Plotki transferowe

Szansa na Benteke (20)

Źródło: transfermarketweb.com
około 13 lat temu
348
20

Aston Villa i Christian Benteke ciągle nie doszli do porozumienia w sprawie kontraktu.

 

Informowaliśmy już wcześniej, że Inter jest zainteresowany usługami młodego Belga. Problemy z kontraktem mogą uławić realizację transferu. 22-latka wycenia się na ok. 13 milionów euro. Obecny kontrakt obowiązuje do czerwca 2016 roku, ale istnieje szansa na pozwolenie na ruch Interu Mediolan w jego sprawie.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.04.2013 o 17:09 przez Majster98
Majster98
Benteke to powinien być głównym celem transferowym w lecie . Lepiej dać te 13 mln euro za Benteke niż kupić Icardiego <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2013 o 15:49 przez czerny
czerny
Panowie! O czym my gadamy. Zaraz M. City wyłoży 20 baniek i pozamiatane. <img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" />
10.04.2013 o 14:19 przez hbk
hbk
A i wracajac do Bentleya, to tez duzo bramek strzelal, jak na swoja pozycje i sporo asystowal. Pozniej sie zatracil. Dlatego tylko, ze wzgledu na znaczne zawyzanie cen przez prezesow tej ligii, nie popieram tego transferu. Bentley tez mial byc mega talenciorem , najwiekszym z mozliwych.
10.04.2013 o 14:15 przez hbk
hbk
12PepeBergomi<br />
Bentley, gdy przechodzil do Tottenhamu mial bodajze 23 lata, maksymalnie 24. Jest wiec rok (dwa) lata wiecej, czyzby ten rok powoduje, ze nie jest golowasem, a w pelni uksztaltowanym?<br />
Wiem jest skrzydlowym, ale przed przyjsciem do Tottenhamu gral naprawde niezle, tak samo jak pan Benteke.<br />
Konczac chce zauwazyc, ze pilkarze z ANgli raczej nie sprawdzaja sie w Serie A. Nawet Vieira nie pokazal u nas lub w Juve polowy tego co w Arsenalu.
10.04.2013 o 13:54 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
#15 było już o nim pisane wcześniej. Czy musimy w każdym newsie pisać to samo 500 razy?
10.04.2013 o 13:12 przez el_loco
el_loco
mniej informacji na jego temat chyba nie dało się zamiescić w wiadomości.
10.04.2013 o 10:06 przez Husi
Husi
Duuuzo lepszy zawodnik niż Icardi (obecnie) i duzo wiecej by zdziałał w obecnym Interze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.04.2013 o 00:17 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Sorki za błedy w pisowni ale jestem po kilku browarkach<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
10.04.2013 o 00:15 przez PepeBergomi
PepeBergomi
HBK o czym ty piszesz............po pierwsze Bentley to skrzydłowy a Benteke to lis pola karnego. Benteke ma 22 lata i cala przyszłość przed soba a Tottenham kupował bentleya gdy ten już coś ten już był ukształtowanym graczem którego nie rzadko dotykały kontuzje. Bentley przez cala swoja kariere strzelil 17 bramek w PL a Benteke ma juz w tym sezonie ma juz tylko w tym sezonie ich 15. Po drugie regularnie oglądam PL i ten gość naprawdę daje rade. Pierwsze wrazenie to , drewniak, podobny do adebayora, ale w ostatnim meczu ze stoke udowodnil ze potrafi takze minac obronce, przebiec polowe boiska i wpakowac brame. Dla mnie obecnie napewno bardziej wart jest on tych 13 baniek niz Icardi.<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.04.2013 o 22:24 przez hbk
hbk
koles z premiership, wiec bedzie kosztowal trzy razy wiecej, niz rzeczywiscie jest warty. DLa mnie to drugi Bentley ()taki slabiak, co go kiedys tottenham kupil<br />
09.04.2013 o 22:15 przez Janosv360
Janosv360
Fajnie by było ściągnąć jego i Icardiego na atak
09.04.2013 o 21:29 przez cyrkiel
cyrkiel
I to by było coś!
09.04.2013 o 21:02 przez Garon
Garon
Musimy sie pozbyc milito, wtedy jest spora szansa na to ze beda fundusze. Nie wiem czemu sie tak czepiacie Icardiego. Ogladalem pare meczy sampy i chlopak robi dobre wrazenie, gra podobnie do palacio
09.04.2013 o 20:18 przez dodo_IM
dodo_IM
Może jednak Icardi nie jest przesądzony? Klub tego jeszcze nie potwierdził, więc wierzę że jednak przyjdzie do nas Benteke.
09.04.2013 o 20:07 przez Snake86
Snake86
Tottenham chyba bardzo go chce, więc marne mamy szanse...
09.04.2013 o 19:56 przez Czarson
Czarson
Niby jaka jest szansa? Czysto iluzoryczna. Kasa juz wpakowana w Icardiego.
09.04.2013 o 19:44 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Jeju ale to byłby opłacalny transfer , jak najszybciej wysłać ofertę i mamy napastnika na lata długie , długie lata <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.04.2013 o 19:19 przez Chuchu
Chuchu
Nie widziałem go w akcji, statystyki ma dobre jak na swój wiek i fakt, że gra w Premiership i to w słabszym klubie. Wycenia się go na 13 mln €, czyli tyle samo co hiperturbotalent Icardiego, ale przyjdzie pewnie tylko Argentyńczyk.
09.04.2013 o 19:17 przez Altaid
Altaid
MOJE MARZENIE <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.04.2013 o 19:11 przez Pawel1992
Pawel1992
pojawiło się 'światełko w tunelu' ale należy pamiętać że nie tylko my będziemy chcieć Benteke

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się