Wywiady z piłkarzami

Samuel Eto'o: "Inter się podniesie" (8)

Autor:
ponad 15 lat temu
414
8

Napastnik Interu Samuel Eto'o nie wątpi, że w najbliższym czasie jego drużyna jest w stanie znów odnaleźć swój poziom.


Obiecuję, że się podniesiemy. Najpierw obowiązkiem jest wygrać w Lidze Mistrzów z Twente. To zwycięstwo zagwarantuje nam udział w rundzie pucharowej i pomoże nam nieco się odprężyć. Benitez? We Włoszech twój status może się zmienić każdego tygodnia. Dziś możesz być wyrzutkiem, a już za kilka dni będziesz bohaterem - powiedział Kameruńczyk po porażce z Chievo w meczu trzynastej kolejki Serie A.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.11.2010 o 04:45 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Na mysli mialem poprzedni sezon bo tak czy siak to jego bramki pomogly nam wygrac 3 tytuly. Napiszesz ze milito nie tworzy druzyny w pojedynke fakt ale kiedy byl w formie to bilo sie mu brawo a teraz kiedy nie ma formy zagra mecz wielu z kibicow daje mu &quot;bana&quot; W ogole zdziwiles mnie pytanie a&quot; co on takiego zrobil?&quot; Masz neta to sobie przypomnij ;) Mou tez nic nie zrobil zarobil w ch floty i uciekl do RM tak?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A Benitez tak czy siak out<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
21.11.2010 o 23:45 przez Klanies
Klanies
zanetti22 - super avatar ahahahaahahahaha
21.11.2010 o 23:25 przez Raffal
Raffal
@FunKeeRebel &quot;a teraz przy okazji chcialbym przypomniec o Milito &quot;<br />
<br />
a cóż on takiego zrobił ?!? Jest pracownikiem który bardzo dobrze wykonywał prace przez cały rok a gdy nadarzyła sie okazja na wydymanie pracodawcy i podwyższenia kontraktu to od razu to wykorzystał. Gdzie jest teraz jego agent , czemu nie proponują obniżki?<br />
Rozumiem jakbyś tak napisał o Zanettim , Matrixie , Cordobie ale pisanie w ten sposób o zawodniku który ledwo przyszedł i po roku dobrej gry w wieku 30 lat żadał podwyżki po czym jego forma spada do poziomu Rasiaka jest zabawne.<br />
Lubie Milto ale nie przesadzajmy z wdziecznością bo skaczymy jak kuzyni.
21.11.2010 o 22:56 przez zanetti22
zanetti22
Hahahaha<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> dla tych, którzy już wieszczą nam koniec sezonu<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Normalnie padam ze śmiechu. Przed nami jeszcze wiele meczy i wszystko może się zdarzyć. Bez wspominania zeszłorocznych wielkich pościgów Romy ;) a startowali z gorszej pozycji niż my obecnie. Etoo mądrze mówi. Niech tylko reszta ekipy zacznie grać na swoim poziomie...
21.11.2010 o 22:51 przez Seba
Seba
Inter się podniesie i to jest pewne, bo nie można cały czas grać tak żałośnie. Problem w tym, że będzie już za późno na ratowanie sezonu. Teraz czekam z niecierpliwością na mecze bez Samuela i obraz naszej ofensywy...
21.11.2010 o 22:50 przez piotrek9216
piotrek9216
Ile razy już tak gadali i dalej nic w dodatku eto,o zapewne ze 3 mecze bedzie pauzował za swój wybryk dzisiejszy <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
21.11.2010 o 22:49 przez piotrekninter
piotrekninter
zwyciestwo z Twente, obowiazek<br />
brtawo Samuel za ladna bramke, czest grasz egoistycznie, nie podajesz,ale wcale sie nie dziwie bo jak masz podawac do takiego Pandeva ,nad ktorym chyba zawislo fatum czy Biabianego, to lepiej strzelaj sam, bo oni i tak nie strzela
21.11.2010 o 22:47 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
pewnie pomyslal o Milito:( Ktos dal linka do filmu odnosnie obsesji i marzenia i ja teraz przy okazji chcialbym przypomniec o Milito ktory teraz jest na dnie i duzo ludzi zapomnialo co zrobil. A wracajac do Beniteza... &quot;Dziś możesz być wyrzutkiem, a już za kilka dni będziesz...&quot; dalej wyrzutkiem Eto;o chcial byc mily i tak wlasnie pomyslal odnosnie Beniteza ktory juz sie nie podniesie. Zle mu nie zycze bo to trener &quot;mojego&quot; klubu i tak naprawde trzeba stac murem za wszystkim co zwiazane z Interem dlatego napisze Benku adieu bo to nie Twoja bajka niestety<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Dejwid 26.06.2026 13:52

Po takiej wymianie i tak bedziemy na plus. Tak jak Marotta mówi zawsze jest łatwiej znaleźć dobrego obrońce niż ofensywnego zawodnika jak Paz. Wiadomo, że z ciężkim sercem, ale swoje już zrobił w tym klabie.

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625503

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się