Włoskie media podają dziś, że konflikt pomiędzy Fredy'm Guarinem a Interem spróbuje wykorzystać Napoli. Wicemistrzowie Włoch postanowili złożyć ofertę za Kolumbijczyka.
Neapolitańczycy liczą, że wczorajsza sytuacja znacząco wpłynie na cenę za zawodnika. Mają bowiem zamiar przeznaczyć na pomocnika 6 mln euro oraz Paolo Cannavaro, którym zainteresowanie wyrażali Nerazzurri. Mediolańczycy jednak liczą na inne alternatywy dla swojego piłkarza. Podobno wciąż chęć zakontraktowania 28-latka wyrażają Manchester United i Atletico Madryt. Oba kluby są w stanie wydać około 10 mln euro. Wszystkie te propozycje jednak mają zostać odrzucone, ponieważ Nerazzurri liczą na większy zysk ze sprzedaży Kolumbijczyka.
Komentarze (22)
jak Napoli da z 8 mln i Cannavaro bralbym,opchnac Zabe bo stoperow bysmy mieli w komplecie, i kupic napadziora albo pomocnika
A wiem to, bo ja jestem tą osobą
Radzę ignorować wypowiedzi tego prowokatora - od dyskusji międzyklubowych jest portal seria.pl , tam mam swoje konto i można podsykutować. Tutaj niech gadają sobie kibice Interu, ich święte prawo.
Wybaczcie SPAM i zignorujcie tego podszywacza-prowokatora, który nawet własnego nicka nie umie skonstruować. Pzdr
Jako klub zasługujecie na szacunek, ale ludzie, którzy tym cyrkiem zarządzają nigdy nie powinni zajmować jakichkolwiek stanowisk w Waszym klubie. A, że mnie mierzi pisanie o tym jak piszecie "jeb## Jufki" itd. - no jakbym ja tak pisał o Interze też byś się wkurzył.
A, że mam teraz bekę jak wytransferujecie Guarina za mniej niż Wam dawaliśmy - wolno mi śmiać się z Branki, sami to robicie