Wywiady z piłkarzami

Muntari: "Jutro wygramy" (9)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
356
9
Sulley Muntari wraz z Jose Mourinho był obecny na konferencji przedmeczowej i odpowiadał na pytania dziennikarzy. Oto, co miał do powiedzenia pomocnik Interu.

"Jesteśmy w dobrej kondycji. Zagramy dobry mecz i wygramy. To prawda, że Inter ma więcej kłopotów w Europie niż w swojej lidze, ale chcemy wygrać za wszelką cenę. To są dla nas bardzo ważne trzy punkty. Mamy potencjał, by dobrze wypaść. Nie wygraliśmy w Europie od siedmiu spotkań, ale od jutra się to zmieni.

Nikt mnie nie krytykował. Co się wydarzyło, to się wydarzyło, to jest już przeszłość. Teraz myślę tylko o jutrzejszym meczu. Nie wiem, czy zagram, ale jeśli zacznę mecz, dam z siebie wszystko. Miałem dziwną minę na boisku podczas meczu z Udinese? To była moja twarz. Nie płakałem. To jest moja praca i co się wydarzy, już nikt tego nie zmieni, ale to jest już przeszłość i teraz koncentruję się na meczu z Dynamem".


Sulley został zapytany o użycie przez Inter tego samego ustawienia jak w wygranym spotkaniu 0-5 z Genoą: "Nie wiem. Każdy mecz jest inny" - odpowiedział.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.10.2009 o 19:48 przez Bartosh
Bartosh
Muntari powinien dzisiaj pokazać, że poprawa w jego grze w meczu z genoą to nie przypadek :/
19.10.2009 o 19:13 przez mati1908
mati1908
trzymam za słowo !
19.10.2009 o 18:48 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Oby Muntari oby tylko zeby nie bylo tak jak z Rubinem miala byc wygrana,a tu fuksem remis,ale ja tez wierze ze wygramy z Dynamem !! !<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
19.10.2009 o 17:21 przez Claudio
Claudio
Z Dynamem bedzie ciezko. Niesamowicie wazny mecz. Musimy wygrac bo inaczej bedzie krucho.
19.10.2009 o 17:10 przez Omen
Omen
Każdy mecz jest inny...Ja się obawiam Dynama
19.10.2009 o 17:10 przez RafiQ
RafiQ
Trzeba przyznać , że koleszka od kilku spotkań gra źle . Mecz z Udine czy z Barcą to już była katastrofa . Myśle że powinien usiąść na jakiś czas na ławkę . Umiejętności nie idą w parze z jego ambicją . <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
19.10.2009 o 17:02 przez adriano:)
adriano:)
Jutro się okaże jak się zaprezentujecie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
19.10.2009 o 16:24 przez Seba
Seba
Skoro Sulley tak mówi to tak będzie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Andy zmień w ostatnim akapicie na Genoe.
19.10.2009 o 16:23 przez Jedrula
Jedrula
lubię gościa, zawsze daje z siebie wszystko

Shoutbox

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625608

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się