Plotki transferowe

Suazo coraz bliżej Werderu. Ozil w Interze? (22)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
272
22

David Suazo jest coraz bliższy przenosin do Werderu Brema. W środę w Mediolanie mają zjawić się przedstawiciele niemieckiego klubu by spotkać się z Marco Brancą w celu negocjowania transferu zawodnika.

 

Reprezentant Hondurasu powrócił do Interu po półrocznym wypożyczeniu z Genoi, jednak zgodnie z przewidywaniami Rafael Benitez nie przewiduje dla niego miejsca w kadrze Mistrzów Włoch na najbliższy sezon. 30 – letnim napastnikiem interesował się także klub ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Al Ahli, jednak według ostatnich doniesień piłkarz ostatecznie przeniesie się do Bundesligi.

 

Zdaniem ekspertów obie strony bez problemu powinny dojść do porozumienia, tym bardziej, że kontrakt Suazo z zespołem Nerazzurrich wygasa już za rok.

 

Niewykluczone, że podczas spotkania z działaczami Werderu Marco Branca poruszy także kwestię transferu Mesuta Ozila. Nie jest tajemnicą, że Mediolańczycy od dawna uważnie obserwują reprezentanta Niemiec i są skłonni złożyć za niego ofertę. Sam Massimo Moratti stwierdził w sobotę, że rozgrywający Werderu „jest niesamowitym zawodnikiem i jest pod wielkim wrażeniem jego niezwykłych umiejętności”. Zwykła kurtuazja czy zapowiedź transferowego hitu?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
Matteo Darmian

Darmian z nowym kontraktem? (8)

11.06
09:34

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.07.2010 o 09:24 przez SlimShady
SlimShady
Klinsi64 12 mln taką sumę ostatnio podawano w związku z zainteresowaniem Barcy i Interu. Pewnie Werder będzie chciał jak najwięcej na pomocniku zarobić i nie zdziwię sie że cena wzrośnie do 20 mln mimo, ze zawodnikowi kończy sie za rok kontrakt i pewnie Ozil ani nie myśli go przedłużać mając taką perspektywie grania w wielkich klubach.
04.07.2010 o 21:28 przez Ajk
Ajk
Suazo by się zadomowił na Weserstadion myślę dość szybko. Przyjście jednak Ozila wydaje mi się mało realne, trzeba się było interesować tym piłkarzem rok czy pół temu. Teraz jego cena będzie bardzo wysoka, a konkurencja duża :(
04.07.2010 o 20:19 przez stojakII
stojakII
OK <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 17:36 przez Gajdzik
Gajdzik
Ozil by się przydał <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.07.2010 o 14:44 przez microsoft666
microsoft666
jeszcze dorzucic im Rivasa i sie zgodza<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 14:30 przez Mate1908
Mate1908
Dać Werderowi Suazo do tego jakąś kasę, a w zamian otrzymać Ozila i każdy będzie szczęśliwy <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> 'Niemiec' zrobił na mnie olbrzymie wrażenie w ostatnim czasie i z miłą chęcią zobaczyłbym go w naszych barwach. Jak już SlimShady napisał... zbędnego balastu trzeba się pozbywać.
04.07.2010 o 14:19 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Oby poruszyli te kwestie przy transferze Suazo,Ozil jest swietny jestem jak najbardziej za tym trensferem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 13:58 przez SlimShady
SlimShady
Fantastycznie, w tym roku trzeba pozbywać sie nie potrzebnych ogniw, żeby był wreście porządek. Jimenez i Quaresma poszli an odstrzał, teraz czas na Suazo, Amantino, Obinne, Burdisso i Muntariego.<br />
Jak Werder sie zgłasza nią ma sensu utrudniać tego transferu, myślę z 2 mln to wyciągniemy, mam tylko nadzieje, ze żadne wypożyczenia. Być może opieczemy przy okazji dwie pieczeni an jednym ogniu , może obniżymy cenę Ozila dzięki wytransferowaniu Suazo. Mp. 10 mln + Suazo.
04.07.2010 o 13:20 przez Il Principe.
Il Principe.
dawać go i to już, nie żaden Masherano, bo jak patrzyłem co on wczoraj robił, szok...
04.07.2010 o 13:16 przez crisinter
crisinter
brać Ozila<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
04.07.2010 o 12:41 przez Cny
Cny
Seba.: ciągnie ich do Bracy, czy realu, bo większość ludzi lubi grać ładny futbol, bo jest to dla nich przyjemniejsze, niż ganianie za piłką i przeszkadzanie przeciwnikowi, a tak w tej chwili większość widzi Inter. Ja wolę, żeby w Interze pozostało takie anstawienie jak do tej pory, czyli ciężka praca, wybieganie, super kondycja, determinacja, a nie jak w Barcelonie, gdzie jest świetnie, ale jak dochodzi do porażki to zaczyna się im walić grunt pod nogami.<br />
<br />
Co do Ozila. Ja go widze w Interze. Suazo i 15M, a może się zgodzą. Zalezy ile inni dadzą. jak nie uda się Ozila to chciaż Suazo się pozbyć.
04.07.2010 o 12:39 przez Harvester
Harvester
Jak barca go nie przechwyci, to myślę, że jest u nas <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.07.2010 o 11:50 przez piter0806
piter0806
Tego niemcoturka chętnie bym u nas widział<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 11:50 przez jezol2
jezol2
Brać go w ciemno. Ze Smalceloną jeszcze nie jest dogadany, tylko on przyznał że kibicuje im od dziecka ale FCB i tak go nie chce. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 10:36 przez miczel192
miczel192
Niech se Barsa weźmie Cesca, my Ozila i wszyscy będą zadowolenie<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 10:32 przez piotrekninter
piotrekninter
spoko pomysl dac Suazo doplacic z 10,nawet 15 i git<br />
a czy Ozil i Barca, no nie wiem bo tam pewnie lawke by grzal
04.07.2010 o 10:31 przez Seba
Seba
Ciągnie ich wszystkich do tej Barcy jak muchy do gówna...
04.07.2010 o 10:29 przez mati1908
mati1908
dobrze by było,ale mysle ze jego cena drastycznie podskoczy po mistrzostwach
04.07.2010 o 10:14 przez microsoft666
microsoft666
Ozil dogadany jest juz z farsą<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 10:12 przez filip85
filip85
było go brać przed MS kiedy nikt o nim nie słyszał, a teraz jest wart 3x tyle
04.07.2010 o 10:08 przez 88mj
88mj
To moglby byc strzal w &quot;10&quot; - pozbycie sie zbednego balastu + sprowadzenie jednego z odkryc tak naprawde tegorocznego Mundialu. Jestem zdecydowanie na tak! Dolozyc powiedzmy 10mln i bd dobra wymiana <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.07.2010 o 10:07 przez adik218
adik218
dopłacic jeszcze i brac Ozila<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:59

Dobrze, że Alvarez wszedł za Lautaro i pokazał, że naprawdę jest wart tych 150mln

ragnar 22.06.2026 20:59

Jeszcze wcisnął, zaraz się tam pos raja

Adriano_forever 22.06.2026 20:59

alvarez 150 mln hehehehe

rchemik 22.06.2026 20:58

tam zawsze był team farselona, z resztą to samo robią w LM jak miało TVP i jak przy piłce jest jamal

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

kuźwa

Adriano_forever 22.06.2026 20:58

alvarez hehehehehhehe

ragnar 22.06.2026 20:57

I poziom komentarza ,,tylko Messi potrafi zrobić coś spektakularnego,, mielcarski...no tak bo reszta to poziom okręgówki

pluto11 22.06.2026 20:57

Oni nie mają nikogo nowego tam graj De Pauly Paradesy czy inne Otamendie z kimś bardziej poważnym dostaną baty

rchemik 22.06.2026 20:54

Chyba że sędzia będzie pomagać, jak w pierwszym czy nawet w tym meczu XD

rchemik 22.06.2026 20:53

Argentyna gra to samo co 4 lata temu z tym że Messi jest 4 lata starszy i zszedł już półkę niżej. Trafią na bardziej wybieganego rywala i polegną. Otamendi, de paul to już nie jest poziom na realną walkę o jakieś półfinały.

Claudio 22.06.2026 20:42

Ale poziom meczu jest fatalny. Oczy krwawią

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się