Plotki transferowe

Ozil coraz bliżej Interu? (26)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
prawie 16 lat temu
860
26

Mesut Ozil może być tego lata pierwszym wielkim transferem Massimo Morattiego. Werder Brema oficjalnie poinformował, że zawodnik, którego kontrakt w niemieckim klubem wygasa za rok, jest na sprzedaż.

 

Według ostatnich doniesień zaraz po tym komunikacie do ofensywy przeszli działacze Interu, którzy są skłonni zapłacić za 21 – letniego pomocnika 14, 7 mln euro. Jeszcze do niedawna głównym faworytem do pozyskania Ozila była Barcelona, która jednak chciała sprowadzić go dopiero za dwanaście miesięcy, na zasadzie wolnego transferu. Katalończycy doszli już nawet do wstępnego porozumienia z zawodnikiem, oferując mu zarobki w wysokości 2, 3 mln euro.

 

Marco Branca ani myśli odpuszczać w wyścigu po reprezentanta Niemiec i przebił propozycję Blaugrany: kontroferta Mistrzów Włoch wynosi 3 mln euro netto rocznie. Warto dodać, że obecnie Ozil zarabia w Werderze „zaledwie” 1, 1 mln euro.

 

Jak twierdzą włoscy eksperci transakcja dojdzie jednak do skutku dopiero w momencie, kiedy z Interem pożegna się Mario Balotelli.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.07.2010 o 16:56 przez cyrkiel
cyrkiel
Sprzedać mudzina, brać szkopa <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
18.07.2010 o 15:56 przez Mate1908
Mate1908
Ozil ma przed sobą wielką karierę. Myślę, że gdziekolwiek by nie trafił to i tak jego talent eksploduje i tym samym od razu stanie się mocnym punktem każdej europejskiej potęgi. Z miłą chęcią zobaczyłbym go w naszych barwach. Z pewnością wniósłby do drugiej linii wiele ożywienia i kreatywności.
18.07.2010 o 13:34 przez mati1908
mati1908
a nie moze byc tak ze transakcja dojdzie jednak do skutku dopiero w momencie, kiedy z Interem pożegna się np.Suazo. Tylko Balotelli musi odchodzic?! chyba lepiej wzmacniac kadre...
18.07.2010 o 13:34 przez mati1908
mati1908
a nie moze byc tak ze transakcja dojdzie jednak do skutku dopiero w momencie, kiedy z Interem pożegna się np.Suazo. Tylko Balotelli musi odchodzic?! chyba lepiej wzmacniac kadre...
18.07.2010 o 13:11 przez dichu
dichu
Ludzie co wy gadacie rok poczeka i pójdzie do Baracelony <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? za rok to go może już nie być na piłkarskim salonie gwiazd! Rok to bardzo dużo dla piłkarza może się wszytko wydarzyć kontuzja kłopoty rodzinne itp czy wy myślicie że życie piłkarza jest już z góry ustalone NIE JEST! Właśnie dlatego warto negocjować skoro Inter dał tyle ile Barca da za rok to na miejscu Mezuta bym się nie zastanawiał bo nawet gdyby chciał grac dla tri-kaczy po roku gry w Interze dalej to zapłacą za niego. Więc jak najbardziej jest to realne juz eni jeden piłkarz opowadał ze nigdzie nei odejdzie wystarczyła dobra płaca i dobry długoletni kontrakt i zmiana decyzji <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Także ja czekam na Mezuta <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.07.2010 o 13:07 przez InterLove
InterLove
Powiem to tak nikt niechce do Włoch bo to straszne zadupie piłkarskie jesli chodzi renome kiedys było inaczej Ronaldo,Del Piero,Vieri Baggio,Salas,Zamorano,Mihajlovic,Cafu,Ba&shy;tistuta,Mijatovic to były gwiazdy wtedy Seria A błyszczała nie to co teraz cień i wysypisko jesli to tak ujme.W Hiszpani gra sie widowiskowo ofensywnie nawet spadkowicze cisna do przodu, w Angli taktycznie-fizyczna piłka co tez sie podoba a u Nas teraz... szkoda gadac
18.07.2010 o 13:05 przez keloo08
keloo08
on jest nam niepotrzebny.Wole 100 razy Mario.
18.07.2010 o 13:04 przez InterLove
InterLove
Niewiem czy bedzie wolał siedziec na ławie czy grac w podstawowym składzie u Nas. W Barcelonie tylko ławka tam jest bez szans w pomocy konkurencja zasilna
18.07.2010 o 13:04 przez Harvester
Harvester
On powiedział, że nie chce do Włoch...
18.07.2010 o 12:02 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Wątpię że trafi do Interu, prędzej przeczeka rok i pójdzie do Barcy
18.07.2010 o 11:55 przez MarioBalotelli45
MarioBalotelli45
widzialbym go chetnie w interze 20 mln i koniec wiecej lepiej nie dawac
18.07.2010 o 11:41 przez Est
Est
Zawsze znajdzie się taki, któremu Niemcy nie odpowiadają. Tak dla przypomnienia - w Interze grali również Lothar Matthäus i Jurgen Klinsmann, więc dlaczego Ozil miałby nie grać?<br />
<br />
Mario wywalić na zbity pysk - najlepiej do Milanu, żeby tam psuł atmosferę w klubie.
18.07.2010 o 11:20 przez skosny11
skosny11
ja tam bym wolał Fucile
18.07.2010 o 11:06 przez InterLove
InterLove
Krzaku masz jakies uposledzenie do Niemców<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> rasista a może ci cos zrobili<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Wole jego niz krnabrnego zawodnika ktory olewa sprawe i nieszanuje klubu przynajmniej cos pokazal po 2 z Snaidem tworzyli by wreszcie sytuacje.Szwab mowisz uderz sie w głowe zanim cos napiszesz
18.07.2010 o 11:02 przez eldoka
eldoka
ja go widze u nas<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.07.2010 o 10:55 przez Kubus
Kubus
Krzaku szwab, nie szwab ...<br />
<br />
To jest Turek <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
18.07.2010 o 10:24 przez miczel192
miczel192
Jakby miał wybierać pomiędzy ManC a nami to raczej wybierze Inter. Ja tam bym się cieszył jakby w przyszłym sezonie przywdział trykot Interu<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
18.07.2010 o 10:21 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Wolę żeby został Mario.
18.07.2010 o 10:08 przez Michal_fci
Michal_fci
nie to jest szwab po co on nam
18.07.2010 o 10:05 przez berniol21
berniol21
Jest bardzo dobry,nie jest stary przydałby się.
18.07.2010 o 10:01 przez piter0806
piter0806
Za te 15 mln go nie kupimy, bo pojawi się zapewne city i wyłoży 30 mln i po zabawie.
18.07.2010 o 10:01 przez sas111
sas111
21 sorry za pomylke
18.07.2010 o 10:01 przez krystianeczek
krystianeczek
z tego co wiem to będzie miał dopiero 22
18.07.2010 o 09:48 przez Il Principe.
Il Principe.
28 lat?
18.07.2010 o 09:43 przez sas111
sas111
za taka cene z pocalowaniem reki mozna go brac.. jest mlody ma 28 lat a w spotkaniach o stawke spisuje sie swietnie
18.07.2010 o 09:37 przez ksiazewi
ksiazewi
Ponoć Real daje 16 mln...

Shoutbox

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Claudio 24.06.2026 22:02

a jak mamy nadal grac 3 w obronie to musi byc klasowy obronca oraz mocne prawe wahadło

Claudio 24.06.2026 22:00

patrzac na nasze mozliwosci i fundusze nie jest takie cos wykluczone, ale wiadomo zalezy tez od okolicznosci jak w przypadku Paza.

Claudio 24.06.2026 21:59

sciagnac Paza, przejsc na 4-3-1-2. Na PO dać Bissecka, na LO Dimarco na środku Bastoni z Akanji, w pomocy Barella, Hakan i Zielu, przed nimi Paz, a w ataku Lautaro i Thuram. Do tego przydalby sie klasowy PO oraz srodkowy obronca spokojnie na pierwsza 11.

pluto11 24.06.2026 21:46

W Feyenoordzie jest młody 20 letni chłopka coś ktoś o nim więcej wie oglądał

HB 24.06.2026 21:43

można grać 3-4-1-2

AveCaesar 24.06.2026 21:43

Czym różni się szukanie bocznego obrońcy od wahadłowego ? Skoro nie umiemy znaleźć/uzbierać na czterch graczy na bokach, damy radę to zrobić na ośmiu ? Skrzydłowi będą musieli ciągnąć grę więc taki Lusi Ąrik to za mało, a na wahadło się go wstawi i biega. Tak samo jak Dioufa. Barella tam wszystko połata. Wobec tego rzekłbym nawet, że mamy szczęście grając wahadłami. Już widzę jakich skrzydłowych ogarnia Ausilio przy Oaktree.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625393

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się