Plotki transferowe

Real swoje, Sneijder swoje (35)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
721
35
Wesley Sneijder wciąż powtarza, że chce zostać w Realu Madryt, pomimo że klub cały czas próbuje dać mu do zrozumienia, że chce się go pozbyć.

Zawodnikiem poważnie zainteresowany jest Inter Mediolan. W drużynie mistrza Włoch Holender miałby niemal pewne miejsce w podstawowej jedenastce. Reprezentant Oranje wciąż jednak utrzymuje, że chce zostać w stolicy Hiszpanii.

"Nadal uważam, że Real to najlepszy klub świata, pomimo że chce mnie sprzedać. Mam zamiar zostać w Realu. Jeśli wciąż tu będę 1 września to nie będę mógł już odejść dzięki czemu moje szanse na grę w składzie Realu wzrosną. Trener postrzega mnie jako część drużyny." - powiedział Sneijder
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2009 o 12:14 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No i coraz ciekawej. Weź sie człowieku zdecyduj<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
25.08.2009 o 10:39 przez mati1908
mati1908
gosciu upaliłes sie jak bąk w te wakacje i nadal uwazasz ze wszystko jest ładnie pieknie wokół ciebie ale nie,real cie juz nie chce...
25.08.2009 o 10:22 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Nada się tu tylko jedno słowo :żal.<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_confused.gif"; alt="" />
25.08.2009 o 09:22 przez adriano:)
adriano:)
Co za szopka.
25.08.2009 o 07:34 przez SlimShady
SlimShady
Jestem niemal pewny, ze Wesley do ans raczej nie przejdzie, lepiej szybko brać VdV zanim ktoś go nam sprzątnie, a już najlepiej idola kibiców Cassano. <br /> Ten Sneijder ma nieźle nasrane w ten głowie, skoro che grzać trybuny, nie rozumie gościa w Interze byłby jednym z największych gwiazd, bardzo by sie u nas rozwinął i prawdopodobnie miał najlepszy okres kariery,a el on woli sie marnować w jakimś marnym realu co i tak z Barca nie ma szans.
25.08.2009 o 07:34 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Puknijcie się w łeb, to że on mówi że chce zostać w Realu, to nie znaczy że nie chce grać u nas. Dopóki wszystko nie jest ugadane mówi, że chce grać w Madrycie to normalne.
25.08.2009 o 06:36 przez Chudini
Chudini
Jeśli do zamknięcia okna nie da się go ściągnąć, to lepiej niech Inter da sobie spokój z nim.
25.08.2009 o 00:15 przez Pazzesco
Pazzesco
ehhh.... niech już nie ciągną z nim tej sprawy i niech zajmą sie kimś innym bo czasu coraz mniej !! !
25.08.2009 o 00:13 przez Loon
Loon
Niech spada. Z niewolnika nie ma robotnika. Zero godności ma ten facet. I to niby ma być playmaker z charakterem? <img src="http://fcinter.pl/emots/shocked.gif"; alt="" />
25.08.2009 o 00:11 przez sowik
sowik
nie chce* <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
25.08.2009 o 00:10 przez sowik
sowik
co za gnój... niech się goni leszczu jeden... je chce tego kolesia w Interze... z takim nastawieniem to nie ma czego tu szukać... niech lepiej siedzi sobie na trybunach w Madrycie i zbija bąki... <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:56 przez Jaricz81
Jaricz81
Jeśli to co piszą to prawda to nie rozumiem Sneijder'a. Według mnie taki zawodnik jak On powinien grac w 1-ej 11-tce.Młody,ambitny pewnie chciałby na MŚ prowadzic gre Oranje więc powinien pokazac się i dużo ogrywac w pierwszym składzie...jeśli zostanie w realu na ławce to jego miejsce w reprezentacji nie będzie już takie pewne...a jeśli nawet to raczej nie w podstawowym składzie.
24.08.2009 o 23:47 przez Chuchu
Chuchu
obawiam się, że to jest właśnie jego decyzja <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:46 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Kiedy miaja te 24h perzez ktore mial podjac decyzje? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:36 przez kielongang
kielongang
co on jara?<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:27 przez dragon
dragon
Niech zostaje tam gdzie jest... szkoda nerwow na takiego pajaca :D sa inni co chca grac wiec brac kogos innego<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:24 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Też myślę, że trza sobie dać spokój... Już bym wolał Modrića<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 23:16 przez Oba
Oba
Dobra niech wypierdala od nas bo czas płynnie a on nam wszystko utrudnia. Na koncu powie 31 sierpnia ze zostaje w Realu i zostaniemy z ręką w nocniku. Postarajmy sie o kogos innego bo on nie chce dla nas grac. <br /> <br /> Add by admin: 4 dni wolnego
24.08.2009 o 22:57 przez internazionalista1
internazionalista1
to juz jasne ze jego przeznaczenie to trybuny badz lawka w realu gosc nie wie ze mundial za rok a u nas potrzeba go na 100% jak nie chce to nie z niewolnika nie mielibysmy pracownika jak to mowai .zostaje nam juz malo opcji do kupienia<img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 22:54 przez Omen
Omen
On chyba ma coś z głową chyba że to gra taktyczna bo inaczej tego nazwać nie można.
24.08.2009 o 22:54 przez n29
n29
nie wiem czemu upieramy sie przy tym idiocie nie chce nas to niech grzeje ławe w realu zoabaczymy jak bedzie spiewa jak sobie nie pogra w reprezentacji ale w przyszłym roku to juz bedzie dla niego za poźno zeby do nas dołaczył jego strata. szukajmy kogos kto pokocha ta druzyne a nie kogos kto przyjdzi tu za kare
24.08.2009 o 22:52 przez Seba
Seba
Najgorsze, że nie ma nawet żadnej konkretnej alternatywy. Jeśli nie uda sie ściągnąć Sneijdera i nikogo już nie kupią lub sprowadzą na szybkiego kolejnego przeciętniaka, to jeden wielki minus dla zarządu. Ofensywny pomocnik powinien być w drużynie już od dawna, a nie dopiero teraz sie obudzili...
24.08.2009 o 22:51 przez cor72z
cor72z
To my mamy niby czekać aż pan Sneijder łaskawie zlituje się nad biednymi Mediolańczykami i do nas dołączy? Życzę mu gnicia na trybunach do 2010.
24.08.2009 o 22:49 przez Chuchu
Chuchu
no to Wesley dostał wybór - albo pierwszy skład w Interze albo loża honorowa na trybunach na Santiago Bernabeu, jeśli wybierze to drugie to stracę do niego szacunek <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> no chyba że jest tak nierozumny, że myśli o grze w pierwszym składzie <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 22:45 przez mw121
mw121
Jak nie chce do nas przejsc to nie. Na co nam zawodnik, ktory gre w naszym zespole bedzie traktowal jako kare i przymus? Niech sobie siedzi w tym Realu i oglada mecze z trybun.
24.08.2009 o 22:44 przez Marco
Marco
niech sobie zostanie w tym słabiutkim realu i niech grzeje ławkę... kretyn
24.08.2009 o 22:42 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Kij mu w oko , dawać Antoniego<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 22:41 przez Czarson
Czarson
idota ale trudno to jego zycie...
24.08.2009 o 22:41 przez bodzio1911
bodzio1911
Prezes go nie widzi w drużynie trener tak, ale pewnie go nawet nie zgłoszą do rozgrywek, jeżeli tak bardzo nie chce odejść to powinniśmy dać sobie spokój i szukać kogoś innego bo szkoda czasu którego jest bardzo niewiele... Może VdV<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
24.08.2009 o 22:38 przez Crespo09
Crespo09
...&quot;że i tak Szanuje Real oraz dalej będzie walczył o miejsce w składzie&quot; xD<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> <br /> zaczyna on mnie już denerwować...

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się