Plotki transferowe

Quagliarella coraz bliżej Interu (24)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 13 lat temu
224
24

Transfer Fabio Quagliarelli do Interu jest coraz bardziej możliwy. Ponoć jego agent niedawno był w Mediolanie, aby spotkać się z włodarzami Nerazzurri.

 

Latem do Juventusu dołączy Fernando Llorente, więc Quagliarella może mieć mało szans do gry. Inter chciałby sprowadzić napastnika, który wciąż może być wartościowym zmiennikiem. Według włoskiej prasy agent Włocha był niedawno w Mediolanie i negocjował z przedstawicielami mediolańskiego klubu transfer swojego klienta.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2013 o 15:49 przez Majster98
Majster98
to już wolę Diamantiego <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
22.02.2013 o 10:31 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> jak on przyjdzie będziemy mieć atak marzeń Rocchi-Quagliarella<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a przeciwnicy przed nimi będą...<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Widzę że Moraś coraz bardziej podwyższa średnią wiekową Interu<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
22.02.2013 o 10:25 przez dodo_IM
dodo_IM
Inter ma szukać napastnika do pierwszego składu a nie zmiennika i to takiego dziadka.
22.02.2013 o 08:03 przez microsoft666
microsoft666
transfer na miarę Interu<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> dziad
22.02.2013 o 00:56 przez Est
Est
W lato wróci Livaja i Longo, więc młodych-zdolnych mamy. Rocchi ma chyba tylko umowę do końca sezonu, więc wątpię, żeby ktoś chciał mu ją przedłużać (obym się nie mylił). Ponadto nadal niezły Palacio i drepczący po boisku Cassano + Milito (o ile da radę się wykurować). Nie wiem, czy Quagiarella będzie dobrym transferem - jakby to było jakieś 3-4 lata temu, to na pewno byłbym zwolennikiem takiego rozwiązania. Teraz wolałbym jednak kogoś, kto stworzy pod bramką przeciwnika prawdziwe zagrożenie i będzie zostanie w Interze na kilka dobrych lat.
22.02.2013 o 00:45 przez Italianooo
Italianooo
Średniej klasy napastnik, nigdy nie wszedł na wyższy poziom i już nigdy nie wejdzie. Wahania formy, z pewnością zawodnik nie na pierwszy skład ani Juventusu, ani Interu. Irytuje też waleniem na bramkę z każdej, dosłownie każdej pozycji. W Turynioe nie ma łatwo po tym, jak powiedział jakieś niemiłe słowa Alessio, za też, że ten miał go czelność zmienić w meczu z Milanem. Conte czegoś takiego nie toleruje.
22.02.2013 o 00:34 przez sowik
sowik
brak słów... może szukajmy piłkarzy w domu starców,, <img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" />
21.02.2013 o 22:20 przez el_loco
el_loco
chwilę wcześniej mowa o Suarezie a to wyskakuje Quagiarella i napewno nie będzie on zmiennikiem. Niby kogo? Naprawdopodobniej młodzi usiądą na ławie dlatego jestem przeciwnikiem tego transferu mimo, że doceniam Fabio.
21.02.2013 o 21:57 przez piotrekninter
piotrekninter
troche pozno<br />
ale jakbysmy mieli atak Quagiarella Palacio Antek, Icardi Livaja to by bylo nawet fajnie<br />
ale i tak wiadomo ze Milito zostanie, z naszych miszczuf odejdzie tylko Samuel, no moze uda sie jakims cudem opchnac jeszcze jednego, znaczy rozwiazac kontrakt
21.02.2013 o 21:30 przez Odet
Odet
późno, ale warto<br />
pozdr.
21.02.2013 o 21:17 przez timon
timon
Chuchu Ibra i Vieira do nas i chyba C. Zanetti do nich, wydaje mi się że to były ostatnie ruchy między nami i jude.<br />
<br />
Co do Quaga to bardzo lubię tego zawodnika i chciałem go latem jako uzupełnienie ataku. Jeżeli jude oddało by go za jakieś 5 mln to jestem na tak, oczywiście tylko w przypadku gdyby przyszedł ktoś do ataku. Cassano, Palacio, Livaja, Quag i ktoś naprawdę dobry i taki atak to ja rozumiem. Z Fabio jest też taki plus że radzi sobie na środku i na boku napadu, taki zawodnik mógłby się przydać. Swoją drogą to ciekawe do kiedy ma kontrakt, przychodził w 2010 i nie przypominam sobie żeby podpisywal nową umowę. Może być tak że ma do 2014, co byłoby dla nas korzystne. 30 letni rezerwowy, z rokiem do końca umowy naprawdę nie byłby drogi
21.02.2013 o 21:08 przez Gajdzik
Gajdzik
My na atak naprawde potrzebujemy jakąś &quot;Petardę&quot; co strzela dużo bramek, a nie kolejnego przeciętnego piłkarza po 30-stce co czasem coś strzeli <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
21.02.2013 o 21:03 przez Chuchu
Chuchu
Co do Lucio to się nie dogadywaliśmy z Juve, po prostu rozwiązaliśmy kontrakt, a zawodnik wybrał Turyn.
21.02.2013 o 21:02 przez bartkowski_26
bartkowski_26
#9 Nawet całkiem niedawno, Lucio? ;)
21.02.2013 o 21:01 przez r9internazionale
r9internazionale
rocchi out a na jego miejsce quarialella to spoko. I kupic jeszcze Dzeko czy Suareaz oprócz tego + Di Maryśka na skrzydło<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> hahaha marzenia<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
21.02.2013 o 20:55 przez Chuchu
Chuchu
Kiedy ostatnio jakiekolwiek interesy z Juventusem robiliśmy?
21.02.2013 o 20:45 przez Pawel1992
Pawel1992
pod warunkiem że nie będzie On naszym głownym nabytkiem na atak bo mam nadzieję że kupimy np. Icardiego lub Bonyiego
21.02.2013 o 20:44 przez Snake86
Snake86
Calkiem przyzwoity byłby jako zmiennik, mysle ze za mala kase moglby do nas przyjsc. Chociaz potrzebujemy kogos na 1 skład...
21.02.2013 o 20:37 przez Lopez
Lopez
#2 Suarez?Pobożne życzenie<br />
<br />
Zbieramy odpady z Juve?Szkoda słów....
21.02.2013 o 20:36 przez michalk
michalk
jeszcze Toni do tego.<img src="/files/emoticons/55" alt="&lt;kupa&gt;" />
21.02.2013 o 20:35 przez berniol21
berniol21
Jak dla mnie nie ma sensu ten transfer.
21.02.2013 o 20:25 przez fenomenn
fenomenn
On by w 1. grał <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.02.2013 o 20:20 przez wesley87
wesley87
on na ławkę i Suarez do pierwszej 11 to ok
21.02.2013 o 20:16 przez Milito123123
Milito123123
Jak na ławke i dokupimy kogoś solidnego to good <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625686

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się