Plotki transferowe

Oficjalnie: Lucio odchodzi z Interu (49)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 14 lat temu
707
49

To, o czym spekulowano od tygodni stało się faktem: Brazylijczyk Lucio odchodzi z Interu. Klub wydał w tej sprawie oficjalny komunikat:

 

- FC Internazionale informuje, że w siedzibie Lega Calcio zostały złożone dokumenty dotyczące rozwiązania za porozumieniem stron kontraktu Lucio.

 

Brazylijski obrońca, który był związany z Interem umową do 30 czerwca 2014 roku, rozegrał w czarno-niebieskiej koszulce 136 oficjalnych meczów, w których zdobył 5 goli. Zdobył z drużyną jedna scudetto, dwa Puchary Włoch, Superpuchar Włoch, Ligę Mistrzów oraz Klubowe Mistrzostwo Świata.

 

Odejście Brazylijczyka oznacza, że Inter zaoszczędzi na jego kontrakcie około 14 mln euro (piłkarz zarabiał rocznie 3,5 mln euro netto rocznie). Wbrew wcześniejszym doniesieniom Nerazzurri nie zapłacą zawodnikowi odszkodowania z tytułu przedwczesnego rozwiązania umowy. 34 – letni stoper najprawdopodobniej przeniesie się do Fenerbahce Stambuł lub hiszpańskiej Malagi.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.07.2012 o 12:58 przez Dzigar111
Dzigar111
Lucio w Interze zawsze grał na wysokim poziomie szkoda że odchodzi ale trzeba odmłodzić drużynę żeby być na szczycie Dzięki Lucio i powodzenia
01.07.2012 o 12:05 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Powodzenia Lucio<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Tylko nie sprzedaj się i nie idz do juve bo ... <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
01.07.2012 o 11:34 przez Gajdzik
Gajdzik
Dzięki Lucio i powodzenia <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.07.2012 o 11:18 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
jeszcze Maicon, Forlan i Papa Moratti zaoszczędzi troche juro
01.07.2012 o 11:17 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
no właśnie nie było chętnych i zerwali
01.07.2012 o 09:37 przez etomaster
etomaster
Powodzenia w nowym klubie<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
01.07.2012 o 09:32 przez siemanko94
siemanko94
I tak nie rozumiem dlaczego nie wystawiono go najnormalniej na sprzedaż... nie było by chętnych to ok, można zerwać kontrakt.
30.06.2012 o 17:33 przez jesioncesar
jesioncesar
Ja w sumie sie ciesze, ze Lucio odchodzi, zwalnia sie miejsce, daj Boze dla kogos &quot;lepszego&quot;. Szkoda, ze tak to pieknie zalatwili, ze nic z jego odejscia nie dostana. Dzieki Lucio za te mecze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Licze, ze nie przejdzie do Juve tylko.
30.06.2012 o 16:47 przez tytusek25
tytusek25
Świetna decyzja obydwu stron.Brawo,dzieki za wszystko i powodzenia.<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.06.2012 o 15:44 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
ja tam żałuje, że odchodzi zawsze był dobrym motywatorem na boisku i mimo wielu błędów zawsze starał się napędzać grę , mam nadzieje że ta jak ktoś napisał w jego miejsce wejdzie rano albo juan a nie chivu...
30.06.2012 o 13:32 przez SlimShady
SlimShady
Dobra wiadomość, od czegoś trzeba zacząć Lucio był bardzo ważny dal nas przez ostanie lata i trzeba być mu za to dzielny, razem z Samuelem w 2010 tworzyli najlepsza parę stoperów na świecie. Jednak ostatnio sezon mial bardzo kiepski wręcz chaotyczny i chyba sam zawodnik nie am motywacji a także nie umi znieść presji, a także nie pogra w LM a wiec szuka zespoły który mu to zapewni. Fajnie, ze Lucio zrobił miejsce młodym, mam nadziej, ze teraz Ranochccia będzie grał na cały czas, a Juan Jesus być może będzie jego następcą w niedługim czasie.
30.06.2012 o 13:25 przez Piter
Piter
A niech sobie idzie do Juve, przynajmniej w meczu z nimi będziemy mieli przewagę bo Lucio nie zbyt dobrze sprawował się w Interze ostatnio.
30.06.2012 o 13:16 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jeden z głowy, oby nie poszedł do tych juffków <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
30.06.2012 o 11:48 przez Giuseppe
Giuseppe
Szkoda Lucio i te jego ofensywne wyjścia powodzenia
30.06.2012 o 10:05 przez Piotr1996
Piotr1996
Spekulacje nad nowym klubem Lucio są bardzo różne. Mówi się, że przeniesie się do Turcji, Hiszpanii, a nawet, że zostanie we Włoszech i przejdzie do Juventusu wrogiego klubu Interu. Jeśli Lucio szanuje barwy naszego klubu to odrzuci ofertę Starej Damy.
30.06.2012 o 10:04 przez piotrekninter
piotrekninter
kolejny za darmo, trzeba bylo rumuna pogonic<br />
dla Lucio przedluzali kontrkat zeby tertaz rozwiazac<br />
Lucio dzieki za wszystko, duet z Samuelem juz przeszedl do historii
30.06.2012 o 09:56 przez KoRNeL
KoRNeL
Niewątpliwie najlepszy stoper ostatnich lat u nas , mimo słabszych dwóch sezonów , bardzo dobry interes zrobiony za czasów Murinho. Dziękujemy Lucio ! Powodzenia w nowym klubie ! <br />
PS. Oby nie było tak jak z Eto'o : Każdy prawie pisał , że dobrze bo stary , dużo zarabia i brawo , że odchodzi a potem tęsknota tylko bo strzelać nie było komu.
30.06.2012 o 09:15 przez Muchamks212
Muchamks212
Lucio Dziękuje <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> i życzę powodzenia
30.06.2012 o 01:58 przez kontousuniete
kontousuniete
Super <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> zaoszczędzamy, znajdźmy kogoś na jego poziomie. <br />
30.06.2012 o 01:10 przez Wisniapl
Wisniapl
Pozbywamy się podstawowego zawodnika, który zarabiał 3.5 miliona euro, a przedłużamy kontrakt z miernotą o 3 lata za 2.5 miliona rocznie <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <br />
Takie rzeczy tylko Branca potrafi <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <br />
Trzeba było pozbyć się obu, ściągnąć Silvestre i dać grać Rano oraz Juana wprowadzać.
29.06.2012 o 23:58 przez Granat105
Granat105
Dzięki za wszystko Lucio. Mam takie przeczucie, że w nowym klubie zacznie grać tak jak za Mourinho. Forza Lucio <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.06.2012 o 23:03 przez Yascarr
Yascarr
#26 oczywiście, sorry za błąd <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
29.06.2012 o 23:03 przez Yascarr
Yascarr
#6<br />
Kto zapłaci za 34 letniego piłkarza, po szczerze mówiąc nie najlepszym sezonie i to drugim z rzędu, 5 mln? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Prawda jest taka, że nie byłoby pewnie nawet zainteresowania innych klubów za taką kwotę.
29.06.2012 o 22:46 przez hQ
hQ
Wielkie dzięki Lucio. Szkoda, że odchodzi za darmo i nie daj Boże do Juve, bo będzie strasznie..
29.06.2012 o 22:08 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Nie rozumiem rozumowania działaczy. Rok temu, bodajże, przedłużyli z nim kontrakt do 2014, pewnie dostał trochę kasy za podpis i dla agenta. W tym momencie moglibyśmy spokojnie za niego wyciągnąć 5 mln i wszyscy byliby zadowoleni. Ale nasi geniusze wymyślili, że rozwiążą z nim kontrakt.
29.06.2012 o 22:03 przez g0raFCI
g0raFCI
Dziekujemy za wszystko, nawet za czasami bezsensowne rajdy przez pol boiska - i tak zapamietam go jako wielkiego mistrza, ktory odrzucony w Bayernie znowu pokazal klase. FORZA LUCIO !
29.06.2012 o 21:53 przez Ilie
Ilie
Wielkie podziękowania dla Lucio za ten czas gry. Teraz tylko czekać na Andreollego czy też inne coś co nam zmajstruje baranka!
29.06.2012 o 21:41 przez el_loco
el_loco
mówiłem że na bank odejdzie szkoda jedynie że za darmo.
29.06.2012 o 21:28 przez DominoLoveInter
DominoLoveInter
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
29.06.2012 o 21:24 przez Van Dall
Van Dall
Podstawowy obrońca puszczany za darmo, a wzmocnień nie widać. Brawo! Brawo! Brawo!

Shoutbox

Chuchu 23.06.2026 22:08

Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625203

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się