Plotki transferowe

Moratti chce pozbyć się 7 graczy (14)

Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
297
14

Massimo Moratti po decyzji o nie sprzedawaniu Maicona chce jak najszybciej pozbyć się kilku niepotrzebnych zawodników z Interu.

 

Prezydent mistrza Europy chciałby zarobić na sprzedaży około 58 mln euro. 30 mln Inter miałby otrzymać ze sprzedaży do Manchesteru City Mario Balotellego. Pozostałe 28 mln miały zostać uzyskane z transferu Maicona do Realu Madryt, jednak Moratti wierzy, że uda mu się uzyskać powyższą kwotę ze sprzedaży: Nicolasa Burdisso, Sulleya Muntariego, Victora Obinny, Nelsona Rivasa, Davida Suazo oraz Amantino Manciniego.

 

Argentyńskim obrońcą zainteresowanie wykazuje AS Roma, jednak jak na razie Gialorossi nie są w stanie zaoferować za zawodnika więcej niż 5 mln euro. Działacze Interu chcieliby otrzymać za Burdiego 10 mln, jednak biorąc pod uwagę kontrakt obrońcy, który wygasa latem przyszłego roku Moratti będzie gotowy zaakceptować 2 mln mniej. Wydawało się, że Daniele Prade zrezygnuje z dalszych negocjacji z Interem i skupi się na zakupie Diego Lugano, jednak Fenerbahce wyceniło Urugwajczyka na 12 mln euro.

 

Sulley Muntari mimo, że nie chce opuszczać ekipy prowadzonej przez Rafaela Beniteza może trafić do Tottenhamu Hotspur. Fanem zawodnika jest Harry Redknapp, który współpracował już z Ghanijczykiem w Portsmouth. Podobnie jak w przypadku Burdisso Inter chciałby otrzymać co najmniej 10 mln. Muntari na pewno nie będzie slużył jako karta przetargowa przy transferze Javiera Mascherano do Włoch, gdyż Liverpool jest bliski pozyskania Cristiana Poulsena.

 

Victor Obinna to klasyczny przypadek "Wszyscy chcą, ale nikt nie ma". Zainteresowanie Nigeryjczykiem wykazują Fiorentina, Stoke City, Panathinaikos oraz Lecce, jednak wszystkie te zespoły chcą wypożyczyć napastnika. Moratti nie przedłużył kontraktu z zawodnikiem do 2012 roku, więc jego odejście jest bardzo prawdopodobne.

 

Morattiemu najtrudniej będzie pozbyć się pozostałej trójki zawodników. Kontrakt Suazo wygasa za rok i nie wygląda na to, aby jakikolwiek zespół sprostał wymaganiom finansowym zawodnika. Nelsonem Rivasem interesują się kluby z Grecji i Portugalii, jednak najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie. Z kolei Amantino Mancini wydaje się być najbliższy pozostania w Interze, gdyż nie przejawia on ochoty przeprowadzki.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2010 o 20:26 przez SlimShady
SlimShady
Wreście jakiś news na temat tych niepotrzebnych grajków, ale będzie potwornie sie ich trudno pozbyć, tak moze za Burdiego ewentualnie Muatrim i Obinnie coś mozemy zarobić, to wydaje mi sie, ze Suazo, Rivasa i Manciniego będzie strasznie gdzieś obchnąć.
10.08.2010 o 18:28 przez adriano:)
adriano:)
Takiego szrotu zawsze trudno się pozbyć. Jak odejdzie chociaż z 4 graczy to będzie dobrze, chodź powinniśmy się pozbyć wszystkich darmozjadów. Biorę tylko kasę i blokują rozwój młodym zawodnikom.
10.08.2010 o 15:24 przez 4letniStefan
4letniStefan
''Sulley Muntari mimo, że nie chce opuszczać ekipy prowadzonej przez Rafaela Beniteza może trafić do Tottenhamu Hotspur'- Muntari wielokrotnie powtarzał, że nigdzie w trakcie mercato nie odchodzi, więc powtarzanie co kilka dni tego tematu jest bez sensu.
10.08.2010 o 14:50 przez mati1908
mati1908
oczywiscie,ale wzmocnienia sa jeszcze bardziej widziane
10.08.2010 o 13:46 przez piotrekninter
piotrekninter
Victor Obinna to klasyczny przypadek &quot;Wszyscy chcą, ale nikt nie ma&quot;. swietne zdanie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
MM chyba potrzebuje troche gotowki,bo kupno Sculliego I Mascherano wyniesie 30-35 mln, a sprzedaz ,,szrotu,,58 ,wczesniej za Maicona i Mario tez chcial kolo 60....ale fajnie ze planuje sprzedaz balastu<br />
Amantino to jest wielki problem, i co jeszcze kilka lat bedziemy sie z nim bujac...a zarabia chyba 3,5
10.08.2010 o 13:09 przez cor72z
cor72z
Wygląda na to, że z całej tej siódemki odejdzie jedynie Balotelli. Za dużo płacimy niektórym darmozjadom i wolą u nas gnić na ławce lub na trybunach niż się przenosić i komplikować sobie życie.
10.08.2010 o 13:06 przez Michal_fci
Michal_fci
Byle szybko i Maicona zostaw w spokoju!
10.08.2010 o 13:00 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli tego typu operacje udałoby się doprowadzić do finalizacji to byłbym bardzo zadowolony. Pozbycie się zbędnego szrotu to także ważny element w dzisiejszym futbolu. Niby po co tacy piłkarze mają dostawać kasę, spijać śmietankę z sukcesów Interu skoro niczego wielkiego swoją osobą nie prezentują? Żyją sobie jak w raju. Szczególnie tyczy się to takiego Manciniego, który wie, że nie ma szans na grę a mimo to za wszelką cenę chce pozostać w Interze. Gdzie on ma jakąkolwiek ambicję? Na miejscu MM oddałbym go za darmo...
10.08.2010 o 12:59 przez brykAs
brykAs
to życzę powodzenia. wszystkie zespoły mają już raczej klarowną sytuacje kadrową i wcisnąć komuś takie &quot;gwaizdy&quot; będzie cholernie ciężko ...
10.08.2010 o 12:56 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Mancini nie przejawia ochoty <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
10.08.2010 o 12:46 przez kidmano
kidmano
fajnie by było, ale osobiście w to nie wierzę. <br />
<br />
odejdzie pewnie tylko burdisso i być może obinna oraz rivas na wypożyczenie.<br />
<br />
a co z kerlonem? on w ogóle żyje? bo na mecze sparingowe nie był powołany, nie trenował, ma kontuzje jakaś?
10.08.2010 o 12:43 przez Seba
Seba
Z takimi zawodnikami jak Mancini trzeba twardo. Nie powoływać na żadne spotkania sparingowe i już. Rok temu dostawał szanse, teraz także i nic dziwnego, że ciężko się go pozbyć. Ukrócić raz na zawsze jego nadzieje i chłopak wymięknie.
10.08.2010 o 12:42 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Tylko żeby ten Muntari chciał odejść. A Mancini to jakiś kompletny nierób, będzie tylko kasę do 2013 bulił i chyba ok. 5mln euro za rok dostaje. To samo Suazo, uważa się za dobrego piłkarza, a nie wiem czy sobie by poradził w Serie B.
10.08.2010 o 12:37 przez crisinter
crisinter
no dobrze Moratti trzeba się szrotu pozbyć

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się