Plotki transferowe

TMW - Pandev przejdzie do Bayernu (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
410
28

W Niemczech wszyscy są przekonani co do przyszłości Gorana Pandeva, który to nie zostanie w Interze a przeniesie się do Bayernu Monachium.

Jak donosi TMW po wstępnych pogłoskach, wydaje się, że transakcja zostanie zrealizowana, choć wszystko będzie przebiegało bardzo wolno. Transfer ma się wahać w granicach 7-10 mln Euro, a piłkarz miałby opuścić klub z San Siro latem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (68)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.02.2011 o 16:37 przez SlimShady
SlimShady
No Pandev w tym sezonie gra fatalnie, jako chyba jedyny nie ma przebłysków wogule, szkoda bo to jednak nasz wychowanek. W każdym razie trzeba na niego liczyć na mecz z Bayernem bo bez Milito i Pazziniego jesteśmy.
12.02.2011 o 15:20 przez Doktor
Doktor
no to już niewiem czy lepiej żeby został czy odszedł...
12.02.2011 o 13:36 przez mati1908
mati1908
niech wam wbije kilka bramek zeby was jeszcze bardziej do niego przekonac <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
12.02.2011 o 13:08 przez Fqrve
Fqrve
pewnie ploty ale sie zobaczy co z tego bedzie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2011 o 12:52 przez LuisSuarez
LuisSuarez
nie wierze to zagrywka bayernu zeby namieszac w glowie pandevowi przed dwumeczem w lidze mistrzow. pazzini nie moze grac millito kontuzja
12.02.2011 o 12:40 przez El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
powinni dać Pandeva + kilka milionów i w zamian sprowadzić Shwainstangera<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
12.02.2011 o 12:29 przez Piotr1996
Piotr1996
Zobaczymy, czy TMW i ich pogłoski sprawdzą, bo moim zdaniem wątpie żeby Bayern go chciał kupić.
12.02.2011 o 12:28 przez inter_21
inter_21
samueletoo - gdzie wyczytałeś ż on jest wart 25mln? 10 mln patrząc co obecnie prezentuje to i tak wysoka kwota, sprzedawać bez zastanowienia, a poza tym popracuj nad ortografią bo sie na to patrzec nie da<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.02.2011 o 12:12 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Może i odejdzie ale wątpię że Bayern go kupi, na pewno mają widoki na lepszych piłakrzy
12.02.2011 o 11:49 przez cor72z
cor72z
Kurcze szkoda go, bo facet miał naprawdę spory potencjał. Chyba zaszkodził mu długi odpoczynek od piłki, jaki zaserwował mu Lotito (chociaż w tym okresie w meczach reprezentacji Macedonii grał bardzo dobrze) bo u nas, z wyjątkiej kilku meczów zimą 2010, grał po prostu bardzo słabiutko.<br />
<br />
Niemniej jest to mistrz Włoch, Europy i Świata i nawet jeśli odejdzie to zawsze będzie mógł z dumą biegać po boisku. Bayern to rewelacyjny klub, więc nie będzie to jakiś krok w tył dla niego, a obawiam się, że jakby został to czekałoby go długie grzanie ławy, a potem to już raczej tylko kluby typu Catania, ewentualnie Sampdoria.
12.02.2011 o 11:41 przez Monter94
Monter94
hah no wkoncu cos sie o nim dzieje<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> : nie nadaje sie do interu kaleczy strasznie w Pilke od samego poczatku..<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> won do szwabow<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Sanchez do nas<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2011 o 11:37 przez samueletoo
samueletoo
10mln nigdy <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> 2 miesiace temu dziennikarze wyceniali go na 25mln kogo za 10kupimy no chyba ze te 10 na sacheza od siebie 20 i git ale sachez to pomocnik skrydlowo castaignos przyjdze to pandev nie ma co po co nam bedzie 8napadzoruw w skladzie bedzie 6 sprzedac go tylko zeby tego okbna nie spieprzyli jak tamtego ze tylko luc przyjdzie<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
12.02.2011 o 11:28 przez Kebo
Kebo
mecenas1234 nie Van Haal tylko Van Gaal <br />
a co do newsa to niech Bayern sobie go zabiera bo w Interze już chyba ten pan sobie nie pogra tym bardziej że latem polujemy na Sancheza<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2011 o 11:02 przez mecen
mecen
Panie Van Haal. Brać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Ponieważ przegraliście z nami Finał LM chcemy wad dać prezent...jedyne 8baniek! A chlopak jest warty z 30<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To jest drugi Robben<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> BRAĆ<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> W Bundes lidze bedzie czarował jak Gandalf! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2011 o 10:57 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
ja bym go pożegnał, blokuje miejsce a na dziś niestety nic nie prezentuje a latem przyjdzie Luc i kto wie może Alexis<br />
<br />
oczywiście liczę na niego w LM<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.02.2011 o 10:49 przez Adrian521995
Adrian521995
no może w końcu sprowadzimy Sancheza
12.02.2011 o 10:47 przez piotrekninter
piotrekninter
no no,jak za nawet 7 ban to bym go oddal, i tak ladnie bysmy zarobili<br />
#8 za Gomeza, i gdzie on by gral,mamy 3 znakomitych napastnikow na szpice,przy czym tylko E2 umie skrzydelkiem pojechac...po co 4
12.02.2011 o 10:37 przez IBRA2880
IBRA2880
nie ma formy i na pewno kasa się przyda na transderowe lato ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2011 o 10:24 przez mecen
mecen
Super.... ile wzieli za Munte? 8? Pandev 8 = 16.<br />
MM dokłada tyle ile dał za Pazze i mamy kogo? SANCHEZA<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.02.2011 o 10:22 przez etomaster
etomaster
Idź a za taką kasę to wynocha nawet teraz
12.02.2011 o 10:22 przez interooo
interooo
-.-
12.02.2011 o 10:14 przez marekwitala
marekwitala
ja się zgadzam ale ja bym go wymienił z gomezem i bym dopłacił <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.02.2011 o 10:13 przez Michal_fci
Michal_fci
Pandev mial dobry okres, szkoda ze go nie utrzymal, ale w takiej formie nie ma co trzymac pilkarza co na pusta nie potrafi trafic
12.02.2011 o 10:06 przez Kubusa10
Kubusa10
No oby się to potwierdziło
12.02.2011 o 10:03 przez Klanies
Klanies
Inter 2012? (4-2-3-1): Julio Cesar - Maicon, Ranocchia, Lucio (Samuel), Zanetti (Nagatomo) - Cambiasso, Tiago Motta (Stankovic) - Sanchez (Coutinho), Sneijder, Eto'o - Milito (Pazzini) // Jeden piłkarz, a ile zmienia. Brakująca część idealnej układanki. Jarałbym się <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2011 o 10:00 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Pandev odejdzie,a na jego miejsce licze ze przyjdzie Sanchez jak nam go nie sprzatna<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2011 o 09:55 przez blo
blo
e tam ploty takie jak zwykle przed kazdym meczem tak samo jak nagle Real chce Fabregasa przed meczem z Barca hehe
12.02.2011 o 08:57 przez mati1908
mati1908
z dyszke,bardzo chetnie! i Ściągamy Rossiego lub Podolskiego za to !

Shoutbox

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Borgen 26.06.2026 15:59

3. na obronę weźmiemy kogoś z francji za 25 milionów i na koniec okienka kupimy sobie Dodo :P

HB 26.06.2026 15:58

xD

Borgen 26.06.2026 15:58

2. odpuszczamy wahadełko, bo sprawdzimy tych co mamy :P

Borgen 26.06.2026 15:58

. odpuszczamy kasę na bramkarza, żeby wzmocnić mocno inne pozycje :P

martins2000 26.06.2026 15:58

Inter będzie próbował do końca\mercato dobre darmowe okazje pisze SKY

Borgen 26.06.2026 15:58

aczkolwiek jak sobie myślę o tym okienku...

AveCaesar 26.06.2026 15:57

CHezbollach nawet nie spojrzy na Serie A

Borgen 26.06.2026 15:57

Wiek ma ok, jakby nie było tego % od sprzedaży to 35 może jeszcze ok, ale sam nie wiem... Boję się, że jak przyjdzie Jones za 35 to za podobną kasę albo ciut większą oddadzą Stanko

AveCaesar 26.06.2026 15:57

Solet nie ma kolana, Mancini podpisze z Romą, Stons poleci gdzieś za kasą i zobaczymy obrońców XD

Borgen 26.06.2026 15:56

jakby przyszedł za 25, no może 30 to jeszcze... ale oni chcą jeszcze % od przyszłej sprzedaży, pytanie jaki wysoki, bo o tym nikt chyba nic konkretnie nie pisał

El_Imprezatore 26.06.2026 15:56

Myślę że za 30-35 da się go wyciągnąć

Borgen 26.06.2026 15:55

przepłącić to byśmy mogli za kogos takiego jak Paz

Borgen 26.06.2026 15:55

chciałbym go u nas, ale to nie jest ten profil zawodnika, za który warto przepłacać

Borgen 26.06.2026 15:55

Na Jonesa też bym 35-40 milionów nie dawał tak szczerze... to nie jest zawodnik, który u nas zrobi aż taką różnicę, żeby tyle dawać

El_Imprezatore 26.06.2026 15:55

Lepiej sprzedać Fratesiego, LH i kupić tego curtisa jonsa i obrońców i jazda

El_Imprezatore 26.06.2026 15:54

No wlasnie

Borgen 26.06.2026 15:54

Jak mamy wydać 25-30 milionów na kogoś kto nie gwarantuje nic to wolałbym kasę przeznaczyć na inne cele i kogoś na poziomie... nawet i w kolejne okienko (tylko u nas to chyba nie przejdzie, bo co się zaoszczędzi to zniknie i nikt za rok nie będzie pamiętał, że miało być więcej na transfery)

Borgen 26.06.2026 15:53

tam błędy są z założenia mniej kosztowne niż w środku pola, będzie miał więcej miejsca... kto go tam wie, może nas zaskoczy... trzeba szukać pozytywów w tych ciężkich czasach

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625539

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się