Plotki transferowe

Moratti:"Inter potrzebuje trequartisty" (35)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
842
35
Prezydent Interu Massimo Moratti nie jest zbytnio zadowolony z remisu we wczorajszym meczu 1-1 z bieniaminkiem Bari.

"My za bardzo się spieszyliśmy by wygrać, w takich spotkaniach potrzebna jest cierpliwość. Nie myślę, że mieliśmy pecha. Mieliśmy wiele okazji i dużo z nich zmarnowaliśmy. Musimy znaleźć trequartiste, ale to musi być odpowiedni piłkarz, inaczej zaryzykujemy i możemy popełnić błąd".

Inter jest łączony z takimi piłkarzami jak Wesley Sneijder, Cristian Ledesma i Julio Baptista.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.08.2009 o 19:58 przez krzysztof
krzysztof
jaaaa naprawdę<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ? co Ty powiadasz<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 19:57 przez Freelanser
Freelanser
haha niech on lepiej przestanie gadać i zacznie działać, bo czasu mało.
24.08.2009 o 18:40 przez Jaricz81
Jaricz81
No szybko się obudził <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <br /> Najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie byłby Sneijder ale jeśli nie chce do nas dołączyc to niech siedzi na trybunach w Madrycie...Baptisty w ogóle nie widzę jako naszego rozgrywającego(to bardziej napastnik)a z Ledesmą raczej daleko byśmy nie zaszli heh <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> <br /> Honda to raczej ryzyko ale można by było zaryzykowac <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 15:50 przez fafibra
fafibra
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby transfer Modrica. Jest to klasyczny rozgrywający. Co prawda słabe warunki fizyczne, ale od pojedynków główkowych są inni. Piszecie Honda. On powininen iść do klubu typu Ajax. A tak wrzucić go od razu na głęboką wodę... Sneijder nie będzie miał motywacji jeśli już wcześniej nie chciał grać u nas. Zresztą jest mało czasu na jakikolwiek ruch transferowy, MM powinień prosić Boca Juniors o wypożyczenie Riquelme...<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 14:53 przez Mate1908
Mate1908
Wow co się Moratti obudził...<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 14:34 przez Jedrula
Jedrula
adik - Roger jest tak dobry w Polsce, ze w nawet w Legii na lawce siedzi :/ poza tym nie porownuj polskiej ligii do Eredivisie bo to tak jak porownac fiata 126p z Mercem S-klasa
24.08.2009 o 14:28 przez Jedrula
Jedrula
obudzil sie
24.08.2009 o 14:24 przez bloow
bloow
roker perejero jest do kupienia :d to moze on bedzie naszym rozgywajacym :D
24.08.2009 o 14:18 przez bloow
bloow
widzialem jego mine na meczu. chyba sam wreszcie zauwazyl ze brakuje playmakera... bedzie jak z Quaresma...
24.08.2009 o 14:16 przez Neo_FCI
Neo_FCI
a teraz spojrzmy na date <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 14:15 przez kapo
kapo
Może Honda nie jest tak znany jak Sneijder czy Diego, ale dzięki niemu Venlo awansowało eredivisie i na poczatku pokazał juz swoją klase W meczu inaugurującym skazane na pożarcie Venlo wybrało się do Eindhoven, gdzie na Philips Stadion miało być tylko tłem dla zawsze wysoko aspirujących PSV. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Honda całkowicie przyćmił swoją grą gwiazdora Eredivisie – Ibrahima Afellaya i z tego co wiem to juz Liverpool wysyłał scoutow zeby go obserwowali
24.08.2009 o 14:12 przez dichu
dichu
a część mówiła że mecz z Bari to porażka jak trafi Snejder do nas to będzie zbawienie <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 14:09 przez SlimShady
SlimShady
jak Cristian Ledesma i Julio Baptista to trequartista to nie wiem co myśleć. <br /> Panie Moratti chyba trochę za późno na oświecenie, ma nadzieje, ze do końca tygodnia najpóźniej znajdziemy kogoś dobrego an tą pozycje, Wesley wydaje sie najlepszy, jest jeszcze VdV, ale nie wiadomo czy będzie chciał grać w Serie A.
24.08.2009 o 13:57 przez adik218
adik218
kapo.. gdyby honda byl taki zaje..to by nie grał ciagle w venlo tylko jakims wiekszym klubie a skoro go nikt nie sciagnał to znaczy ze jest dobry w porownianiu do snaijdera i diego to honda mgłby im buty pastowac....<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:55 przez kapo
kapo
Adik218 Roger? on to sie spalił i nawet w polskiej lidze nic nie pokazuje,a Honda na starcie eredivisie ma juz na koncie 5 bramek i 1 asyste gdzie Roger nawet na rezerwacha bys sie nie znalazł
24.08.2009 o 13:49 przez Omen
Omen
Chyba w kalendarzu muszę zapisac tą datę Moratti chyba się wkurzył a to oznacza transfer:<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:43 przez adik218
adik218
teraz to najlpeszym rozwiazaniem to byłby VDV lub modric !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/smile.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:42 przez Seba
Seba
wow brawo Moratti że w końcu to dostrzegłeś <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> Szkoda tylko, że tak późno...
24.08.2009 o 13:42 przez adik218
adik218
ludzie weżcie skonczcie z tym honda przeciez to terz daremny chłopak przykład w polsce roger jest za dobry na polskie boiska a za słaby na europejskie i to samo jest z HONDĄ !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:39 przez kapo
kapo
Edersona niestety juz nie kupią bo grał w meczu eliminacji LM przeciwko Anderlechtowi, a szkoda bo chłopak ma potencjał<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:37 przez adik218
adik218
boze tylko nie ledesma i baptista to sa piłkarze ktorzy sie nie nadawaja na rozgrywajacych !! !to bedzie kolejna porazka sciagajac ich !! lepiej sciagnac sneijdera Vder varta, lub rafinhe z schalke najlepszy by był diego ale go juz juve kupio;/;/<img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:24 przez sas111
sas111
trzeba bylo sciagac VdV a nie teraz szukac kogos na ostatnia chwile.. Honda moze byc ale nie Ledesma albo Baptista;/ jak sneider i vdv nie chca grac teraz w Interze to ja widze Honde, Edersona, Cassano albo Modrica.. a tak wogole to Pan Moratti dal ciala bo powinien kupic Diego moim zdaniem a teraz to ten swietny rozgrywajacy rozgrywa pilke w barwach smiesznego juventusu i to tylko za 25 baniek..;/ parodia<img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:16 przez Raffal
Raffal
jedno to wiedziec a drógie to znalesc odpowiedniego zawodnika.
24.08.2009 o 13:08 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No dobry jestes Moratti<img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" /> dopiero teraz to zrozumiales,ze potrzebujemy trequartisty&gt;<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> oby sie z Sneijderem skonczylo dobrze i trafi do nas !! !! !! !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 13:08 przez kapo
kapo
nie miałbym nic przeciwko jakby Honda zasilił skład Interu<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 12:59 przez JulioCesar
JulioCesar
A ja wierze że jesli nie sneijder to honda byłby świetnym rozwiązaniem. Ludzie widzieliście co on wyprawia na boiskach eredivisie!?
24.08.2009 o 12:51 przez microsoft666
microsoft666
ja wierze jeszcze w powrot Figo<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 12:50 przez kapo
kapo
nam to mógłby pomóć tylko Zidane <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> szkoda ze zakończył kariere ;p
24.08.2009 o 12:50 przez Chuchu
Chuchu
Ledesma to nie byle kto <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 12:49 przez Kruq
Kruq
obudził się ,a dzisiaj już mamy 24 Sierpnia :/

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625473

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się