Plotki transferowe

Suazo pierwszym który opuści Inter ? (26)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
392
26

Rivas, Mancini i Suazo to nazwiska trzech piłkarzy, którzy w otwierającym się jutro okienku transferowym powinni opuścić szeregi Mistrzów Włoch.

Według najnowszych informacji pochodzących z Hiszpanii, pierwszym miałby być reprezentant Hondurasu - David Suazo. Ofertę chce złożyć Hercules i Mallorca, drużyny które występują w Primera Division.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (154)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.01.2011 o 14:11 przez Adrian521995
Adrian521995
nie było za niego żadnych ofert a tu proszę już na początku okienka 2 kluby będą o niego zabiegały
03.01.2011 o 13:55 przez Claudio
Claudio
Moze wkoncu pozbedziemy sie zbednego balastu
03.01.2011 o 13:17 przez mati1908
mati1908
watpie,on jest twardy...<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
03.01.2011 o 12:38 przez SlimShady
SlimShady
Rivas, Mancini i Suazo ci to powinni już dawno odejść, sa największe pijawki jakie miałem okazje widzieć, jak odejdą na stałe czapki z głów<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> jeszcze potem trzeba gdzieś opchnąć Munte bo on powoli idzie w ich ślady.
03.01.2011 o 12:29 przez mAlEc7
mAlEc7
Oby ktoś ich kupił...siedzą u nas i tylko kasę ciągną...sprzedać cała trójkę chociaż za 10 mln dołożyć coś i kupić Sancheza <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
03.01.2011 o 10:04 przez kadrian89
kadrian89
Szkoda mi Suazo, troche za wysokie progi w Mediolanie dla niego, ale duzo czasu stracil u nas. Jemu zycze jak najlepiej akurat. <br />
<br />
Mam nadzieje,ze rozwiazemy umowe z Mancinim. A i moze za jakies grosze uda sie sprzedac Rivasa ;) . Oby...
03.01.2011 o 00:23 przez CyberBloom
CyberBloom
w Interze 28( 8) przepraszam<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
03.01.2011 o 00:20 przez CyberBloom
CyberBloom
grał też na mundialu więc mały trening dostałby szanse ja myślę że by ją wykorzystał nie jest to wcale zły napastnik jak go wielu krytykuje <br />
sprawdzalem troszke jego statystyki i tak<br />
Cagliarii 255(94) <br />
później <span style="color: red">I</span>nter 27( 8) <br />
no i później wypożyczenia <br />
Benfica 12(4)<br />
i<br />
Genoa 18(3) <br />
przypominam że to mecze w których on wchodził na 10 lub mniej minut<br />
wiec uważam że wcale nie jest źle <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> SUAZO
02.01.2011 o 23:30 przez kolus
kolus
w Herculesie by mial konkurencje w ataku. A tak pozatym to zapomnialem ze on u nas jest <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.01.2011 o 23:13 przez DonKryst
DonKryst
i mnie wydaje się, że Suazo jednak mógłby dostać w końcu swoją szansę. Na dobrą sprawę grał u nas tylko sezon - a 8 bramek w tym czasie to jakaś porażka nie jest.
02.01.2011 o 21:53 przez piotrekninter
piotrekninter
Mancini chyba odejdzie,bo zapowiadal, nie wrocil trenowac z druzyna,moze naprawde sobie klub w brazylii zalatwia<br />
jak jeszcze chociaz jeden szrotownik by odszedl,to by bylo miodzio
02.01.2011 o 20:56 przez CyberBloom
CyberBloom
Suazo mimo tego jest dobrym piłkarzem i wydaje mi się że gdyby dostawał szanse wykorzystywał by je tylko dać mu powrócić do formy życzę mu powodzenia i niech trafi do tego Hercules <br />
Rivas słaby piłkarz więc nie będę ubolewał <br />
<br />
Mancini no to co o nim dużo nie da się powiedzieć kiedyś naprawdę kapitalny piłkarz cieszyłem się gdy do nas przechodził po tym jak grał w Romie no ale cóż to było pudło dla niego widze tylko lige brazylijską i nic więcej
02.01.2011 o 20:44 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak ma grzać ławę to lepiej niech idzie do innego klubu to sobie jeszcze trochę pogra, bo najgorszy nie jest <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
02.01.2011 o 20:43 przez Omen
Omen
Ja już zapomniałem że są u nas w kadrze...bardziej figurują na liście płac...Pozbyć się mieliśmy ich już w lecie mam nadzieję że teraz się uda.
02.01.2011 o 20:37 przez sabos
sabos
Niech idzie do Herculesa ,a nie rdzewieje u nas. Przynajmniej tam sobie pogra
02.01.2011 o 20:31 przez SpecialONE
SpecialONE
Ja go lubiłem, chyba trochę mu zmarnowaliśmy karierę :/
02.01.2011 o 20:21 przez Helton
Helton
Herkules lubi taki pilkarzy wczesniej trezeguet drenthe
02.01.2011 o 20:21 przez NOVY
NOVY
jak zawsze przed mercato kilku ma isc a wszyscy zostana bo pensja w interze zaje.... <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.01.2011 o 20:18 przez cor72z
cor72z
To skandal, że oni jeszcze u nas siedzą. Z Amanta to już nic nie będzie ale taki Rivas czy Suazo jeszcze mogą grać w pierwszym składzie w drużynie właśnie pokroju Mallorci. To właśnie Mallorca jest znana z tego, że sprowadza takich &quot;niechcianych&quot; zawodników i robi z nich skład walczący o europejskie puchary chociaż teraz bez Manzano już może nie być tak kolorowo. Kokosów raczej nie otrzymamy bo Mallorca właśnie przez problemy finansowe została wykluczona z LE, natomiast Hercules na kłopoty z wypłatami dla swoich piłkarzy.
02.01.2011 o 19:48 przez Imrahil
Imrahil
jakby np taki Hercules kupil cala trojke za jakas promocyjna cene, byloby pieknie i co ciekawe w nowym zespole grajac regularnie moga byc prawdziwym wzmocnieniem
02.01.2011 o 19:43 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Ta jasne, bo ktoś go kupi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.01.2011 o 19:39 przez Vancore
Vancore
Szerokiej drogi!
02.01.2011 o 19:33 przez zanetti22
zanetti22
Jakoś szczególnie mocno płakać za nim nie będę<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.01.2011 o 19:31 przez Andy
Andy
chyba tak dobrze to nie będzie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> .. dobrze chociaż że są jakieś wiadomości odnośnie tych na wylocie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.01.2011 o 19:25 przez Chuchu
Chuchu
Wszystkich trzech oddać za Sancheza i będzie gites <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.01.2011 o 19:25 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się