Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Borgen
26.06.2026 16:02
Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej
El_Imprezatore
26.06.2026 15:59
Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH
Borgen
26.06.2026 15:59
3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo
Borgen
26.06.2026 15:58
2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy
Borgen
26.06.2026 15:58
. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje
martins2000
26.06.2026 15:58
Inter będzie próbował do końca\mercato dobre darmowe okazje pisze SKY
Borgen
26.06.2026 15:58
aczkolwiek jak sobie myślę o tym okienku...
AveCaesar
26.06.2026 15:57
CHezbollach nawet nie spojrzy na Serie A
Borgen
26.06.2026 15:57
Wiek ma ok, jakby nie było tego % od sprzedaży to 35 może jeszcze ok, ale sam nie wiem... Boję się, że jak przyjdzie Jones za 35 to za podobną kasę albo ciut większą oddadzą Stanko
AveCaesar
26.06.2026 15:57
Solet nie ma kolana, Mancini podpisze z Romą, Stons poleci gdzieś za kasą i zobaczymy obrońców XD
Borgen
26.06.2026 15:56
jakby przyszedł za 25, no może 30 to jeszcze... ale oni chcą jeszcze % od przyszłej sprzedaży, pytanie jaki wysoki, bo o tym nikt chyba nic konkretnie nie pisał
Borgen
26.06.2026 15:55
przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz
Borgen
26.06.2026 15:55
chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać
Borgen
26.06.2026 15:55
Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać
El_Imprezatore
26.06.2026 15:55
Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda
Borgen
26.06.2026 15:54
Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)
Borgen
26.06.2026 15:53
tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach
Komentarze (28)
<br />
Niemniej jest to mistrz Włoch, Europy i Świata i nawet jeśli odejdzie to zawsze będzie mógł z dumą biegać po boisku. Bayern to rewelacyjny klub, więc nie będzie to jakiś krok w tył dla niego, a obawiam się, że jakby został to czekałoby go długie grzanie ławy, a potem to już raczej tylko kluby typu Catania, ewentualnie Sampdoria.
a co do newsa to niech Bayern sobie go zabiera bo w Interze już chyba ten pan sobie nie pogra tym bardziej że latem polujemy na Sancheza<img src="/files/emoticons/15" alt="<forza>" />
<br />
oczywiście liczę na niego w LM<img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="<flaga>" />
#8 za Gomeza, i gdzie on by gral,mamy 3 znakomitych napastnikow na szpice,przy czym tylko E2 umie skrzydelkiem pojechac...po co 4
MM dokłada tyle ile dał za Pazze i mamy kogo? SANCHEZA<img src="/files/emoticons/33" alt="