Plotki transferowe

Szczegóły kontraktu Ledesmy (36)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 16 lat temu
792
36

Transfer Christiana Ledesmy nie został jeszcze ogłoszony, niemniej jednak jest to kwestia kilku najbliższych godzin. Znane są już warunki kontraktu, którym Argentyńczyk zwiąże się z Interem.

 

Ledesma podpisze umowę do 2014 roku. Zarabiać ma 2,2 miliona euro za sezon. Biorąc pod uwagę to, że inne zainteresowane kluby proponowały mu 3 miliony euro za sezon, świadczyć może to o żelaznej woli Argentyńczyka, aby dołączyć do Interu.

 

Piłkarz dysponuje włoskim obywatelstwem. Nie zagrał w żadnym meczu reprezentacji Argentyny, tak więc niewykluczona jest jego gra dla Squadra Azzurra.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.02.2010 o 11:49 przez mati1908
mati1908
i tak nie dojdzie do skutku ten transfer,na szczescie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
31.01.2010 o 20:23 przez adriano:)
adriano:)
Bardziej byłem za przejściem Fernandesa, który ma wielki potencjał do stania się wielkim piłkarzem. Ladesma to dla mnie taki zwykły średniak pokroju Motty. Mogę się mylić, ale coś czuję że Ladesma przesiedzi większość czasu na ławce i tyle będzie z tego transferu, za który wydamy 9 mln euro.
31.01.2010 o 19:50 przez Galardo
Galardo
spokoo... <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
31.01.2010 o 19:06 przez proba1
proba1
Widzlaem kilkadziesiat meczy tego koelsia. sprawdzil sie tylko w lecce w lazio to taka zenada ze juz mnie glowa boli na sama mysl ze ona ma wyjsc na mecz z cfc
31.01.2010 o 18:56 przez ramber
ramber
wy chyba nigdy nie widzieliscie jak on gra! dobry transfer Interu
31.01.2010 o 18:07 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Ja juz powiedzialem,ze wolałem Fernandesa i ze jestem bardziej na nie niz na tak za transferem Ledesmy oczywiscie zycze mu powodzenia,ale jakos mnie nie przekonuje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
31.01.2010 o 17:53 przez proba1
proba1
Ja sie zastanawiam tylko po co nam Ledesma bo: Jest Jimenez ktory jest z nami zwiazany kontraktem, wiecej wnosil w ofensywie zaaklimatyzownay u nas. Ale nie wziolem chyba poprawki ze to Inter tu w pomocy nigdy nic nie jest logczne jakies zacmienie maja nasi jezeli chodzi o ta formacje wszedzie indziej kupuja graczy naprawde fajnych tylko do pomocy zawsze najgorsze gowno sciagaja
31.01.2010 o 17:03 przez Mate1908
Mate1908
Czyli to już raczej pewne. Szkoda, bo jednak bardziej przychylałem się do przejścia Fernandesa. Może i mało grał w ostatnim czasie ale według mnie mógłby zaoferować więcej niż Argentyńczyk.
31.01.2010 o 16:36 przez Alonso
Alonso
Szacunek dla niego ze chce zarabiac mniej ale grac w INTERZE! Jednak nie mam do niego przekonania jesli chodzi o gre..<br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.01.2010 o 15:53 przez SlimShady
SlimShady
Jeszcze raz sie zastanawiam po co on nam, Krhin wrucił do treningów i moze zastąpić Vieire, a powoli też inni pomocnicy wracają do gry.<br />
Natomiast latem można kogoś wartościowego kupić i umiejącego coś zagrać w ofensywie.<br />
Ale Ladesma dopiął swego, latem sie śmialiśmy, że gościu nawet marzy o grze u nas a teraz pewnie będzie przynajmniej do końca sezonu ją nosił.
31.01.2010 o 15:28 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
a jutro bedzie 'Szok: Ledesma nie zagra w Interze' ;d
31.01.2010 o 15:20 przez dichu
dichu
Narzekacie a moim zdaniem on jest bardziej kreatywny niż Mountari a tym bardziej Motta owszem zbawcą to nie będzie bo jest przynajmniej 3 lepszych u nas pomocników jak Snejder Chucu i Stanko ale i im zdarzają się wpadki i wypady <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Mam nadzieje że sobie jednak da radę i nie zostanie weczznym rezerwowym jak Q7 i Mancini !
31.01.2010 o 15:11 przez Chudini
Chudini
Zbawcy naszej pomocy w nim nie widzę, podobnie jak inni.
31.01.2010 o 15:09 przez proba1
proba1
to wyślij proba1 swoje CV Morattiemu może zatrudni cię w miejsce Branci, jako że jestes specem od transferów ,a także obserwujesz z uwagą grę naszych juniorów posadę masz jak w banku <br />
<br />
^^^^^ nie zatrudni mnie nie potrafilbym stanac przed Interistami i powiedziec im ze Ledesma to bardzo dobry pilkarz jedyny dostepny i ze oddalem za niego jakichs zdolnychmlodziezowcow a do tego nie potrafie sie pozbyc na stale Quaresmy MAnciniego Vieiry Motty albo Muntariego Suazo i jeszcze wciskac kibicom ze to wszystko to czesc wiekszego planu <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
31.01.2010 o 14:58 przez Seba
Seba
Także uważam, że może powalczyć o pierwszy skład, ale nie dlatego że jest bardzo dobry, tylko że niektórzy pomocnicy są jeszcze gorsi.
31.01.2010 o 14:53 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Z Muntarem albo Motta moze powalczyc o pierwszy plac,zreszta co mecz nam ktos za karki wypada lub kontuzje
31.01.2010 o 14:45 przez cyrkiel
cyrkiel
I tak prawdopodobnie czeka go ławka <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
31.01.2010 o 14:36 przez Interfan17
Interfan17
jeśli okaże się tak dobry jak Pandev to serdecznie zapraszamy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
31.01.2010 o 14:35 przez Seba
Seba
Fernandes wrócił po kontuzji i dlatego tak mało grał w tym sezonie. W poprzednim był kluczowym graczem. Dla mnie ten transfer był jak marzenie. Za Ledesmą także byłem, bo lepszy on niż nikt, ale w związku z tym, że mógł być Fernandes, to teraz czuje ogromne rozczarowanie.
31.01.2010 o 14:21 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Tak jak to juz bylo powiedziane w styczniu nie ma szans na zawodnika wysokiej klasy bo tacy to juz grali w LM albo sa potrzebni na reszte sezonu.Wszystko fajnie z Fernandesem ale skoro on tylko zagral 25 min w tym sezonie to musi byc strasznie łamliwy.Wiem ze Ledesma zagral jeszcze mniej ale wiem z jakiej przyczyny.Ledesma nie schodzil ponizej pewnego poziomu i napewno nam sie przyda.Mozemy miec z niego jeszcze duzo pozytku tak jak z Gorana.Ja tam wierze ze Christian Ledesma bedzie realnym wzmocnieniem-zobaczycie.<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
31.01.2010 o 14:13 przez Kamikaze
Kamikaze
o i bysmy mieli ''włocha'' ;D
31.01.2010 o 14:09 przez adriano:)
adriano:)
Zobaczymy co pokaże.
31.01.2010 o 14:04 przez proba1
proba1
Najlepszy przyklad ze polityka transferowa Interu to kpina, i przypomina raczej hazard niz zaplanowane dzialania, oddalismy gracza lepszego Vieire wzielismy gorszego na ten sam okres czasu tzn. na pol roku.
31.01.2010 o 13:55 przez bunny11
bunny11
kasssssa<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
31.01.2010 o 13:38 przez krzysztof
krzysztof
Jak miał przyjść za darmo, to tylko komentarze typu&quot; dobrze, super, świetnie&quot; a jak Inter ma go kupić to odrazu &quot; za słaby, po co on nam&quot; ludzie zastanówcie sie!
31.01.2010 o 13:38 przez piotrekninter
piotrekninter
i tego sie obawialem kontrakt do 2014, teraz mamy problemy z kontuzjami, braki kadrowe zamiast wypozyczyc kogos na pol roku to bedziemy utrzymywac kolejnego darmozjada przezz 4lata, ledesma jest za slaby na inter, wszystkie druzyny od realu przez chelsea maja bardzo mocno pomoc a my mamy wesa i to wsjo
31.01.2010 o 13:32 przez Jimi
Jimi
tak Ledesma może grać w CL co nie jest równoznaczne że będzie w niej grał, bo może po prostu się nie łapać do składu.
31.01.2010 o 13:27 przez tytusek25
tytusek25
Ja dalej uparcie poczekam na oficjalne potwierdzenie<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Zwlaszcza przy tych cyrkach ostatnio
31.01.2010 o 13:13 przez Kondzik
Kondzik
sa lepsi zawodnicy do wyciagniecia od niego... szkoda kasy<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
31.01.2010 o 13:13 przez Ikariu
Ikariu
mój ojciec mówi o nim &quot;czerstwy grajek&quot;, i jakoś to stwierdzenie mi pasuje <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się