Plotki transferowe

TMW: Pazzini podpisał kontrakt! (52)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 15 lat temu
845
52

Giampaolo Pazzini podpisał kontrakt z Interem! Włoski napastnik przybył do Mediolanu tuż po godzinie 19 i po uzgodnieniu wszystkich warunków złożył podpis na umowie.

 

Il Pazzo związał się z Interem do 2015 roku. Na mocy kontraktu za rok gry zarobi 2-2,5 miliona euro plus ewentualne bonusy. Jutro zawodnik przejdzie testy medyczne a tuż po nich zostanie oficjalnie ogłoszony nowym piłkarzem Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.01.2011 o 10:17 przez Pader88
Pader88
To jest prawdziwy "Fox in the box" a takiego nam brakowało
28.01.2011 o 08:29 przez samueletoo
samueletoo
witamy w lepszej stronie mediolanu forza pazzini grande <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.01.2011 o 08:19 przez Kubusa10
Kubusa10
Czekam już na oficjalne info z naszej strony<br />
Forza Szaleniec <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
28.01.2011 o 01:15 przez Gajdzik
Gajdzik
Zobaczymy co pokaże <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.01.2011 o 00:26 przez el_loco
el_loco
obejrzałem kilka jego bramek na youtube. Napewno będzie z niego pożytek:-) Ps. #30 nie grał w fife! Ona jest dla cieniasów, lepiej przerzuc się na PES-a :-)
27.01.2011 o 23:57 przez eldoka
eldoka
w końcu lalalalaINTER brawo Moratti <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 23:15 przez yanik
yanik
nr 11 po Muntarim jest wolny. Pazzo w 11 gdyz 7 bym zostawil do lata, ciagle widze w niej obecna 7 z Udine... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.01.2011 o 23:13 przez Nidhogg
Nidhogg
Wie ktoś jaki numer dostanie?
27.01.2011 o 23:03 przez Crespofan
Crespofan
No wrescie nie bede musial tak czesto ogladac pandeva <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> a tak wgl jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo w ataku i ustawieniu czy bedzie to nadal 4:3:1:2 i milito raczej straci pozycje czy bedzie to gra 4:2:3:1 i kto wtedy bedzie gral na skrzydle czy milito czy pazzini <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 23:01 przez Falco
Falco
witamy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> brawo za sciagniecie go
27.01.2011 o 22:42 przez Imrahil
Imrahil
jesli to official, to witam w szeregach
27.01.2011 o 22:33 przez IBRA2880
IBRA2880
Czekałem na ten transfer ostatnich dniach i cieszę się,bo Pazzi na włoskim terenie jest dobry ;) Mam nadzieje że będzie przydatny i strzelał brameczki ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.01.2011 o 22:23 przez Rufus
Rufus
No to ciekawie. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Czekam na oficjalny komunikat !<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
27.01.2011 o 22:23 przez eldoka
eldoka
no Brawo Brawo Inter! wreszcie Moratti sięgną do sakiewki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> )<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
27.01.2011 o 22:19 przez madmike
madmike
bardzo dobrze, świetnie, wyśmienicie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 22:16 przez Greg4Inter
Greg4Inter
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Giampaolo Pazzini <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pnOLRIBmEoY">http://www.youtube.com/watch?v=pnOLRIBmE&shy;oY</a><br />
<br />
oby rownie swietnie prezentowal sie w naszym Interku! FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 22:10 przez CyberBloom
CyberBloom
Wreszcie jakieś dobre wieści super <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
FORZA PAZZINI <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
jestem zachwycony tym transferem <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 22:09 przez Requiem
Requiem
Super wiadomosc <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 22:01 przez Maciek_K
Maciek_K
Dobra wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Pazzini się z całą pewnością przyda i ma te umiejętności, których niestety brakuje Interowi z przodu, tj. genialna gra głową.<br />
@Rebelde - cieszynkę sobie wyrobił w Violi jak grali z Tonim. Toni machał ręką przy uchu na znak, że chce słyszeć kibiców, a Pazzo pokazywał im &quot;patrzcie, strzelam gole&quot; ;)
27.01.2011 o 21:57 przez Sejus
Sejus
Bardzo dobra wiadomość ;) Pandev wraca na ławkę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ? Transfer jak najbardziej na (+) Cena wynosiła 12 mln ? Biabany odejdzie czy jak ?
27.01.2011 o 21:54 przez Kris88
Kris88
Świetnie xD <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 21:51 przez koza15
koza15
No i tylo czekać jak zacznie młocić bramki <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.01.2011 o 21:47 przez Bigbeat
Bigbeat
#27 jestem pod wrażeniem.<br />
znalazłeś artykuł z 21 kwietnia ubiegłego roku.<br />
winszuję talentu szpiegowskiego... Branca najwyraźniej bierze u Ciebie lekcje biorąc pod uwagę sukces z transferem np. FantAntonio <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
27.01.2011 o 21:38 przez Francisco
Francisco
Ale nie powiem jestem zdziwiony tym transferem że ja nie mogę. TO DOBRY NAPASTNIK, nie wierzę do teraz co się dzieje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Panowie wiem że to może zabrzmi dziwnie ale wiecie może jakie on ma staty ogółem w FIFIE '11 <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 21:38 przez interista4ever
interista4ever
Mam nadzieje ze super Pazzo pomoze Interowi utrzymac hegemonie na polwyspie Apeninskim bo w LM go zabraknie <br />
I bd gral jak jeszcze w barwach sampy z werderem <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 21:35 przez g0raFCI
g0raFCI
OLE OLE OLE OLE ! INTER INTER !<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 21:30 przez dawid808
dawid808
Pazzini to podobny typ napastnika jak Millito, dalej brakuje w interze porządnego skrzydłowego.
27.01.2011 o 21:24 przez Przem207
Przem207
witamy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />

Shoutbox

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625467

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się