Relacje

Sneijder na ławce? (35)

Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
992
35

Jose Mourinho ma tylko jedną wątpliwość co do składu jaki rozpocznie dzisiejsze spotkanie przeciwko AS Romie (Stadio Olimpico, 18:00).

 

Wesley Sneijder ostatnio narzekał na uraz i Portugalczyk poważnie zastanawia się nad posadzeniem na ławce Holendra. Na pozycji trequaristy miałby zagrać Goran Pandev. Macedończyk miałby stanowić o sile ataku wraz z Diego Milito oraz Samuelem Eto'o. Za nimi grać będą Esteban Cambiasso, Javier Zanetti oraz Thiago Motta. Pod nieobecność Sneijdera to Brazylijczyk ma kreować grę zespołu Mourinho. Zawodnik ma być dziś kluczowym elementem drużyny. Na bokach obrony zagrają Maicon oraz Cristian Chivu. W środku bloku defensywnego wystąpią Walter Samuel oraz Lucio, w bramce rzecz jasna Julio Cesar.

 

Prawdopodobne składy:

 

Roma (4-2-3-1): Julio Sergio; Cassetti, Burdisso, Juan, Risse; Pizarro, De Rossi; Taddei, Perotta, Vucinic; Toni

Ławka: Doni, Mexes, Motta, Brighi, Totti, Baptista, Menez

 

Inter (4-3-1-2): J.Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Motta; Pandev, Eto'o, Milito

Ławka: Toldo, Cordoba, Materazzi, Mariga, Stankovic, Muntari, Sneijder

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Inter zdobywcą Coppa Italia w sezonie 2025/26! (60)

13.05
20:24

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.03.2010 o 10:20 przez mati1908
mati1908
cska trzeba pokonac z Wesem w składzie
27.03.2010 o 20:08 przez SlimShady
SlimShady
a gdzie Quaresma chyba bo takich występach nie zrobią mu tego i pojedzie do Rzymu, mam nadzieje, ze zagra Wesley od początku, a jak już Holender będzie musiał usiąść na ławce zobaczę Quaresma, bo Pandev trochę się gorzej prezentuje od Portugalczyka, który powoli powraca do formy.
27.03.2010 o 18:52 przez Robointer
Robointer
kurde, przegrywa do przerwy 1:0 <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.03.2010 o 17:35 przez Castaignos
Castaignos
obyśmy wygrali
27.03.2010 o 17:28 przez Ryszard
Ryszard
Jest Sneijder!A co do Q7 myślę,że dziś to pierwszy rezerwowy,ze względu na słabszą formę Gorana...<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.03.2010 o 17:16 przez mediolanczyk23
mediolanczyk23
Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 10 Sneijder; 9 Eto'o, 22 Milito.<br />
A disposizione: 1 Toldo, 2 Cordoba, 7 Quaresma, 11 Muntari, 23 Materazzi, 26 Chivu, 27 Pandev.<br />
Allenatore: José Mourinho
27.03.2010 o 17:14 przez mati1908
mati1908
My tu mozemy sobie gadac,a Mou i tak ma napewno pomysł jak to rozegrac
27.03.2010 o 16:29 przez enrique1988
enrique1988
To nie o to chodzi że teraz Q7 jest och i ach i orgazmu dostaje... czytaj to co piszę dokładnie ! <br />
cytuje: &quot;Quaresma zagrał bardzo dobry mecz, przeciwko słabeuszom, ale to nie o to chodzi. Widać było szybkość, dynamike, pomysł na grę... o to chodzi. Tego się nie gubi w walce z lepszymi drużynami. &quot; moje słowa. Nie chodzi o to zeby zaraz grał 90 min. tego nie powiedziałem, ale powinien zagrać pół godziny... Tkrauze dzięki za wsparcie hehe ;) Nikt tu nie pisze że on jest och ach... bo jest spisywany na straty od początku tak mi się wydaje... dajmy mu ostatnią szansę... bo jeśli piszesz slipdog ze on jest do odstrzału to ok spoko ale... chłopie zastanów się czy nie lepiej aby kilka razy zaprezentował się dobrze póki coś jeszcze gra<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? cena za niego wzrośnie, bo narazie to ma opinie ławkowicza, cieniasa itp. i co myślisz ze takim sposobem to Inter wyciągnie za niego grubą kasę<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? wiesz chłopie ile wydaliśmy za niego<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> i co aby teraz sprzedać go za 5 albo 7 baniek<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? lepiej zeby pokazywał sie na murawie. Ale Panowie nie ma się co kłócić. Ważne jest aby Inter dobrze zagrał i wygrał z Romą <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Może nawet gole strzelać, asystować itp. Cesar byle by Inter wygrał. Chyba co do tego jesteśmy zgodni . <br />
<br />
DLA DOBRA INTERU <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <br />
<br />
Łączmy sie w jedność <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! bo to kto wie czy nie najważniejszy mecz sezonu... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.03.2010 o 16:29 przez Harvester
Harvester
Poza tym w formie też jest coraz lepszej i od Pandeva<br />
dużo więcej z niego pożytku będzie<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.03.2010 o 16:27 przez Harvester
Harvester
Pandev na pozycji Snejdera? <br />
Chyba oczywiste, że Ricky sobie wiele lepiej poradzi na<br />
tej pozycji...
27.03.2010 o 16:03 przez Seba
Seba
To czemu Pandev nie błyszczał przeciwko tej ostatniej drużynie w tabeli ? Macedończyk jest bez formy ostatnio i Rysiek jak najbardziej zasługuje aby go zastąpić. Motta także zaliczył udany występ przeciwko ostatniej drużynie w tabeli. Czyli on też powinien usiąść na ławce ?
27.03.2010 o 15:57 przez slipdog
slipdog
owszem mógłby wejść ale jakoś sądzę że Inter woli wygrać niż przegrać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ...... nie wiem co treba żeby zauważyć że gościo jest od dawnado odstrzału a że dobrze zagrał przeciwko OSTATNIEJ druzynie w lidze to już podnieta aaaa <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> jaki on super wow i jak szybko się zaaklimatyzował ledwo 2 lata i nadal się na ławę nie mieści. Weźcie bo to juz smieszne przechodzi w tragiczne
27.03.2010 o 15:51 przez Tkrauze
Tkrauze
popieram Pana niżej.Mógłby wejśc chociaz na ostatnie 20 min <br />
<br />
<br />
Inter-Roma 3:2
27.03.2010 o 15:21 przez enrique1988
enrique1988
p.s. C.R. pierwotny klub w sensie - piłki seniorskiej.<br />
<br />
mam nadzieje ze Q7 jednak zasiądzie chociaż na ławce dziś <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
FORZA INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.03.2010 o 15:19 przez enrique1988
enrique1988
Grajas taki jesteś mądry to powiedz mi gdzie widzisz pomysł gry u Muntariego? co? może on ma pomysł? Chłopie albo oglądałeś inny mecz albo oceniasz innego zawodnika. Bo Quaresma w ostatnim meczu udowodnił, że jest zawodnikiem piekielnie szybkim, dynamicznym, zwinnym, potrafi dośrodkować i też uderzyć i grać bez piłki. A przykład mój drogi Ronaldo jest jaknajbardziej na miejscu? Nie wiem ile masz lat i od jakiego czasu interesujesz się piłką kopaną... ale Sporting Lizbona pierwotny klub C. R. też niedoceniał zbytnio Ronaldo, grał tyle co Q7 może ciut więcej ale nie wiele. I co teraz? Idzie do Man Utd. Ferguson daje mu szanse ! Tak tak... SZANSE i...? kilka meczy fatalnych, słabych a potem GWIAZDA... dynamiczny zawodnik. Taki też jest i być może Q7 ale jak jemu nie da się pograć w piłkę to sam trening można o kand d... potłuc. Taki zawodnik jest Interowi potrzebny &quot;zywioł&quot;. Tylko bez obrażania sie prosze !
27.03.2010 o 15:19 przez Seba
Seba
Według informacji z Rzymu sprzed godziny Sneijder ma zagrać na 90%.
27.03.2010 o 15:07 przez Seba
Seba
Roma to nie Livorno i Wes musi zagrać jeśli marzymy o zwycięstwie. Ci którzy liczą na na Motte jako tego który ma kreować grę srogo się przeliczą. Pandev ostatnio słabiutki więc chyba lepszym rozwiązaniem byłoby 4-3-3 z Eto'o i Ryśkiem na skrzydłach.
27.03.2010 o 14:36 przez Cny
Cny
Mimo wszytko Pandev ławeczka, bo ostatnio słabiej a Ryszard pierwszy składzik <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Wes lepiej, zeby zaczął na ąłwce jeli nie jest w pelni fromy. Jak bedzie bardzo źle to zawze może wejść na drugą połowę.
27.03.2010 o 14:19 przez Mate1908
Mate1908
Miejmy nadzieję że jednak Sneijder zagra dzisiaj od pierwszej minuty. Z nim w składzie jesteśmy o wiele mocniejsi.
27.03.2010 o 14:14 przez Grajas
Grajas
Po pierwsze to są przypuszczalne składy.<br />
Po drugie gdzie Ty widziałeś pomysł na grę u Quaresmy?<br />
Po trzecie argument z Ronaldo czy Rooneyem śmieszny.Gdyby Quaresma grał dobrze to by grał by regularnie.Co powiesz o sytuacji Arny?<br />
Q7 Ci żal,to raczej Interu powinno być Ci żal.
27.03.2010 o 14:09 przez QuaresmaStyle
QuaresmaStyle
to sa przewidywane sklady wiec nie narzekac
27.03.2010 o 13:59 przez enrique1988
enrique1988
nie rozumiem Mou... Quaresma zagrał bardzo dobry mecz, przeciwko słabeuszom, ale to nie o to chodzi. Widać było szybkość, dynamike, pomysł na grę... o to chodzi. Tego się nie gubi w walce z lepszymi drużynami. Ławka bez Ricardo to jakieś nieporozumienie. Sorry, ale zamiast Munatriego mógł powołać Q7, przecież Muntari jest kompletnie bez formy, kompletnie ! Żal mi Q7, tyle kasy na niego wydał Inter a nie ma z niego pożytku, trochę z jego winy ale też i szkoleniowca. Takie moje zdanie, kiedy się gra 15 min co dziesiąty mecz to co zawodnik może pokazać <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Ciekawe czy C. Ronaldo, Rooney, Kaka itd. pokazali by w te 15 min co 10 mecz. To jest to oszczędzanie zawodników<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Kpina, Mou tak naprawdę jest jaki jest, ale ja go nie trawie. Jak nie wystawi go choćby na ławce z CSKA to jest totalnym gamoniem. <br />
<br />
Kocham Inter i chce jak najlepiej dla nich <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <br />
<br />
Roma - Inter <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? to prawdziwy sprawdzian przez meczem z CSKA
27.03.2010 o 13:58 przez Vancore
Vancore
juz to widze jak zaczniemy mecz z 1 ofensywnym graczem na lawce rezerowych i bedzie trzeba gonic wynik a wystep sneijdera jest niepewny... albo q7 albo arna powinni byc na lawce, lub wyjsc 2 napastnikami i dekim za wesa jezeli faktycznie nie moze grac od 1szej
27.03.2010 o 13:54 przez adriano:)
adriano:)
Myślę, że Pandev usiądzie na ławce w dzisiejszym spotkaniu. Wes zagra od początku, bo jest to arcyważne spotkanie i Jose postawi na Holendra.
27.03.2010 o 13:30 przez IBRA2880
IBRA2880
Szkoda jakby miał być na ławce:( Ale cóż skład ogólnie nie jest zły więc sądzę że damy rade;D<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.03.2010 o 13:19 przez Kubusa10
Kubusa10
Niech się lepiej wykuruje
27.03.2010 o 13:18 przez Lux0n
Lux0n
jezeli mou nie wystawi rysia to nie wiem rysiu ratuj sie i uciekaj z interu
27.03.2010 o 12:53 przez Karpik
Karpik
Ze niby bez Rycha? NO WAY!
27.03.2010 o 12:45 przez filip85
filip85
również się pytam gdzie jest nasz wódz galopujący koń Quaresma
27.03.2010 o 12:37 przez wonchaczov
wonchaczov
gdzie Q7<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się