Plotki transferowe

Podolski numerem jeden? (30)

Autor:
Źródło: footballpress.net
prawie 16 lat temu
827
30

Włoskie media potwierdzają dzisiejsze doniesienia, jakoby Inter Mediolan wziął na celownik napastnika FC Koln i reprezentacji Niemiec, Lukasa Podolskiego.

 

25-latek, jak już wiadomo, ma być następcą Mario Barwuah Balotellego, którego odejście z Interu jest przesądzone. Wg niektórych źródeł, to popularny Poldi jest w tej chwili głównym kandydatem do przejęcia schedy po niesfornym nastolatku. Prawdą jest, iż do niedawna priorytetem dla Morattiego, Branci i przede wszystkim Rafy Beniteza był Dirk Kuyt, jednak Holender nie jest chętny opuszczaniu Anfield Road. Z kolei Atletico Madryt, klub Diego Forlana, z uwagi na niesamowitą ostatnimi czasy formę Urugwajczyka, ma bardzo duże oczekiwania finansowe.

 

Kontrakt Podolskiego z FC Koln wygasa w roku 2013.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.07.2010 o 09:06 przez mati1908
mati1908
moze sie wreszcie odblokuje i bedzie w klubie grał tak jak w reprezentacji. Ja bym go bardzo chciał u nas
23.07.2010 o 17:24 przez SlimShady
SlimShady
Jakoś Poldiego odstawiłbym na bok, jest kilku zdolnych i równie ciekawych graczy w podobnej cenie, najchętniej bym wybierał między Cassano albo Rossim.
23.07.2010 o 14:57 przez Ynter
Ynter
A ja myślałem, że po takich sukcesach Massimo pokaże gest i będą padał same wielkie nazwiska. Póki co: albo emeryci albo ogórki<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
23.07.2010 o 11:32 przez Seba
Seba
To byłby kompletny niewypał.
23.07.2010 o 11:17 przez Chuchu
Chuchu
nie wymawiamy Lukas bo świecie piłki nożnej jest Niemcem, tylko on ma tak na imie, &quot;Łukasz&quot; to mówią uwielbiający go polscy komentatorzy.<br />
<br />
a w Interze go nie potrzeba - jest po prostu zwykłym cieniasem
23.07.2010 o 11:10 przez Nen
Nen
@mati1908 &quot;Łukasz&quot; to mówi głupi Szpakowski. Podolski jest Niemcem i niech Polacy czym prędzej się z tym pogodzą. To co Poldi czuje w sercu to jego sprawa. W świecie piłki nożnej jest Niemcem, dlatego wymawiamy &quot;Lukas&quot;. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.07.2010 o 11:08 przez PioterTT
PioterTT
Panowie i Panie jestesmy na polmetku prawie sezonu ogorkowego.<br />
<br />
Swoja droga fajnie byloby miec Polaka w druzynie tymbardziej ze jak dla mnie Łukasz jest lepszy od Pandev'a<br />
<br />
pzdr <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.07.2010 o 10:54 przez adriano:)
adriano:)
To nie jest gracz na miarę mistrzów Europy.
23.07.2010 o 10:52 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Eeeeeeeeeee... to jakiś ponury żart chyba... gośc gra w słabym niemieckim klubie, mało co strzela i ma trafic do Mistrza Europy?! Błagam Was... to jest gośc który dobrze gra tylko w Niemieckiej reprezentacji. Do prawdy nie rozumiem jak można sugerowac się Jego występem na Mundialu, nie patrząc na znacznie dla Nas ważniejsze występy klubowe na przestrzeni ostatniego (i nie tylko) sezonu. Gośc może i został powołany do Niemieckiej reprezentacji, ale co z tego? Ile gwiazd światowego futbolu rywalizowało z Nim o to miejsce (mówiąc o gwiazdach nie mam na myśli piłkarzy którzy występują w reklamach Laysów)? Poza tym gośc jest powoływany od dawna, niezależnie od formu klubowej. Jesteśmy klubowym mistrzem Europy do diabła! A chcemy pozyskiwac kogoś takiego?! Na prawdę taka drużyna jak Inter nie ma możliwości pozyskania kogoś lepszego? Sorry i bez urazy dla Lazio czy Palermo, które szanuję, ale takiego piłkarza to sobie mogą Oni pozyskiwac, a nie klubowy mistrz Europy. Oczywiście nie można wykluczyc, że jak raz akurat w Interze się odnajdzie i będzie walił bramę za bramą. Tylko, że On nie daje żadnej gwarancji, że istotnie tak będzie... taka moja opinia ...pozdro<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.07.2010 o 10:48 przez Il Principe.
Il Principe.
by się tu zarejestrował ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.07.2010 o 09:45 przez mati1908
mati1908
Przeciez to Polak<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
23.07.2010 o 09:44 przez mati1908
mati1908
kurcze,jezeli to jest realne to ja bardzo bym chciał zeby do nas przyszedł. Dla Morattiego cena jest zapewne najwazniejsza(100 mln...nic nie trzeba wiecej dodawac)co moze przemawiac własnie za Łukaszem. I taka prosba na przyszłosc,jezeli Poldi bedzie zawodnikiem kiedys naszego zespołu,to mowny Łukasz, a nie Lukas...<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
23.07.2010 o 08:21 przez BENIOOO
BENIOOO
MarcinFCI swietna wypowiedz,Poldi niedosc ze gra dla druzyny to jeszcze strzela bramki.i napewno jest lepszy od Rossiego. Lepszy Poldi niz Balotteli, z ktorym sa wiecznie problemy,jak chce grac gdzie indziej to niech odejdzie,tylko niech dobrze za niego zaplaca.a i tak bedzie grzal lawe bo znowu bedzie mial swoje widzimisie,puki co to gwiazda to on nie jest.
23.07.2010 o 08:09 przez Pader88
Pader88
dodo_iM skoro sobie w bundeslidze nie radzi to jak się znalazł w kadrze Niemiec?!?! <br />
Konrados ... No comment<br />
Siemanko94 a w czym Rossi jest lepszy od Lucasa?<br />
Adriano_forever sądzę że byś nie chciał.
23.07.2010 o 03:09 przez Perkoz1908
Perkoz1908
MarcinFCI - ty polonista, a co oznacza stwierdzenie &quot;bynajmniej mnie&quot; w kontekscie twojego komentarza? Takiś mądry a tu kompletna klapa. <br />
<br />
Co do newsa... nie mam zdania. Zawodnik umie grac w piłke ale czy stac go na 40 rownych spotkan w Interze?
23.07.2010 o 00:28 przez Piekarz
Piekarz
MarcinFCI - bzdury piszesz, oczywiście poprawna forma to &quot;Balotellego&quot;.
23.07.2010 o 00:20 przez MarcinFCI
MarcinFCI
Gdyby ten transfer się udał, to niewątpliwie byłaby petarda. Piłkarz ofensywny i bardzo uniwersalny, jestem zdecydowanie na tak. Chociaż wolałbym, żeby Balotelli został, bo na pewno już za 2 lata zostanie piłkarzem światowego formatu...ale jeżeli już go chcemy oddać, to tylko za zawodnika w miarę młodego i mogącego pograć jeszcze u nas wiele lat (tak jak np. Lucas).<br />
<br />
PS: Balotelli - Balotelliego, a nie Balotellego! Tak jak Pazzini - Pazziniego, Vieri - Vieriego itd. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Coraz częściej popełniacie ten błąd, a razi mocno w oczy. Bynajmniej mnie.<br />
<br />
Forza Nerazzurri!
22.07.2010 o 23:53 przez Harvester
Harvester
O nie
22.07.2010 o 23:48 przez konrados
konrados
tylko nie te drewno on w klubach grac nie umie z bayernu go wyrzucili bo nic nie grał a w takim Koln przez cały rok strzelił 3 bramki
22.07.2010 o 23:24 przez siemanko94
siemanko94
nie nie nie, nie ma mowy aby iśc na coś takiego, zbyt ryzykowne, nie nie, niech biorą Rossiego - najlepsza opcja
22.07.2010 o 23:21 przez Piekarz
Piekarz
Tajes, grajek, który poza reprezentacją sprawdził się tylko w zespole balansującym pomiędzy pierwszą a drugą ligą niemiecką, i to ładnych parę lat temu, do zwycięzcy LM, jazda i ogień
22.07.2010 o 23:19 przez Adriano_forever
Adriano_forever
NIIIIEEE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To bedzie porażka. Wszystko tylko nie to. Wole już Żurawskiego...
22.07.2010 o 23:11 przez dodo_IM
dodo_IM
W lidze niemieckiej sobie nie radzi, to tym bardziej we Włoszech nie da rady. Tak jak pisaliście to piłkarz na kadrę, turniejowy.
22.07.2010 o 23:09 przez cor72z
cor72z
Poldi to piłkarz do reprezentacji, w klubie (czy to w Bayernie czy Koln) już od dłuższego czasu gra bardzo słabo. Nie wiem czym to jest uwarunkowane ale byłby to zbyt ryzykowny transfer dla nas.
22.07.2010 o 23:07 przez Karpik
Karpik
Rossi = Poldi &gt; Kuyt &gt; Balotelli
22.07.2010 o 22:55 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
zagral dobrze na mundialu, bo to jest zawodnik na repre a nie do klubu, mistrza europy z reszta. jakie on ma sukcesy klubowe w Bayernie? Ile goli strzelil<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Malo...
22.07.2010 o 22:52 przez Claudio
Claudio
juz wole Poldiego anizeliby rozkapryszonego Balotelliego.No ale mimo wszystko licze na lepsza opcje
22.07.2010 o 22:51 przez Dzyl
Dzyl
Nie miałbym nic przeciwko, na Mundialu zagrał bardzo dobrze.
22.07.2010 o 22:46 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
A Rossi to co?
22.07.2010 o 22:44 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625153

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się