Plotki transferowe

OFICJALNIE: Forlan w Interze! (video) (72)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
818
72

Strona internetowa Interu Mediolan potwierdziła przybycie Diego Forlana. Jutro nastąpi ostatni etap negocjacji oraz badania lekarskie.

 

Pierwsze słowa Diego Forlana na lotnisku Linate brzmiały następująco:

 

- Chciałbym podziękować prezydentowi Morattiemu to dla mnie świetna okazja. Jestem bardzo szczęśliwy, że przybyłem tutaj. Inter to wspaniały zespół. Rozmawiałem już z Zanettim oraz Cambiasso, chcę jeszcze raz powiedzieć, że jestem szczęśliwy, że to szansa dla mnie i mojej kariery. Eto'o? Samuel to wyjątkowa osoba i wielki mistrz. Jestem tutaj by wygrywać z Interem. Moim celem jest dobra gra i strzelenie wielu goli dla nowej drużyny.

 

Forlan

 

 

Forlan

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (150)

26.06
08:05

Komentarze (72)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.08.2011 o 04:47 przez Tifosinho
Tifosinho
Cieszę się z tego transferu choć nie ukrywam, że to jakieś 5 lat za późno. Ale śmiało można w tym przypadku mówić o wzmocnieniu składu <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.08.2011 o 20:51 przez Michal_fci
Michal_fci
za takie &quot;grosze&quot; to dobrze ze go brali
30.08.2011 o 19:04 przez piotrekninter
piotrekninter
,,Jutro nastąpi ostatni etap negocjacji oraz badania lekarskie,, czyli jeszcze kontraktu nie podpisal<br />
powinno byc Forla w Mediolanie<br />
ale spoko, nikogo lepszego zgarnac nie moglismy
30.08.2011 o 19:04 przez Maras
Maras
Powodzenia Diego w nowej pracy w firmie Football Club Internazionale Milano.Obyś sie świetnie czuł pośród piłkarzy,zarządu i na boisku i obyś godnie zastąpił twojego poprzednika.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.08.2011 o 18:00 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję że się dobrze wkomponuje w drużynę <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Forza Diego <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.08.2011 o 17:37 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Ilu z tych mlodych bedzie gralo w pierwszej 11?
30.08.2011 o 17:35 przez MarcoPolo
MarcoPolo
ProfilProfilProfil<br />
Marudzicie że stary za młodego byśmy dali 45 mln i byście marudzili że dużo i może sie nie sprawdzić ...
30.08.2011 o 16:22 przez kulasiak
kulasiak
Forlan może i ma 32 lata, ale to nie zmienia faktu, że przygotowaniem fizycznym nie ustępuje żadnemu młodemu piłkarzowi. Tak więc witaj w Interze Diego i powodzenia<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.08.2011 o 16:20 przez Kubus
Kubus
Marudzicie że stary za młodego byśmy dali 45 mln i byście marudzili że dużo i może sie nie sprawdzić ...
30.08.2011 o 16:02 przez hQ
hQ
Witamy na pokładzie! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.08.2011 o 15:25 przez Claudio
Claudio
widzac nasz budzet to o tym transferze mozna powiedziec iz jest naprawde swietny na pierwszy rzut oka. Mam nadzieje ze Forlan ktorego bardzo lubilem nas nie zawiedzie.
30.08.2011 o 15:25 przez Vancore
Vancore
A nie odmladzamy ? Sciagnelismy graczy w wieku 18, 21, 23, 25, 25, 32... Co bys nie zrobil to niektorym i tak sie nie bedzie podobalo.
30.08.2011 o 14:52 przez Neo_FCI
Neo_FCI
Widze odmladzamy sklad... Solidny zawodnik, ale nie na kilka lat .. Milito przychodzac, byl mlodszy, zagral jeden dobry sezon i rzepa. Poza tym, jesli Forlana traktujemy jak zbawce, to o czym my mowimy... Btw, smialismy sie z Milanu kilka lat temu, ze wzgledu sredniej ich wieku, a teraz sami sie tacy stajemy.
30.08.2011 o 14:45 przez Rebelde
Rebelde
Los Diegos? Chyba Los Emerytos<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Oby się sprawdził
30.08.2011 o 13:47 przez 18MUFC78
18MUFC78
I bardzo dobrze. Forlan to świetny napastnik i zasługuje żeby grać w wielkim klubie. Tutaj ma szanse coś wygrać.
30.08.2011 o 13:33 przez eldoka
eldoka
To jeden z mistrzów i myślę<br />
że to bardzo ale to bardzo dobry ruch<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> FORZA
30.08.2011 o 13:14 przez Piotr1996
Piotr1996
Nie mogłem już się tego doczekać. FORZA FORLAN <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> Życzę powodzenia <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.08.2011 o 12:54 przez Mate1908
Mate1908
#49 - podpisuje się pod tym rękami i nogami. W 2010 roku zarówno Eto'o jak i Milito byli w 'gazie'. W dodatku Pandev też trzymał przyzwoity poziom. Wes grał w linii z dwoma napastniko/skrzydłowymi. Tak więc, ciężar atakowania był rozłożony na 4 piłkarzy. Graliśmy drużynowo. Ostatni sezon to bądź co bądź powrót do czasów gry sprzedawkowicza w naszych barwach. Piłka do Eto'o i czekanie, aż Kameruńczyk coś wymyśli. Mam nadzieję, że teraz staniemy się kolektywem i nasza gra nie będzie zależna od jednego piłkarza.
30.08.2011 o 12:33 przez karlito
karlito
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> powodzenia <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.08.2011 o 11:51 przez zidek
zidek
Czekam na ten duet &quot;Los Diegos&quot; <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
30.08.2011 o 11:26 przez egzekutor77
egzekutor77
witamy na pokładzie ... FORZA INTER <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.08.2011 o 11:20 przez etomaster
etomaster
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKK<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.08.2011 o 11:18 przez fatdrummer
fatdrummer
Wreszcie Diego w naszych szeregach, powodzenia ! <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.08.2011 o 11:16 przez Maxi-well
Maxi-well
Powodzenia na nowej, czarno-niebieskiej drodze życia, na pewno nie będziesz żałował. I myślę, że my też nie będziemy. <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
30.08.2011 o 11:12 przez ciupa
ciupa
Witam.<br />
Na początku chciałbym sie przedstawić bo tego wymaga odrobina kultury<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Nazywam się Maciek mam 28 lat i kibicuje Interowi odkąd pamiętam czyli od lat 90`. Piszę pierwszy komentarz na tej stronie mimo, że wchodze na nią od wielu lat po kilka - kilkanaście razy dziennie ;) <br />
Nie pisałem nic do tej pory, ponieważ bardzo mnie denerwuje duża część komentarzy w stylu &quot;Moratti odejdź&quot; , &quot;Tevez przyjdź&quot; itd. <br />
Wydaje mi się, że ma to związek niestety z wygraną w LM i duża liczbą sezonowców, którzy zostali i marudzą:(<br />
Osobiście bardzo się ciesze z tego, że przyszedł do nas Forlan bo mimo 32 lat pogra jeszcze 2-3 lata na swoim wysokim poziomie. Gra on dla drużyny, jest silny i ma bardzo dobry strzał. Wiadomo, że jest to piłkarz o innej charakterystyce niż Eto`o ale drugiego takiego nie będzie tak jak nie było drugiego Ronaldo. Wydaje mi się też, że w porównaniu do zeszłego sezonu nasza siła ataku się nie zmniejszy, tylko pozostanie na podobnym poziomie, bo mimo straty Samuela - Forlan, wracający do formy Diego i Pazzini będą w stanie ugrać tyle samo a może nawet więcej - dlaczego? Dlatego, że tak samo jak przy Zlatanie jak i Eto`o nasz atak opierał się na jednym zawodniku(Nie mówię o sezonie w którym zdobyliśmy LM, bo wtedy i Diego I Etoo byli w podobnej formie) a taką sytuację bardzo łatwo zneutralizować i powstrzymać. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.<br />
Chciałbym tylko jakiegoś jednego kreatywnego zawodnika więcej(nie wiem jak gra Poli) bo sam Wes może nie wystarczyć:(<br />
Kończę i trzymam kciuki za Inter i za Morattiego, który jako jeden z niewielu prezesów na świecie oddał tylko swojemu klubowi!<br />
FORZA INTER
30.08.2011 o 10:53 przez IBRA2880
IBRA2880
Powodzenia DIEGO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !Fajnie że przyszedł ;) Chciałem jeszcze od początku TEVEZA ale to już rozdzial zamknięty<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.08.2011 o 10:47 przez piter0806
piter0806
FORZA INTER i do przodu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.08.2011 o 10:35 przez Dominho
Dominho
No Pięknie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.08.2011 o 10:12 przez siemanko94
siemanko94
Nareszcie, za darmo nie mogliśmy nikogo lepszego dostać <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Mamy klasowego napastnika na 2 lata o wydolności 25 latka.
30.08.2011 o 10:07 przez łuki
łuki
#40<br />
co to znaczy nie umie robić transferów? pokaż mi lepszego napastnika za 5mln.<br />
klub robi takie transfery na jakie go w danej chwili stać, za podobną kwotę mogliśmy mieć młodszego palacio, rozumiem że takie rozwiązanie byś wolał. próbowano wyjąć teveza ale city na wypożyczenie się nie zgodziło.<br />
chociażby z wypowiedzi sneijdera wynika, że to etoo poczuł kasę i na siłe chciał odejść, więc Inter musiał się jakoś dogadać z ruskami. gdy dwa lata temu przychodził za ibre wyceniano go na 20mln a miał wtedy 28 lat. teraz stuknęła mu 30 i dostaliśmy za niego 30% więcej.<br />
Widać że Moratti jest wdzięczny ludziom którzy zrobili wiele dla interu, tak było przy negocjacji sumy odstępnego za mourinho jak i teraz przy etoo, obaj chcieli odejść i klub na to się zgodził mimo że warunki nie były wymarzone. <br />
podsumowując: napewno forlan to nie etoo ale za te pieniadze to najlepszy możliwy wybór i uważam ze przez dwa lata strzeli dla interu wiele goli. <br />
nie wiem tylko jak trener zamierza ustawić na boisku trójke pazzini-forlan-milito, jak dla mnie to zbyt podobni do siebie zawodnicy, kazdy najlepiej czuje sie na szpicy. niesądze aby któryś z nich potrafił spełnić rolę jaką miał etoo.

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się