Plotki transferowe

TMW: Pazzini podpisał kontrakt! (52)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 15 lat temu
846
52

Giampaolo Pazzini podpisał kontrakt z Interem! Włoski napastnik przybył do Mediolanu tuż po godzinie 19 i po uzgodnieniu wszystkich warunków złożył podpis na umowie.

 

Il Pazzo związał się z Interem do 2015 roku. Na mocy kontraktu za rok gry zarobi 2-2,5 miliona euro plus ewentualne bonusy. Jutro zawodnik przejdzie testy medyczne a tuż po nich zostanie oficjalnie ogłoszony nowym piłkarzem Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (65)

25.06
09:07

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.01.2011 o 10:17 przez Pader88
Pader88
To jest prawdziwy "Fox in the box" a takiego nam brakowało
28.01.2011 o 08:29 przez samueletoo
samueletoo
witamy w lepszej stronie mediolanu forza pazzini grande <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.01.2011 o 08:19 przez Kubusa10
Kubusa10
Czekam już na oficjalne info z naszej strony<br />
Forza Szaleniec <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
28.01.2011 o 01:15 przez Gajdzik
Gajdzik
Zobaczymy co pokaże <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.01.2011 o 00:26 przez el_loco
el_loco
obejrzałem kilka jego bramek na youtube. Napewno będzie z niego pożytek:-) Ps. #30 nie grał w fife! Ona jest dla cieniasów, lepiej przerzuc się na PES-a :-)
27.01.2011 o 23:57 przez eldoka
eldoka
w końcu lalalalaINTER brawo Moratti <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 23:15 przez yanik
yanik
nr 11 po Muntarim jest wolny. Pazzo w 11 gdyz 7 bym zostawil do lata, ciagle widze w niej obecna 7 z Udine... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.01.2011 o 23:13 przez Nidhogg
Nidhogg
Wie ktoś jaki numer dostanie?
27.01.2011 o 23:03 przez Crespofan
Crespofan
No wrescie nie bede musial tak czesto ogladac pandeva <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> a tak wgl jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo w ataku i ustawieniu czy bedzie to nadal 4:3:1:2 i milito raczej straci pozycje czy bedzie to gra 4:2:3:1 i kto wtedy bedzie gral na skrzydle czy milito czy pazzini <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 23:01 przez Falco
Falco
witamy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> brawo za sciagniecie go
27.01.2011 o 22:42 przez Imrahil
Imrahil
jesli to official, to witam w szeregach
27.01.2011 o 22:33 przez IBRA2880
IBRA2880
Czekałem na ten transfer ostatnich dniach i cieszę się,bo Pazzi na włoskim terenie jest dobry ;) Mam nadzieje że będzie przydatny i strzelał brameczki ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.01.2011 o 22:23 przez Rufus
Rufus
No to ciekawie. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Czekam na oficjalny komunikat !<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
27.01.2011 o 22:23 przez eldoka
eldoka
no Brawo Brawo Inter! wreszcie Moratti sięgną do sakiewki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> )<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
27.01.2011 o 22:19 przez madmike
madmike
bardzo dobrze, świetnie, wyśmienicie <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 22:16 przez Greg4Inter
Greg4Inter
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Giampaolo Pazzini <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pnOLRIBmEoY">http://www.youtube.com/watch?v=pnOLRIBmE&shy;oY</a><br />
<br />
oby rownie swietnie prezentowal sie w naszym Interku! FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 22:10 przez CyberBloom
CyberBloom
Wreszcie jakieś dobre wieści super <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
FORZA PAZZINI <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
jestem zachwycony tym transferem <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 22:09 przez Requiem
Requiem
Super wiadomosc <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 22:01 przez Maciek_K
Maciek_K
Dobra wiadomość <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Pazzini się z całą pewnością przyda i ma te umiejętności, których niestety brakuje Interowi z przodu, tj. genialna gra głową.<br />
@Rebelde - cieszynkę sobie wyrobił w Violi jak grali z Tonim. Toni machał ręką przy uchu na znak, że chce słyszeć kibiców, a Pazzo pokazywał im &quot;patrzcie, strzelam gole&quot; ;)
27.01.2011 o 21:57 przez Sejus
Sejus
Bardzo dobra wiadomość ;) Pandev wraca na ławkę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ? Transfer jak najbardziej na (+) Cena wynosiła 12 mln ? Biabany odejdzie czy jak ?
27.01.2011 o 21:54 przez Kris88
Kris88
Świetnie xD <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 21:51 przez koza15
koza15
No i tylo czekać jak zacznie młocić bramki <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.01.2011 o 21:47 przez Bigbeat
Bigbeat
#27 jestem pod wrażeniem.<br />
znalazłeś artykuł z 21 kwietnia ubiegłego roku.<br />
winszuję talentu szpiegowskiego... Branca najwyraźniej bierze u Ciebie lekcje biorąc pod uwagę sukces z transferem np. FantAntonio <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
27.01.2011 o 21:38 przez Francisco
Francisco
Ale nie powiem jestem zdziwiony tym transferem że ja nie mogę. TO DOBRY NAPASTNIK, nie wierzę do teraz co się dzieje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Panowie wiem że to może zabrzmi dziwnie ale wiecie może jakie on ma staty ogółem w FIFIE '11 <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 21:38 przez interista4ever
interista4ever
Mam nadzieje ze super Pazzo pomoze Interowi utrzymac hegemonie na polwyspie Apeninskim bo w LM go zabraknie <br />
I bd gral jak jeszcze w barwach sampy z werderem <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.01.2011 o 21:35 przez g0raFCI
g0raFCI
OLE OLE OLE OLE ! INTER INTER !<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.01.2011 o 21:30 przez dawid808
dawid808
Pazzini to podobny typ napastnika jak Millito, dalej brakuje w interze porządnego skrzydłowego.
27.01.2011 o 21:24 przez Przem207
Przem207
witamy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się