Bez Nicolò Barelli Inter prowadzony przez Cristiana Chivu zmierzy się dziś wieczorem z Borussią Dortmund pod gorącą Żółtą Ścianą, doskonale znaną Nerazzurrim. Ostatnie bliskie spotkanie z najbardziej żywiołowym murem kibiców w Niemczech zakończyło się uśmiechem gospodarzy, napędzanych wówczas przez rozpędzonego Achrafa Hakimiego, który pokonał Inter trenowany jeszcze przez Antonio Conte.
Cristian Chivu – jak zapowiada Sport Mediaset – postawi na możliwie najsilniejszy skład, biorąc pod uwagę dostępność zawodników. W bramce wystąpi Sommer, a przed nim zagra trójka obrońców: Bisseck, Akanji i Bastoni.
Linia pomocy, pozbawiona dwóch filarów, takich jak Barella i Çalhanoğlu, zostanie zbudowana z Zielińskiego w roli rozgrywającego, który zastąpi kontuzjowanego Turka, oraz Sucicia, wchodzącego w miejsce Sardyńczyka, i Mkhitaryana po lewej stronie. Całość uzupełnią wahadłowi: Luis Henrique oraz Dimarco.
Odpowiedzialność za ofensywę spocznie na duecie ThuLa.
Komentarze (1)