Plotki transferowe

Moratti chce sprowadzić Cassano?! (33)

Autor:
prawie 16 lat temu
684
33

Zaskakujące informacje podaje dzisiejsze Corriere dello Sport. Jak dowiedzieli się dziennikarze rzymskiej gazety Massimo Moratti planuje w najbliższym czasie złożyć ofertę za Antonio Cassano.

 

Wobec prawdopodobnej sprzedaży Mario Balotellego prezydent Interu poszukuje zawodnika, który uzupełniłby linię ataku zespołu. W minionych dniach wiele pisało się o Giuseppe Scullim i rzeczywiście skrzydłowy Genoi może trafić do zespołu Nerazzurrich, jednak nie stanie to na przeszkodzie w sprowadzeniu jeszcze jednego napastnika.

 

Tym atakującym ma być właśnie Cassano, który niemal co rok jest łączony z przenosinami do Interu. Pomyślne przeprowadzenie transakcji nie będzie jednak łatwe i to z dwóch powodów. Po pierwsze popularny Fantantonio jest związany z Sampdorią kontraktem, który obowiązuje do 2013 roku, przez co ewentualna cena a jego kartę wyniosłaby co najmniej 20 mln euro.

 

Po za tym Nerazzurri nie mają zbyt wiele czasu na przeprowadzenie całej operacji, bowiem transfer musiałby zostać sfinalizowany w ciągu najbliższych dziecięciu dni. Sampdoria bowiem już 18 sierpnia rozpoczyna start w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, co spowoduje, że po wystąpieniu w spotkaniu przeciwko Werderowi Cassano nie będzie już mógł w tym sezonie zagrać w europejskich pucharach w żadnej innej drużynie. W takiej sytuacji jego kandydatura zostanie definitywnie odrzucona.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (142)

24.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.08.2010 o 22:28 przez microsoft666
microsoft666
L'agente di Cassano: &quot;Lui all'Inter? Assolutamente no&quot;<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
08.08.2010 o 18:07 przez lewandowski
lewandowski
Bardzo chętnie ZAPRASZAMY <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.08.2010 o 17:39 przez mati1908
mati1908
zawsze go chciałem,lecz juz mi przeszło,niech pomoze Sampie zakwalifikowac sie do CL,Werder nie jest łatwym przeciwnikiem
08.08.2010 o 16:22 przez Cny
Cny
A ja się wyłamię i powiem, że się cieszę, że nie dołączył jeszcze do Interu i najpewniej nie dołączy. Nie pasuje mi do Interu. Plus, że to Włoch, ale ponad 20M to za dużo. Piłkarz odpowiedni na średnie kluby, w mocniejszych nie dałby prawdopodobnie rady, tak jak to miało miejsce w Realu.
08.08.2010 o 15:36 przez Odet
Odet
Piotruś Pan to moje transferowe marzenie Interu.<br />
Pozdr.
08.08.2010 o 15:19 przez miczel192
miczel192
Antonio? Zapraszamy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.08.2010 o 14:50 przez cyrkiel
cyrkiel
Już dawno powinien grać dla Interu. 20mln luźno bym za niego dał <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
08.08.2010 o 14:22 przez piotrekninter
piotrekninter
fajnie by bylo,ale szanse sa male<br />
co rok do nas ma trafic i nic,jesli teraz nie przyjdzie to juz nigdy,bo MM nie kupi 30latka
08.08.2010 o 14:19 przez brykAs
brykAs
ploty ploty ploty ...<br />
co rok to samo
08.08.2010 o 13:58 przez Grajas
Grajas
Zgadzam sie z Michaelem , to idiotyczny pomysł.<br />
Cassano nic sie nie zmienił.W tym sezonie klub tez go zawiesił z powodów dyscyplinarnych.Daje to do myślenie tym bardziej ze W Sampie jest 5 porządnych piłkarzy i nie mogą sobie powolic na stratę czołowego piłkarza.<br />
Także uważam ze sprowadzanie w miejsce Mario Cassano czw Robinho mija sie z celem. Chociaż tego drugiego bym jeszcze przełknął bo nie dość ze mógłby przyjść na wypożyczenie to Brazylijczyk bije na głowę Włocha pod względem umiejętności.
08.08.2010 o 13:47 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jestem jak najbardziej za, lubie Cassano i bylo by to dla nas duze wzmocnienie,ale watpie w ten transfer<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.08.2010 o 13:30 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Niestety to pewnie tylko spekulacje ;/
08.08.2010 o 13:20 przez Michael
Michael
Cassano w Interze, o nie, pozbywamy się niesfornego Balotellego, a jeszcze chcemy kupić większego bumelanta. Stanowczo zaprzeczam. Idiotyczny pomysł, mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie wymysł mediów.
08.08.2010 o 13:18 przez Mate1908
Mate1908
Cassano w Interze... coś pięknego <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Odkąd Antonio powrócił na Półwysep Apeniński, zawsze chciałem oglądać go w barwach Interu. Kto wie, może niebawem będzie miał ku temu okazję.
08.08.2010 o 13:16 przez Ynter
Ynter
Na Cassano bym się nie obraził ale on już urósł do rangi lidera Dorii i wątpię żeby mieli zamiar go sprzedawać.
08.08.2010 o 13:09 przez SlimShady
SlimShady
Cassano byłby idealny, już od paru lat marzy mi sie on w Interze, on jest wręcz stworzony dla ans, ale znając życie i powolność naszych działaczy znowu obędziemy sie smakiem.
08.08.2010 o 13:07 przez microsoft666
microsoft666
Haha CDS zawsze podaje zaskakujace informacje,ciekawe jeszcze kogo nam przypisza!<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.08.2010 o 13:01 przez Imrahil
Imrahil
byloby swietnie miec Cassano w skaldzie
08.08.2010 o 12:55 przez dodo_IM
dodo_IM
Dokładnie Sampdoria się nie osłabi przed meczem sozonu z Werderem, nie sprzedadzą Cassano.
08.08.2010 o 12:52 przez Claudio
Claudio
Intero wydaje mi sie ze to dziala jak ktos gral w LM to pozniej moze w LE i na odwrot, ale pewny nie jestem.
08.08.2010 o 12:47 przez Seba
Seba
Byłoby wspaniale ;) Nie wiem czy wiecie, ale rok temu została wprowadzona mała zmiana w przepisach. Otóż jeśli zawodnik zagra w eliminacjach LM lub LE, a jego zespół odpadnie, to gracz ten może wystąpić w danych rozgrywkach w innym zespole. Jeśli wierzyć przepisom, to jego występ w dwumeczu z Werderem niczego nie przekreśla. Dopiero gra w fazie grupowej blokuje wszystko (gdy np ktoś kupi kogoś w styczniu, a grał już w fazie grupowej w innej drużynie). Jeśli by odpadli to możliwe iż Cassano tym bardziej chciałby się do nas przenieść.
08.08.2010 o 12:47 przez bloow
bloow
O|TAK! ale jak juz bylo powiedzniae to zybt piekne.
08.08.2010 o 12:41 przez TestoForza
TestoForza
Swietnie dla nas<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ,ale zle dla wloskiej pilki Sampa straci swojego najwazniejszego zawodnika i na 100% odpadnie w eliminacjach.
08.08.2010 o 12:40 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Byloby fajnie ale malo prawdopodobne<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
08.08.2010 o 12:38 przez darek32
darek32
jak najbardziej na tak!
08.08.2010 o 12:31 przez Helton
Helton
w kazdym okienku jest z nami laczony i tak juz pozostanie chyba do konca jego kariery<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
08.08.2010 o 12:27 przez adriano:)
adriano:)
Od zawsze chciałem Antka w Interze, ale to nierealne.
08.08.2010 o 12:20 przez Wujas
Wujas
ja jestem za<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> lubie Cassano ale niestety zdaje sobie sprawe ze prawdopodobienstwo wynosi jakies 10 % :(
08.08.2010 o 12:20 przez Vancore
Vancore
Juz w to wierze...

Shoutbox

AveCaesar 24.06.2026 19:04

Pociągnie jeszcze wahadło ?

AveCaesar 24.06.2026 19:03

A ile Paz senior kosztuje ?

Tifosinho 24.06.2026 18:29

Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Czekam jutro na pozytywne wieści odnośnie Paza

Tifosinho 24.06.2026 18:28

Zeszłoroczny francuski zaciąg ogarnie prawą stronę

broda4991 24.06.2026 17:45

Ale nas chłostają wszyscy w to mercato. Jak wypuścimy Soleta który by nas kosztował 20mln to jesteśmy frajerami jeszcze przed rozpoczęciem mercato.

Imrahil 24.06.2026 17:35

yebac tego palestre

martins2000 24.06.2026 17:23

W ostatnim tygodniu Inter Mediolan nigdy nie złożył formalnej pisemnej oferty za Marco Palestrę!Ostatecznie Marotta i Ausilio nie otrzymali zgody od właścicieli klubu na sfinalizowanie transakcji.

rchemik 24.06.2026 16:53

oficjalnie okno startuje 1.07 więc wszystko to na razie są ploty itp. Nasi pewnie z racji wysokiej kwoty wejsciowej (palestra 45 od razu i reszta w bonusie) majać 50mln pewnie tutaj mieli priorytet. Solet pewnie dopiero z kasy za Dumfriesa czy innych

martins2000 24.06.2026 16:43

Curtis Jones trafił na celownik Juventusu

Samsewybierz 24.06.2026 16:24

jaja jakieś że my nie umiemy domknąć transferu za 20 baniek

Matti 24.06.2026 16:22

La Gazzetta - Atletico w tym tygodniu złoży ofertę za Soleta

Piekarz 24.06.2026 16:08

Jak Palestra jest wart 60 mln to Hakimiego wyceniam na mniej więcej 390

martins2000 24.06.2026 16:07

80-90 mln ?

Piekarz 24.06.2026 16:06

A jakby pójść po Hakimiego?

martins2000 24.06.2026 16:05

Palestra był głównym celem mercato nerazzurrich

Krownzay 24.06.2026 16:01

Jedyne co usprawiedliwiało taką kwotę za Palestrę to brak alternatyw

timon 24.06.2026 15:58

Nie mam pretensji o przegranie Palestry bo ta kwota byla przesadzona od samego poczatku, ale jak przegramy Soleta o jakies dwa-trzy miliony to juz bedzie kompromitacja

martins2000 24.06.2026 15:52

Udinese rozważa ofertę Atletico za Soleta

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625382

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się