Plotki transferowe

Pandev coraz bliżej Interu. Destro dla Lazio? (15)

Autor:
Źródło: calciomercato.com
ponad 16 lat temu
317
15
Według Sky Inter Mediolan jest coraz bliższy pozyskania byłego napastnika Lazio - Gorana Pandeva.

Macedończyk wygrał proces o rozwiązanie umowy ze swoim byłym klubem i może zasilić wybrany przez siebie klub za darmo. Sky donosi, iż Pandev niemalże na sto procent zasili ekipę z Mediolanu.

Chociaż Inter może pozyskać piłkarza zupełnie za darmo, to jednak Massimo Moratti w geście dobrej woli zaproponował Rzymianom wypożyczenie Mattia Destro, napastnika Primavery mediolańskiego zespołu.

Być może Claudio Lotito skusi się na skorzystanie z usług 18-letniego gracza.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
Mercato Live

Mercato Live 26.06 (20:00) Here we go! Como odkupuje Nico Paza! // De Vrij w Panathinaikos (137)

26.06
08:05

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.12.2009 o 11:44 przez SlimShady
SlimShady
Całe szczęście że wypożyczanie Destro tylko bo w tytule wyglądało to groźnie, gest dobry i może nawet pożyteczny, może destro sie przebije to pierwsze zespołu Lazio i parę meczyków zagra w Serie A. <br /> Fajnie, czekam tylko na oficjala na temat Pandeva.
26.12.2009 o 21:52 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Wypozyczenie tak ale transfer definitywny nie ma mowy. Mam nadzieje ze nie bedzie opcji pierwokupu jako klauzuli w umowie o wypozyczenie.
26.12.2009 o 21:01 przez tytusek25
tytusek25
Duzo zalezy od sytuacji kadrowej i finansowej Rzymian jednak mysle ze Lazio bardziej bedzie wolało szkolić własną młodzieżówke niż naszą.Do tej pory jakoś grają bez tego Pandeva i mizernie ale sobie radzą.Dla nich i tak sezon jest juz stracony a utrzymac sie mysle utrzymają nawet bez Destro<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> No ale gdybac to se mozemy tylko po co w sumie <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
26.12.2009 o 20:52 przez Seba
Seba
Uważam, że lepiej dostać kogoś na wypożyczenie kto pomoże drużynie, a po sezonie go oddać niż nie mieć nikogo. Lazio jest w dużym dołku i będzie się chwytało każdego rozwiązania. Najlepiej by było dać im Suazo i Manciniego, ale niestety jest to niemożliwe <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
26.12.2009 o 20:51 przez proba1
proba1
dla mnie znajac naszych koles poszedl na straty kolejny
26.12.2009 o 20:49 przez tytusek25
tytusek25
Wzmocnieniem ktore musi oddac?Paradoksalnie im lepszym tym gorzej dla Lazio bo albo go sciagniemy spowrotem albo zażadamy za niego sporej kapusty.Na miejscu Lotito to wzialbym go ale tylko z prawem pierwokupu albo rozejrzalbym sie za czyms trwalszym i bardziej przewidywalnym.
26.12.2009 o 20:43 przez Seba
Seba
Jeśli dla Lazio okazałby się wzmocnieniem, to nie jest to jednak za friko.
26.12.2009 o 20:38 przez tytusek25
tytusek25
A niby czemu Lazio mialoby sie godzic ogrywac nam zawodnikow za friko? Ja tylko licze ze Pandev to transfer z inicjatywy Mourinho a nie kaprys Morattiego.
26.12.2009 o 20:17 przez Seba
Seba
Dobre rozwiązanie. Destro będzie miał większe szanse na gre, a Interowi być może wzrosną szanse na pozyskanie Kolarova latem.
26.12.2009 o 18:48 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Dobre rozwiazanie dla obu sron... Nasz gracz połapie doświadczeń a oni nie zostaną z pustymi rękoma... <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
26.12.2009 o 18:16 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Lazio nie ma napastnika rezerwowego, więc ta opcja jest prawdopodobna. W Lazio zagrałby na pewno.
26.12.2009 o 17:33 przez Dynia
Dynia
to może być dobre pozunięcie , Lazio mimo że ma obecnie drobne kłopoty , jest jednak uznanym klubem, Destro bedzie miał więcej szans na gre
26.12.2009 o 17:29 przez mati1908
mati1908
&quot;jednak Massimo Moratti w geście dobrej woli zaproponował Rzymianom wypożyczenie Mattia Destro&quot; bez przesady Maratti chce pewnie zeby sie ogrywał wiecej Destro
26.12.2009 o 17:19 przez Piekarz
Piekarz
Jeśli chodzi o wypożyczenie do końca roku, to jest to dobre posunięcie. Destro i tak najprawdopodobniej nie zagra u nas w tym sezonie ani jednego oficjalnego meczu.
26.12.2009 o 17:15 przez proba1
proba1
Az mi sei niechce wierzyc ze wypozyczenie a nie wspolwlasnosc. Pewnie po sezonie na wspolwlasnosc a za jakies 4 lata go odkupimy. Biznesmeni

Shoutbox

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625621

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się