Plotki transferowe

Real rezygnuje z Maicona? (34)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
1401
34

Inter Mediolan i Real Madryt wciąż są bardzo daleko od porozumienia w sprawie transferu Maicona.

 

Królewscy nie mają zamiaru zapłacić za Brazylijczyka 35mln € których żądają mistrzowie Europy. Interu natomiast nie interesują tacy piłkarze jak Royston Drenthe czy Fernando Gago, którymi klub z Madrytu próbował obniżyć cenę za prawego obrońcę. Według dziennika AS Florentino Perez nie ma zamiaru prowadzić dalszych negocjacji w sprawie piłkarza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (36)

22.06
00:00

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2010 o 14:28 przez Urys92
Urys92
Maicon musi zostac u nas i tyle <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
01.07.2010 o 17:39 przez mati1908
mati1908
płakał nie bede
01.07.2010 o 00:00 przez piotrekninter
piotrekninter
o poprawka, sprawdzilem i wychodzi na to ze Cole jest rok starszy(dokl 8 m-cy) wiec nie ma mowy 35 mln minimum
30.06.2010 o 23:57 przez piotrekninter
piotrekninter
35 i ani centa mniej<br />
ponoc za Ashleya daja 25 mln funtow to penie jakies 30-31 euro a za Maicona 25-28 gracza w tym samym wieku ktory strzela 7 bram i 12 asyst, wiem statystyki nie graja, ale Colowi brakuje do Maicona duzo, nawet nie wiem czy jest najlepszym lewym obronca, bo Evra tez ma dobre noty
30.06.2010 o 22:29 przez Tomekk
Tomekk
ale zdajesz sobie sprawe ze doskonale orientuje sie w pilkarskim swiecie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale jak widzisz chocby po mundialu w pilce najbardziej oczywiste jest nieoczywiste;p ja wiem jedno doczytalem sie takiego newsa i wypowiedzialem sie jaka opcja by mnie zadowolila jak juz mialby odejsc Douglas a jakie sa procenty na jej powodzenie naprawde jest malo wazne w poprzedniej wypowiedzi<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2010 o 22:29 przez Rufus
Rufus
No i bardzo dobrze. Maicon u nas zostaje !
30.06.2010 o 22:21 przez SlimShady
SlimShady
i bardzo dobrze w Realu by tylko sie zmarnował to drużyna pajaców. Maicon to mądry facet dlatego życzę mu żeby nie wybierał sie do Madrytu bo będzie tego żałował.
30.06.2010 o 22:06 przez OgQr
OgQr
TomekK - gwarantuje Ci że Real nie odda Alonso, i nie musze mieć wtyk, aby to wiedzieć, to jest po prostu oczywiste, a dlatego że Real bardziej potrzebuje Xabiego niż Maicona. Real poszukuje środkowego pomocnik do pary z Alonso właśnie, a na prawą obronę ma Ramosa i Arbeloe.
30.06.2010 o 21:46 przez konrados
konrados
tak bo jest 31 czerwiec a nie sierpień<br />
gdyby był ostatni dzien transferowy odrazu by wyłozyli z 50 milionów
30.06.2010 o 19:43 przez Tomekk
Tomekk
doczytalem sie ze Real moglby dac nam Alonso i ok 5 mln doplaty, mysle ze obie strony bylyby zadowolone
30.06.2010 o 19:32 przez microsoft666
microsoft666
stary sprawdzony blef to jeszcze bardziej przybliza niestety Maicona do srealu<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
30.06.2010 o 18:41 przez OgQr
OgQr
jasne że plota <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.06.2010 o 18:36 przez Claudio
Claudio
Chuchu akurat Lyon to jeden z najbogatszych klubow w Europie ;) <br />
<br />
Real sie nie podda.
30.06.2010 o 18:05 przez Nidhogg
Nidhogg
Fajnie by było, ale nie wierzę.
30.06.2010 o 17:57 przez adriano:)
adriano:)
Jeszcze dobrze się mercato nie zaczęło, a Real miałby rezygnować ? To ja chyba inny Real znam.
30.06.2010 o 17:23 przez Kubusa10
Kubusa10
Perez poległ
30.06.2010 o 17:13 przez Seba
Seba
Wszystko dopiero ruszy pełną parą jak skończą się mistrzostwa. Zaczną wtedy mącić Maiconowi w głowie i sam poprosi o transfer, a wtedy Moratti nawet z ceny zejdzie.
30.06.2010 o 17:10 przez Chuchu
Chuchu
Pamiętajcie jednak, że Manchester stawiał twarde warunki ws Ronaldo i Real też już niby miał zrezygnować ale w końcu zapłacili za niego tyle ile chciał ManU. To samo tyczy sie Milanu z Kaką. Benzemę kupili trochę taniej bo Lyon to jednak nie ta półka finansowa i 35 milionów mogło być dla nich zbawienne.<br />
<br />
Jak Maicon odejdzie to szkoda, ale tragedii nie będzie ale mam nadzieję, że zostanie.
30.06.2010 o 17:03 przez Ravensnest
Ravensnest
Odwdzięczać się Realowi<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ?<br />
Normalnie się uśmiałem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
To że ich zarząd to same debile które najlepszych zawodników pozbywają się za grosze bo nie umieją się nimi posługiwać to nie nasz problem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
U nas na szczęście idiotów nie ma i znamy wartość naszych graczy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Chociaż jak dla mnie Maicon jest bezcenny bo ja w nim widzę jednego z nas i mam nadzieję że stażem dorówna Javierowi ;) <br />
Wszystko jeszcze się może zdarzyć puki okienko otwarte ale mam nadzieję że się na Massimo nie zawiodę i Maicon zostanie tak jak tego chciał od początku<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2010 o 16:44 przez Harvester
Harvester
I na co tyle nerwów zszarpanych...
30.06.2010 o 16:34 przez kubbbaaa
kubbbaaa
Będę bardzo szczęśliwy jeśli te słowa okażą się prawdą.. <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
30.06.2010 o 16:32 przez Michal_fci
Michal_fci
No i tak ma byc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.06.2010 o 16:30 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
odwdzieczyc<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Zabawny koles z ciebie<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> No i jest pieknie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.06.2010 o 16:26 przez Ajk
Ajk
Dogadają się na pewno niestety.
30.06.2010 o 16:14 przez Il Principe.
Il Principe.
Dla Milanu kasa za Sneijder'a nie jest groszem. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.06.2010 o 16:09 przez Il Principe.
Il Principe.
Papa Perez :*
30.06.2010 o 16:08 przez belialacmilan
belialacmilan
Real wam puscił Sneijdera za grosze teraz czas sie im odwdzieczyc
30.06.2010 o 16:06 przez Andy
Andy
o nieeee....czyżby Perez już zrezygnował ? Przecierz Mourinho go tam dojedzie jak Rezerwiści kotów <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> ... hehe
30.06.2010 o 16:01 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nie chcą tyle dać to niech nie myslą że im prezent zrobimy. W końcu to MY jesteśmy mistrzami Europy i to MY dyktujemy warunki

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się