Plotki transferowe

"Motta zostaje w Interze" (22)

Źródło: goal.com
prawie 16 lat temu
355
22

Thiago Motta nie trafi do Realu Madryt. Agent pomocnika, Dario Cannovi studzi entuzjazm hiszpańskiej prasy, która łączy Brazylijczyka z powrotną grą pod wodzą Jose Mourinho.

 

Motta jest jedną z gwiazd Interu obok Maicona i Diego Milito łącząną z przenosinami na Półwysep Iberyjski. Odejście Douglasa jest bardzo prawdopodobne, jednak pozostała dwójka na pewno pozostanie w drużynie mistrza Włoch.

 

Thiago Motta pozostanie w Interze. Czytałem o ofercie Realu, jednak zapewniam, że to kłamstwa. Po tak wspaniałym sezonie nie ma mowy aby mój klient opuścił drużynę Beniteza, Thiago pozostaje we wspaniałych stosunkach z klubem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2010 o 23:48 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo dobrze, polubiłem go po tym sezonie, pierwsze mecze mu nie wychodzi, jednak potem zaaklimatyzował sie w ekipie Mourinho i robił niekiedy cuda.<br />
Fajnie, że dogadali sie z Rafą, bo bałem się, że z perspektywą przyjścia Mascherano ,,, Thiago wkurzy się że będzie tylko zmienikiem, ale chyba pogodził sie z tym, poza tym zawsze będzie pierwszy do wejścia w formacji pomocy.
23.06.2010 o 21:34 przez adriano:)
adriano:)
To było oczywiste.
23.06.2010 o 21:26 przez samueletoo9
samueletoo9
co masz na myśli randama
23.06.2010 o 19:57 przez yoda79
yoda79
Nie czarujmy się-w Madrycie by go nie chcieli.<br />
1. Za mało galaktyczny<br />
2. Chyba jednak za słaby,parę dobrych meczyków w sezonie to za mało.<br />
Haj przyjdzie Mascherano będzie walczył o miejsce na ławce z Dekim i Marigą.
23.06.2010 o 19:41 przez pawlittoo
pawlittoo
Motta 1wsza czesc sezonu mial dosyc slaba, przeblyski w kilku meczach.. W drugiej polowie sezonu zaprezentowal sie bardzo dobrze, rozruszal sie , nareszcie ladnie rogzrywal , strzelal , asystowal. Taki Motta jak ten z drugiej czesci sezonu to skarb.
23.06.2010 o 19:35 przez Mate1908
Mate1908
I to mi się podoba. Za nim zaczniemy kupować, wpierw musimy zatrzymać tych, którzy są już częścią Interu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Najważniejsze to zatrzymać trzon zespołu.
23.06.2010 o 18:29 przez samueletoo9
samueletoo9
średni piłkarz
23.06.2010 o 17:56 przez Raffal
Raffal
1. Motta nie jest gwiazdą ,pół-gwiazdą ani rozgwiazdą.<br />
2. Za 20 mln E sam go do Madrytu zaniosę.
23.06.2010 o 17:34 przez Harvester
Harvester
Uf, kamień z serca ;D
23.06.2010 o 16:58 przez wodzo
wodzo
a wiesz czemu chce kupic jose motte?bo ja w jeden ekipie na pomocy beda grali kaka-gwiaza , ronadlo alonso to oni beda grali tak jak ostatni sezon udowodnic który jest lepszy a motta gra cały czas tak samo on jest gwiazda.W barcelonie grał był takim stałym punktem .Jose nie kupi ci roneya czy kogos takiego sławnego bo on che coś wygrac a nie miec samych znanych drogich piłkarzy.On che miec drużyne.To nie fifa
23.06.2010 o 16:13 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie wiem czy się cieszyć czy smucić
23.06.2010 o 16:01 przez Kusy
Kusy
wiedziałem od początku że zostanie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.06.2010 o 15:37 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Zostaje, odejscie Maicona to tyle jesli o chodzi o odejscie zawodnikow 11 i najwazniejszych rezerwowych, bo Motta to bardzo wazny rezerwowy - musi zostac.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.06.2010 o 15:27 przez Jedrula
Jedrula
Miał dobrą drugą część sezonu, ale taki Milito grał dobrze cały sezon, a Maicon gra na wysokim poziomie parę lat, więc mówienie o Thiago per gwiazda to mała przesada <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.06.2010 o 15:18 przez k-rach
k-rach
&quot;News z cyklu : John Lennon nadal nie żyje&quot;<br />
<br />
haha to dobre i prawdziwe<br />
a to już któryś news o Mottcie, że zostaje a nie przypominam sobie żeby był jakiś o jego odejściu<br />
<br />
nabijamy liczbę newsów na stronce Koledzy Redaktorzy?<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
23.06.2010 o 15:13 przez MatiInter
MatiInter
pewna ława w przyszlym sezonie
23.06.2010 o 15:11 przez tytusek25
tytusek25
News z cyklu : John Lennon nadal nie żyje. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Pozatym bez przesady z tą prasową migracją do Realu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Juz chyba polowa skladu ma bądź miala tam trafić<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.06.2010 o 15:07 przez mati1908
mati1908
gwiazdy<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> niech oni juz skoncza z tymi plotkami łaczacymi Motte z realem bo padne<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> rozumiem ze zaczał jak kolwiek grac pod koniec sezonu ale smiac mi sie chce jak czytam ze to gwiazda,a jeszcze bardziej smieje sie jak widze newsy łaczace go z realem
23.06.2010 o 14:54 przez piotrekninter
piotrekninter
pewnie ze zostanie, Real akurat ma lepszych, i bardziej medialnych grajkow na ta pozycje
23.06.2010 o 14:53 przez snuffy
snuffy
Ajk znowu 100% racji<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Maksymalnie Maicon i koniec.
23.06.2010 o 14:49 przez andyvdm
andyvdm
Motta to gwiazda? <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
23.06.2010 o 14:46 przez Ajk
Ajk
Trochę za dużo tych spekulacji o odchodzeniu naszych piłkarzy do innych klubów. Maicon odejdzie bo to jest raczej pewne ale Motta czy Milito powinni zostać i nawet nie powinno się o tym pisać.

Shoutbox

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625114

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się