Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cyrax
27.06.2026 16:52
Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica
Cyrax
27.06.2026 16:51
Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."
KibicInteru
27.06.2026 15:52
Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących
KibicInteru
27.06.2026 15:50
To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina
Jacenty
27.06.2026 14:33
to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem
Cyrax
27.06.2026 14:30
Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu
Cyrax
27.06.2026 14:29
Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD
Jacenty
27.06.2026 14:18
Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp
KKazam
27.06.2026 13:46
Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd
KKazam
27.06.2026 13:46
Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki
Rebelde
27.06.2026 13:45
Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.
Rebelde
27.06.2026 13:43
Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.
KKazam
27.06.2026 12:53
On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c
owy
KKazam
27.06.2026 12:53
Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?
KKazam
27.06.2026 12:53
Ten ramos to strasNy ogor
Cyrax
27.06.2026 12:41
Arsenal po Jonesa
AveCaesar
27.06.2026 12:22
Mieliśmy furę szczęścia.
AveCaesar
27.06.2026 12:18
My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.
Claudio
27.06.2026 12:15
przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala
Komentarze (72)
powinno byc Forla w Mediolanie<br />
ale spoko, nikogo lepszego zgarnac nie moglismy
Forza Diego <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" />
Marudzicie że stary za młodego byśmy dali 45 mln i byście marudzili że dużo i może sie nie sprawdzić ...
że to bardzo ale to bardzo dobry ruch<img src="/files/emoticons/33" alt="
Na początku chciałbym sie przedstawić bo tego wymaga odrobina kultury<img src="/files/emoticons/10" alt="
Nie pisałem nic do tej pory, ponieważ bardzo mnie denerwuje duża część komentarzy w stylu "Moratti odejdź" , "Tevez przyjdź" itd. <br />
Wydaje mi się, że ma to związek niestety z wygraną w LM i duża liczbą sezonowców, którzy zostali i marudzą:(<br />
Osobiście bardzo się ciesze z tego, że przyszedł do nas Forlan bo mimo 32 lat pogra jeszcze 2-3 lata na swoim wysokim poziomie. Gra on dla drużyny, jest silny i ma bardzo dobry strzał. Wiadomo, że jest to piłkarz o innej charakterystyce niż Eto`o ale drugiego takiego nie będzie tak jak nie było drugiego Ronaldo. Wydaje mi się też, że w porównaniu do zeszłego sezonu nasza siła ataku się nie zmniejszy, tylko pozostanie na podobnym poziomie, bo mimo straty Samuela - Forlan, wracający do formy Diego i Pazzini będą w stanie ugrać tyle samo a może nawet więcej - dlaczego? Dlatego, że tak samo jak przy Zlatanie jak i Eto`o nasz atak opierał się na jednym zawodniku(Nie mówię o sezonie w którym zdobyliśmy LM, bo wtedy i Diego I Etoo byli w podobnej formie) a taką sytuację bardzo łatwo zneutralizować i powstrzymać. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.<br />
Chciałbym tylko jakiegoś jednego kreatywnego zawodnika więcej(nie wiem jak gra Poli) bo sam Wes może nie wystarczyć:(<br />
Kończę i trzymam kciuki za Inter i za Morattiego, który jako jeden z niewielu prezesów na świecie oddał tylko swojemu klubowi!<br />
FORZA INTER
co to znaczy nie umie robić transferów? pokaż mi lepszego napastnika za 5mln.<br />
klub robi takie transfery na jakie go w danej chwili stać, za podobną kwotę mogliśmy mieć młodszego palacio, rozumiem że takie rozwiązanie byś wolał. próbowano wyjąć teveza ale city na wypożyczenie się nie zgodziło.<br />
chociażby z wypowiedzi sneijdera wynika, że to etoo poczuł kasę i na siłe chciał odejść, więc Inter musiał się jakoś dogadać z ruskami. gdy dwa lata temu przychodził za ibre wyceniano go na 20mln a miał wtedy 28 lat. teraz stuknęła mu 30 i dostaliśmy za niego 30% więcej.<br />
Widać że Moratti jest wdzięczny ludziom którzy zrobili wiele dla interu, tak było przy negocjacji sumy odstępnego za mourinho jak i teraz przy etoo, obaj chcieli odejść i klub na to się zgodził mimo że warunki nie były wymarzone. <br />
podsumowując: napewno forlan to nie etoo ale za te pieniadze to najlepszy możliwy wybór i uważam ze przez dwa lata strzeli dla interu wiele goli. <br />
nie wiem tylko jak trener zamierza ustawić na boisku trójke pazzini-forlan-milito, jak dla mnie to zbyt podobni do siebie zawodnicy, kazdy najlepiej czuje sie na szpicy. niesądze aby któryś z nich potrafił spełnić rolę jaką miał etoo.