI
g0raFCI
Jego misja w Interze jest już skończona, gdyby grał na wysokim, albo chociaż przyzwoitym poziomie to oczywiście, byłbym za pozostaniem i nie byłoby mowy o odejściu. Ale spójrzcie z tej strony, że on ma 32.5 roku, wiek idzie do przodu, jest coraz starszy. A i Odin - wiesz, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać? <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Z tym Narazie to tak jak z Grazie Senatori - krótka piłka.
25.12.2011 o 16:09 przez g0raFCI
g0raFCI
Ok ok, mówcie dalej że to inny Diego, on się odbuduje. Wiecie, że piłkę zabijają sentymenty? Tak właśnie jest z Interem... zdobyli LM, a wy do końca życia będziecie się tym szczycić? Ktoś was zapyta, za co kochasz Inter, a odpowiecie za Milito? Sory... Coś jest nie tak, w piłce NIE MA MOWY O SENTYMENTACH ! Przykład - Raul, Pirlo, niedługo del Piero
25.12.2011 o 16:04 przez typek1308
typek1308
g0raFC to nie pisz takich prostackich hasel typu &quot;narazie&quot; bo ten Millito załatwil nam troche radosci jak by nie było a traktujesz go jak przedmiot.To juz jest inny Diego tak samo jak inny jest INTER.niektorych ludzi i komentarzy naprawde nie czaje a kolega slusznie cie utemperowal.Pozdro i ForzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.12.2011 o 15:55 przez Kusy
Kusy
Dziękujemy za wszystko, ale nadszedł już chyba czas żeby się pożegnać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.12.2011 o 15:44 przez Odin91
Odin91
#8 Diego jest niesamowicie nieskuteczny, ale drewnem można nazwać Pazziniego, który albo strzela bramki, albo traci piłki - z dużym naciskiem na to drugie. Milito gra zespołowo, wraca się pod własne pole karne, zbiera asysty, więc dlaczego drewno ? Ostatnio zresztą po paru minutach strzelił bramkę jak za starych dobrych czasów, może to dobry prognostyk.<br />
Nie przekreślajmy go jeszcze, dajmy mu czas do końca sezonu i zobaczymy jak mu pójdzie.
25.12.2011 o 15:43 przez piotrekninter
piotrekninter
no wlasnie sie zastanawialem co z bratem
25.12.2011 o 15:12 przez g0raFCI
g0raFCI
Pseudokibicu? Tak, szanuję jego wyczyny, szanuję jego bramki, szanuję jego finał. Ale jak spaść z nieba na sam dół w pół roku? Zaczepiać się o własne nogi? Był Księciem z dużego K, teraz jest Drewnem z dużego D.
25.12.2011 o 14:15 przez DrInternista
DrInternista
Włoski portal &quot;Sportal.it&quot; przeprowadził ankietę wśród 100 dziennikarzy sportowych, którzy wybierali najsłabszych piłkarzy pierwszej połowy sezonu w Serie A. Niechlubnym zwycięzcą został napastnik Interu Diego Milito.
25.12.2011 o 13:36 przez Lolek
Lolek
#1 narazie to sobie napisz do kolegi, pseudokibicu
25.12.2011 o 12:48 przez fenomenn
fenomenn
Obojętnie czy odejdzie do Argentyny czy Francji to dla Mediolanu zrobił bardzo wiele. Nikt go nie zapomni ;)
25.12.2011 o 12:20 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Parę milionów, ze strony Rancingu i nie ma żadnych przeszkód.
25.12.2011 o 12:18 przez Tobi
Tobi
Droga wolna, byle nie za darmo. Bon voyage. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.12.2011 o 11:56 przez g0raFCI
g0raFCI
Narazie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się