
Jak donoszą dziennikarze stacji Sky działacze Interu Mediolan i Parmy osiągnęli porozumienie w kwestii rozstrzygnięcia współwłasności Macdonalda Marigi i Jonathana Biabianego.
Według najnowszych informacji Nerazzurri w całości staną się właścicielami kart obu zawodników. W zamian na konto zespołu ze stadionu Ennio Tardini Mediolańczycy przeleją około 10 mln euro. Niewykluczone, że na mocy porozumienia Inter zdecydował się także na kolejny rok wypożyczyć do drużyny Gialloblu chilijskiego pomocnika – Luisa Jimeneza.
Mariga już od stycznia występuje w ekipie z Mediolanu, natomiast Biabiany wraca do Interu po trzech latach gry w innych włoskich zespołach.
Komentarze (12)
Fajnie, ze obydwaj będą nasi, teraz trzeba pomyśleć, czy dać im szanse w Interze czy wypożyczyć. Maringa może zostać jako 2-3 zmienik na pomoc, w zależności od przyjścia Mascherano. Biabanego bych wypożyczył, bo będzie mu ciężko sie przebić.
Pozdr.