Plotki transferowe

Quagliarella coraz bliżej Interu (24)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
223
24

Transfer Fabio Quagliarelli do Interu jest coraz bardziej możliwy. Ponoć jego agent niedawno był w Mediolanie, aby spotkać się z włodarzami Nerazzurri.

 

Latem do Juventusu dołączy Fernando Llorente, więc Quagliarella może mieć mało szans do gry. Inter chciałby sprowadzić napastnika, który wciąż może być wartościowym zmiennikiem. Według włoskiej prasy agent Włocha był niedawno w Mediolanie i negocjował z przedstawicielami mediolańskiego klubu transfer swojego klienta.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2013 o 15:49 przez Majster98
Majster98
to już wolę Diamantiego <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
22.02.2013 o 10:31 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> jak on przyjdzie będziemy mieć atak marzeń Rocchi-Quagliarella<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a przeciwnicy przed nimi będą...<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Widzę że Moraś coraz bardziej podwyższa średnią wiekową Interu<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
22.02.2013 o 10:25 przez dodo_IM
dodo_IM
Inter ma szukać napastnika do pierwszego składu a nie zmiennika i to takiego dziadka.
22.02.2013 o 08:03 przez microsoft666
microsoft666
transfer na miarę Interu<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> dziad
22.02.2013 o 00:56 przez Est
Est
W lato wróci Livaja i Longo, więc młodych-zdolnych mamy. Rocchi ma chyba tylko umowę do końca sezonu, więc wątpię, żeby ktoś chciał mu ją przedłużać (obym się nie mylił). Ponadto nadal niezły Palacio i drepczący po boisku Cassano + Milito (o ile da radę się wykurować). Nie wiem, czy Quagiarella będzie dobrym transferem - jakby to było jakieś 3-4 lata temu, to na pewno byłbym zwolennikiem takiego rozwiązania. Teraz wolałbym jednak kogoś, kto stworzy pod bramką przeciwnika prawdziwe zagrożenie i będzie zostanie w Interze na kilka dobrych lat.
22.02.2013 o 00:45 przez Italianooo
Italianooo
Średniej klasy napastnik, nigdy nie wszedł na wyższy poziom i już nigdy nie wejdzie. Wahania formy, z pewnością zawodnik nie na pierwszy skład ani Juventusu, ani Interu. Irytuje też waleniem na bramkę z każdej, dosłownie każdej pozycji. W Turynioe nie ma łatwo po tym, jak powiedział jakieś niemiłe słowa Alessio, za też, że ten miał go czelność zmienić w meczu z Milanem. Conte czegoś takiego nie toleruje.
22.02.2013 o 00:34 przez sowik
sowik
brak słów... może szukajmy piłkarzy w domu starców,, <img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" />
21.02.2013 o 22:20 przez el_loco
el_loco
chwilę wcześniej mowa o Suarezie a to wyskakuje Quagiarella i napewno nie będzie on zmiennikiem. Niby kogo? Naprawdopodobniej młodzi usiądą na ławie dlatego jestem przeciwnikiem tego transferu mimo, że doceniam Fabio.
21.02.2013 o 21:57 przez piotrekninter
piotrekninter
troche pozno<br />
ale jakbysmy mieli atak Quagiarella Palacio Antek, Icardi Livaja to by bylo nawet fajnie<br />
ale i tak wiadomo ze Milito zostanie, z naszych miszczuf odejdzie tylko Samuel, no moze uda sie jakims cudem opchnac jeszcze jednego, znaczy rozwiazac kontrakt
21.02.2013 o 21:30 przez Odet
Odet
późno, ale warto<br />
pozdr.
21.02.2013 o 21:17 przez timon
timon
Chuchu Ibra i Vieira do nas i chyba C. Zanetti do nich, wydaje mi się że to były ostatnie ruchy między nami i jude.<br />
<br />
Co do Quaga to bardzo lubię tego zawodnika i chciałem go latem jako uzupełnienie ataku. Jeżeli jude oddało by go za jakieś 5 mln to jestem na tak, oczywiście tylko w przypadku gdyby przyszedł ktoś do ataku. Cassano, Palacio, Livaja, Quag i ktoś naprawdę dobry i taki atak to ja rozumiem. Z Fabio jest też taki plus że radzi sobie na środku i na boku napadu, taki zawodnik mógłby się przydać. Swoją drogą to ciekawe do kiedy ma kontrakt, przychodził w 2010 i nie przypominam sobie żeby podpisywal nową umowę. Może być tak że ma do 2014, co byłoby dla nas korzystne. 30 letni rezerwowy, z rokiem do końca umowy naprawdę nie byłby drogi
21.02.2013 o 21:08 przez Gajdzik
Gajdzik
My na atak naprawde potrzebujemy jakąś &quot;Petardę&quot; co strzela dużo bramek, a nie kolejnego przeciętnego piłkarza po 30-stce co czasem coś strzeli <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 21:03 przez Chuchu
Chuchu
Co do Lucio to się nie dogadywaliśmy z Juve, po prostu rozwiązaliśmy kontrakt, a zawodnik wybrał Turyn.
21.02.2013 o 21:02 przez bartkowski_26
bartkowski_26
#9 Nawet całkiem niedawno, Lucio? ;)
21.02.2013 o 21:01 przez r9internazionale
r9internazionale
rocchi out a na jego miejsce quarialella to spoko. I kupic jeszcze Dzeko czy Suareaz oprócz tego + Di Maryśka na skrzydło<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> hahaha marzenia<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
21.02.2013 o 20:55 przez Chuchu
Chuchu
Kiedy ostatnio jakiekolwiek interesy z Juventusem robiliśmy?
21.02.2013 o 20:45 przez Pawel1992
Pawel1992
pod warunkiem że nie będzie On naszym głownym nabytkiem na atak bo mam nadzieję że kupimy np. Icardiego lub Bonyiego
21.02.2013 o 20:44 przez Snake86
Snake86
Calkiem przyzwoity byłby jako zmiennik, mysle ze za mala kase moglby do nas przyjsc. Chociaz potrzebujemy kogos na 1 skład...
21.02.2013 o 20:37 przez Lopez
Lopez
#2 Suarez?Pobożne życzenie<br />
<br />
Zbieramy odpady z Juve?Szkoda słów....
21.02.2013 o 20:36 przez michalk
michalk
jeszcze Toni do tego.<img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" />
21.02.2013 o 20:35 przez berniol21
berniol21
Jak dla mnie nie ma sensu ten transfer.
21.02.2013 o 20:25 przez fenomenn
fenomenn
On by w 1. grał <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.02.2013 o 20:20 przez wesley87
wesley87
on na ławkę i Suarez do pierwszej 11 to ok
21.02.2013 o 20:16 przez Milito123123
Milito123123
Jak na ławke i dokupimy kogoś solidnego to good <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się