Plotki transferowe

Sculli coraz bliżej Interu (57)

Źródło: tuttomercatoweb.com
prawie 16 lat temu
758
57

Giuseppe Sculli coraz bliżej transferu do Interu. Negocjacje w sprawie kupna 29-letniego Włocha wchodzą w decydującą fazę.

 

Pierwsze kontakty w sprawie transferu napastnika Genoi do Interu miały miejsce już od 15 dni temu, jednak z powodu pewnych komplikacji zostały przerwane. Dopiero wczoraj zostały wznowione i jak donosi Sky Sport Italia, jutro dojść ma do spotkania, na którym omówione zostaną warunki transferu.

 

Do planów kupna Sculliego przychylnie odniósł się Rafael Benitez, który obejrzał na DVD kilka jego występów z Genoi. Wysokość transferu włoskiego napastnika nie powinna przekroczyć 5 milionów euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.08.2010 o 08:25 przez brykAs
brykAs
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
03.08.2010 o 07:56 przez samueletoo
samueletoo
juz\ wole cavaniego
03.08.2010 o 07:55 przez samueletoo
samueletoo
nie
03.08.2010 o 03:01 przez Piekarz
Piekarz
Powtarzam, nie jest napastnikiem, tylko skrzydłowym.
03.08.2010 o 02:56 przez IL Paskudo
IL Paskudo
Parafrazując pewnego sportowca: &quot;Co to ku$#@ jest !?&quot;
03.08.2010 o 01:25 przez MiRas.
MiRas.
Wolałbym zza piłkarskich światów powołać Batistutę, czy Salasa...<br />
<br />
Czytam i oczom nie wierzę, co kieruje naszymi do takich transferów. Nasza polityka w tym mercato jest irracjonalna. Może nasi zakochali się już w Coutinho i myślą, że to zbawca nad zbawcami i przez to kombinują jak koń pod górkę z takimi Scullami, czy innymi. 5 mln dajcie na biedne dzieci, a nie na taki bezcelowy transfer. Rozumiem, że koleś na rezerwę... ale bez przesady... Ten chłop jet napastnikiem, a w ciągu 12 lat swojej profesjonalnej kariery strzelił 42 gole, co daje mu średnią 3,5 gola na sezon (wiki). Niezły wynik... <img src="/files/emoticons/37" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
03.08.2010 o 01:18 przez Ynter
Ynter
<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
03.08.2010 o 00:55 przez Vancore
Vancore
To musi byc jakis zart... poza tym ze jest wlochem nic za nim nie przemawia
03.08.2010 o 00:06 przez Czarson
Czarson
No proszę was :( Szukajmy graczy z umiejętnościami godnymi Interu .
02.08.2010 o 23:53 przez Seba
Seba
Mi się wydawało, że za Mario ma przyjść zawodnik grający na europejskim wysokim poziomie, a nie szarak uzupełniający skład. Skład to my sobie możemy uzupełnić Obinną. Ciekawe kogo wymyślą za Maicona w razie jego odejścia. Faktycznie jeszcze Cicinho do nas zawita, bo tani...
02.08.2010 o 23:45 przez Mateusz17
Mateusz17
nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale moze tu chodzi o jakies uzupełnienie składu włochami,bo moze mamy ich za mało,zwłaszcza ze balotelli odejdzie,Toldo koniec kariery nie wiem zresztą w kazdym razie mozna złapac lepszego napastnika za free a nie dawac 5mln Euro za byle kogo
02.08.2010 o 23:37 przez bloow
bloow
patrzac z perspektywy Milito nie odyzwam sie za glosno, ale wedlug mnie to glupi ruch transgferowy. to ja juz wole obrazonego Mario.
02.08.2010 o 23:31 przez MatiInter
MatiInter
po co nam 29 letnie uzupelnienie skladu? my mamy sie wzmocnic a on wzmocnienie raczej nie bedzie. na uzupelnienie mozemy mlodziez brac
02.08.2010 o 23:28 przez Michal_fci
Michal_fci
nie robmy sobie zartow
02.08.2010 o 23:19 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Co wy gadacie , wg. was ten drewniany Obinna jest lepszy od Sculliego<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> bez jaj. A ja w sumie nie mam nic przeciwko temu transferowi i wole go juz niz Kuyta. Zawsze jak ogladam Genoa'e ten gosc gra dobrze. Swietny strzał z dystansu , dobra głowa , potrafi sie znalesc i wykorzystac sytuacje. I tak ma to byc uzupełnienie składu wiec jak dla mnie jest ok<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Forza Beppe Sculli<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
02.08.2010 o 23:15 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
na dvd, dobrze ze nie z youtube
02.08.2010 o 23:11 przez Claudio
Claudio
&quot;Sculli coraz bliżej Interu&quot;<br />
<br />
Nie straszcie..
02.08.2010 o 23:06 przez Piekarz
Piekarz
To jest skrzydłowy, stąd bramek niewiele. On ma być tylko rezerwowym. Kuyt kosztowałby trzy razy więcej, a nie sądzę, żeby był lepszą opcją nawet gdyby kosztował tyle samo.
02.08.2010 o 23:03 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
02.08.2010 o 23:02 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Mam nadzieję, że transfer nie dojdzie do skutku. Lepiej już uzupełnić kadrę np. Obinną, młodszego i chyba lepszego od Scculiego.
02.08.2010 o 22:58 przez hbk
hbk
Ostatnie transfery okazaly sie udane, ale kupowalismy zawodnikow, ktorzy mieli za soba bardzo dobre sezony. Teraz chcemy Sculliego, ktory gral dobrze, ale klub zgarniajacy w zeszlym sezonie wszystko powinien chyba postarac sie o lepszych zawondikow. Man City pdobno chce wypozyc nam Robinho, w sumie go nie chce, ale przemawia do mnie bardziej niz Sculli.
02.08.2010 o 22:51 przez Damian7
Damian7
Wole Robinho i tyle mam do powiedzenia..<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.08.2010 o 22:51 przez cor72z
cor72z
To już wolę Kuyta...<br />
<br />
Też mnie denerwuje, że nie możemy zaklepać żadnego zawodnika na poziomie zwycięzcy LM, co najwyżej jeden Mascherano, którego już chyba z 2 miesiące próbujemy ściągnąć. Jak tak to ma wyglądać to mam nadzieję, że Mario zostanie.
02.08.2010 o 22:50 przez zoniek
zoniek
W poprzednim sezonie zdobywał bramkę średnio co 491 minut...................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;........................................&shy;.................................<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
02.08.2010 o 22:50 przez Seba
Seba
Cały czas liczę, że to jakaś plotka. Wymiana 19-latka na 29-letniego przeciętniaka byłoby mistrzostwem. No ale ważne, że będzie tani, a reszta ze sprzedaży Mario wpadnie do skarbonki, a przecież to jest najważniejsze.
02.08.2010 o 22:38 przez piotrekninter
piotrekninter
przynajmniej tani<br />
te mercato jest super, rok temu przychodzili gracze z samej wysokiej polki,a teraz, nie mam nic do Sculliego ale jak na obronce LM to transfery mamy wyj.... w kosmos
02.08.2010 o 22:34 przez microsoft666
microsoft666
Dlaczego nie Rossi?<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> i tyle w temacie

Shoutbox

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625350

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się