Plotki transferowe

Sky - Ince w Mediolanie (31)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 12 lat temu
978
31

Jak podaje telewizja Sky, Thomas Ince przybył do Mediolanu. Młody Anglik wylądował na lotnisku Linate wraz ze swoim ojcem, Paulem.

 

Kontrakt 22-latka z Blackpool wygasa już za kilka dni, a sam piłkarz nie planuje go przedłużać. Dla dziennikarzy oczywistym jest, że zawodnik przybył do stolicy Lombardii w celu osiągnięcia porozumienia z Interem. Boczny napastnik po przybyciu do Włoch udzielił również krótkiego wywiadu.

 

- Byłaby to dla mnie fantastyczna przygoda, gdybym został częścią Interu. Kiedy byłem mały i miałem 5 lat, poznałem atmosferę San Siro ponieważ mój ojciec tam grał. Wiele razy rozmawiałem z Thohirem, on chce zbudować Inter, który będzie konkurencyjny zarówno we Włoszech, jak i w Europie - powiedział Ince.

 

Mówi się, że do oficjalnego potwierdzenia transferu pozostały tylko biurokratyczne formalności oraz testy medyczne.

 

Tagi: mercato
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.05.2014 o 18:55 przez kibol123
kibol123
Ludzie on odrzucal oferty z liverpoolu i totenhamu ale na Inter jak zwykle za slaby jak mamy stanac na nogach to tylko na takich graczach o napewno nie na di ambrosio czy innych sierottach i pedofilach
26.05.2014 o 18:49 przez Odet
Odet
@Weo

nr 11 czyli mamy kogoś kto zastąpi naszą aktualną 11stkę :)

Pozdr.
26.05.2014 o 17:19 przez Weo
Weo
@Cny dokładnie tak samo uważam. Tym bardziej jako rezerwowy zawsze może się przydać. Jeszcze do tego wolny transfer. Filmik z youtuba o jego grze:
https://www.youtube.com/watch?v=PiHWnfz9CpI
26.05.2014 o 17:04 przez Rebelde
Rebelde
Cny pierwszy normalny , wypowiadający się pod tym newsem. 100% się zgadzam.
26.05.2014 o 17:03 przez Waccollinio
Waccollinio
Ja uważam że może okazać się perełką.
26.05.2014 o 15:29 przez Batontoboss
Batontoboss
Bardzo dobry transfer! Swietny gracz (widzialem z 10 jego wystepow w tym sezonie) Do liverpoolu w tamtym roku nie poszedl tylko dlatego ze uważal że jeszcze z rok musi pograc w mniejszym klubie. Jak tylko bedzie dostawal szanse to wszytkim krytykom (jestem przekonany że 90% tych ludzi nie widzialo go w akcji) szczeki poopadaja ze zdziwienia. Jeszcze raz brawa za transfer! Oby sie sprawdzil w serie A!
26.05.2014 o 14:15 przez Gajdzik
Gajdzik
Poczekamy, zobaczymy, może akurat u nas wypali...
Dużo kasy na transfer i znane nazwisko nie zawsze oznacza sukces (czyt. Quaresma)
26.05.2014 o 13:40 przez pasencjusz88
pasencjusz88
No i fajnie
26.05.2014 o 13:23 przez Kubus
Kubus
Cny jak najbardziej mądre słowa, popieram. Poza tym chłop jest za darmo a jest w takim wieku że może wybuchnąć. Zobaczcie jakie transfery robi taka Borussia czy Schalke? Nie ściągają przecież klasowych grajków po 50 mln (przynajmniej nie wszystkich) a co roku grają w lidze mistrzów.
26.05.2014 o 13:22 przez Est
Est
Młody, perspektywiczny, zarażony przez ojca miłością do Interu - brać i nie zastanawiać się. Trzeba jakoś uzupełniać dziury w składzie.
26.05.2014 o 13:16 przez Cny
Cny
Wszyscy chyba zapomnieli, że w tym sezonie opuszcza nas jakiś 10 piłkarzy? W dodatku połowa domaga się sprzedaży Kuzmy, Guarina, czy Alvareza. Potrzeba jakoś uzupełnić kadrę, a nie liczcie na to, że przyjdzie 10 klasowych piłkarzy gotowych na "tu i teraz". Lepiej uzupełnić jest kadrę darmowym Ince'm niż kolejnym Schelotto za ~5M eurosów z Bologny, czy innego Cagliari. Przyjdzie zapewne 3-4 piłkarzy na wzmocnienie pierwszego składu, 3-4 do szerokiego składu, a resztę uzupełni się młodzieżą (M'baye, Benassi, czy ktoś inny). Sam Ince pewnie wiele nie chce i spodziewałbym się kontraktu w granicach 1,5M. Zastanawiać może jedynie przydatność Anglika dla samego Mazzariego.

Trochę rozsądku Panowie ;)
26.05.2014 o 12:08 przez danioxx17
danioxx17
http://www.transfery.info/65598,tom-ince-coraz-bliej-interu
I ponoć jest zainteresowanie Monaco i Benficy a rok temu Lpool go chciał może z niego coś będzie nie ma co od razu przekreślać lepszy rydz niż nic.Tohir musi pierw odbudować Inter finansowo i wrócić do LM żeby nie tracić kasy dopiero w tedy można robić dobre transfery,chociaż te 2 gwiazdy sprowadzi co obiecywał ale ciekawie na jakiej pozycji będzie grał bo to nie jest fullback.
26.05.2014 o 12:04 przez fenomenn
fenomenn
Ja tam go nie skreślam, widzę w nim przyszłość. Jak tatuś przychodził to też nikt się nie zachwycał, bo Anglik itp..
26.05.2014 o 11:47 przez mikruzzo
mikruzzo
Chłop nie chciał wylądować na bezrobociu, to mu stary po znajomości załatwił fuche u nas :D
26.05.2014 o 11:28 przez piotrekninter
piotrekninter
czyli pierwszy transfer w tym tygodniu , to o czym mowil Erick
26.05.2014 o 10:50 przez Seba
Seba
Za slaby na Crystal Palace, ale Inter wprowadzi do LM. Wezmy Erkina bo za darmo, wezmy Ince'a bo za darmo, to moze wezmy jeszcze kogos z 3 ligi bo za darmo ;) To samo bylo z Kuzmanovicem. Bierzmy bo kosztuje tylko 1 mln i nic nie ryzykujemy. Nic nie ryzykujemy? Sciaganiem takich grajkow nie wywalamy kasy, ale ryzykujemy brakiem LM...
26.05.2014 o 10:39 przez niproxdk
niproxdk
szczerze myślałem że jest starszy, 22 lata to przyszłość ,mam tylko nadzieje że to nie jedyny napastnik.
skoro jest bocznym napastnikiem to mógłby grać zamiast nagatomo lub jonathana.
26.05.2014 o 10:25 przez Adek44
Adek44
Jestem za, widziałem parę jego meczów, może być z niego dobry zawodnik.
26.05.2014 o 10:11 przez mikruzzo
mikruzzo
#Il Capitano
Zgadzam się
26.05.2014 o 09:44 przez kadrian89
kadrian89
Tutaj wieczne marudzenie ... . Gdyby się okazało dziś, że wylądował w Mediolanie by podpisać kontrakt z Milanem a nie z nami, to by było płakanie, że wróg nam zabiera młodego zdolnego, który chciał przyjść do nas za darmo. A tak jest płacz, że za słaby, że to, że tamto. Bla, bla bla... niektórzy nadal żyją 2010 i wierzą, że Inter to potęga.
26.05.2014 o 09:36 przez Paliuka
Paliuka
Transfer dobry tylko szkoda, że u Mazzarriego nie będzie dostawał szans.
26.05.2014 o 09:18 przez Tihi
Tihi
Ludzie pamiętajcie też o tym, że my w następnym sezonie gramy w LE i potrzebujemy trochę szerszej kadry niż mieliśmy teraz, a ET zapowiedział 2 gwiazdy światowego formatu a reszta na przyzwoitym poziomie do uzupełnienia składu, jak dla mnie transfer dobry, za darmo młody coś może z niego być i jako uzupełnienie składu zawsze ok, a może coś z niego wyjdzie i okaże się mega transferem?
26.05.2014 o 09:13 przez RBaggio18
RBaggio18
Wg. mnie średni transfer, jakoś nie biją się o niego czołowe kluby , ale transfer za darmo więc co najwyżej stracimy parę milionów na jego kontrakcie...kto bogatemu zabroni. Powiedzmy sobie szczerze jest to kolejny zakup z myślą o marketingu ( i a nóż, coś z niego będzie) . Możliwe ,że okaże się wzmocnieniem ,bo statystyki ma przyzwoite, na YT też nie najgorszy ale alvarez był tam bogiem... , jest w miarę młody , ale nie tego chyba oczekiwali kibice ;)
26.05.2014 o 05:05 przez smalec5
smalec5
Dokladnie jak nizej. kazdy pocisk a go w akcji nie widzieli. Moim zdaniem lepszy niz te nasze alvarezy i johnatany. szybki i dobry technicznie. Starczy :)
26.05.2014 o 02:51 przez czn
czn
Ja nie rozumiem dlaczego Wy jesteście tak do wszystkiego negatywnie nastawieni, gość przychodzi za darmo, widziałem go kilka razy w Crystal Palace, ma możliwości, by stać się naszym Mertensem :)
26.05.2014 o 02:39 przez Odet
Odet
kurcze już gadał z Thohirem, więc transfer pewny.

Transfer za darmo, a ja mam wielką słabość do jego ojca.

Pozdr.
26.05.2014 o 02:10 przez Janosv360
Janosv360
Ja go nie widziałem i myślę że skończy tak jak inni w jego wieku w Interze czyli najpierw ława później wypożyczenie i na końcu definitywna sprzedaż .... https://www.youtube.com/watch?v=VNM_BUlb9rY
26.05.2014 o 01:53 przez Dejwid
Dejwid
Primavera wzmocniona, mozna zaczynac kampanię transferową. Serio to mam nadzieje, ze to tylko fanaberia Thohira, a nie czesc projektu na nadchodzący sezon.
26.05.2014 o 01:46 przez Chuchu
Chuchu
Ktoś go w akcji kiedyś widział? Bo trochę to śmierdzi brankowym szrotem, ale mam nadzieję, że się mylę.
26.05.2014 o 01:42 przez kulfon32
kulfon32
ja nie....

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625672

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się