Plotki transferowe

Transfer Mascherano niemal pewny (29)

prawie 16 lat temu
511
29

Pomocnik Liverpoolu, Javier Mascherano, jest bliski transferu do Interu Mediolan. Wczoraj rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Argentyńczyka.

 

Il Corriere dello Sport informuje, że dyrektor generalny Liverpoolu, Eduardo Macia, był widziany wczoraj we Włoszech. Transfer Mascherano jest praktycznie pewny, gdyż The Reds już znaleźli następce El Jefe, a sam zawodnik dał jasno do zrozumienia zarządowi klubu, że chce grać w drużynie Rafaela Beniteza. Następcą Mascherano ma być Christian Poulsen, który został wystawiony przez Juventus na listę transferową. Duńczyk jest zainteresowany grą na Anfield Road. Mimo problemów finansowych właścicieli Liverpoolu wyłożenie 6 mln za Poulsena nie będzie stanowiło problemu.

 

Liverpool oczekuje za Mascherano około 25 mln euro. Marco Branca może zaoferować 20-25 mln. Dyrektor sportowy klubu nie śpieszy się z transferem, licząc na jeszcze większe obniżenie wymagań działaczy angielskiego klubu. Branca zdaje sobie sprawę, że transfer Mascherano nie jest niezbędny, gdyż świetną formę w ostatnim czasie prezentuje McDonald Mariga. Bardzo prawdopodobne jest, że do finalizacji transferu dojdzie pod koniec okienka transferowego.

 

Podczas spotkania władze Interu poruszyły także temat Dirka Kuyta, który także jest łączony z przenosinami na Giuseppe Meazza. Holender miałby zastąpić w zespole mistrza Europy Mario Balotellego, który najprawdopodobniej przeniesie się do Manchesteru City.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.08.2010 o 11:29 przez Mate1908
Mate1908
Inter jako najlepsza europejska drużyna ma wręcz obowiązek aby w kolejnym sezonie utrzymać poziom, równy a nawet i lepszy od tego w poprzednim. Na pewno nie możemy spuścić z tonu. W tym sezonie walka szczególnie na arenie międzynarodowej będzie niesamowicie ciężka, gdyż każdy będzie chciał za wszelką cenę pokonać obrońcę tytułu. Aby ponownie triumfować musimy dokonać wzmocnień. Przejście Mascherano dałoby bardzo dużo całej drużynie. Z Argentyńczykiem w składzie druga linia byłaby jeszcze stabilniejsza. Pomoc Cuchu, Mascherano, Sneijder, Motta (Mariga), przynajmniej na papierze wygląda niesamowicie. Myślę, że w praktyce byłoby podobnie. Prócz ściągnięcia defensywnego pomocnika, niezbędne wydaje się także sprowadzenie do Mediolanu jakiegoś napastnika, który to zająłby miejsce Balo. W tym wszystkim zatrzymać jaszcze Maicona i mercato uznaje za bardzo udane <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.08.2010 o 07:32 przez snuffy
snuffy
masz 100% racji tylko, że ja naprawde uważam, że oprócz Marszcze po odejściu Mario wzmocnimy także formacje z przodu znanym nazwiskiem a po odejściu Maicona także na jego pozycje przyjdzie wzmocnienie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> I jest to całkiem możliwe nawet jeśli MM niechce przeznaczac dodatkowych $$ na transfery <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.08.2010 o 20:54 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
@ Snuffy zgadzam się z Twoimi argumentami nt. Mutara, Stankovica etc. ale chodzi mi o to, że to jedyny na prawdę klasowy zawodnik jakiego najprawdopodobniej pozyskamy (o innych ani widu ani słychu, przynajmniej na razie) i uważam, że o ile akurat na tej pozycji okręt o nazwie Inter ma co najwyżej niewielki przeciek, to po ofensywnej stronie pomocy mamy sporą wyrwę którą trzyma jedynie łata o nazwie Sneijder. Gdy nie daj Boże tej łaty braknie w starciach w fazie pucharowej LM to Nasz okręt niechybnie pójdzie na dno. To samo jeśli chodzi o atak. Po prostu uważam, że wydamy sporo pieniędzy (choc oczywiście Mascherano jest tych pieniędzy wart) i czasu na piłkarza grającego na pozycji która nie jest jedną z tych które najbardziej wymagają wzmocnień. Nie jestem przeciwny temu transferowi, bo to bezsprzecznie wielki piłkarz, ale o wiele bardziej moim zdaniem przydałby się jakiś klasowy napastnik lub ofensywny pomocnik. Niestety Lega Calcio ograniczyła Nam pole manewru zmniejszając liczbę piłkarzy spoza UE(swoją drogą, oni chyba na prawdę chcą zarżnąc tą ligę niemal uniemożliwiając klubom spowadzanie klasowych zawodników spoza UE), bo kto wie może byłby szanse na Teveza. Boję się, że na rynku transferowym nie ma piłkarzy których Inter mógłby pozyskac na najbardziej palące pozycje, a jednocześnie nie kosztujących jakichś kosmicznych kwot i stąd ta koncentracja na Mascherano. Z drugiej strony, jeśli nikt z piłkarzy ofesnywnych (ZWŁASZCZA Wesley) nie będzie za często, zwłascza w kluczowych momentach, łapał kontuzji i wszyscy będą we w miarę przyzwoitej formie to Inter wciąż będzie siłą z którą każdy będzie miał ciężką przeprawę, czego sobie i każdemu Interiście życzę!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.08.2010 o 18:55 przez mati1908
mati1908
i wszystko bardzo ładnie sie układa,moze to procz kuyt'a
04.08.2010 o 18:52 przez samueletoo
samueletoo
według mnie ustawienie julio cesar zanatti lucio samuel cambiasso mascherano maicon sneider stankowic milito eto,o <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.08.2010 o 18:48 przez Michael
Michael
Świetnie, byłoby wspaniale, gdy udało się go ściągnąć na Giuseppe Meazza. Tylko trzeba jeszcze zatrzymać niesfornego Balotellego i Maicona, kupić Sculliego i Vargasa lub Bastosa i będzie rewelka.
04.08.2010 o 18:48 przez Maicon29
Maicon29
Mascherano,oby jak najszybciej w Interze.
04.08.2010 o 16:34 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Mascherano to walczak swietny w destrukcji i odbiorze,wartosciowy gracz napewno nam sie przyda<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.08.2010 o 15:22 przez Czarson
Czarson
Zgadzam się z moim przedmówca w 100% . Vancore na 100% <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
04.08.2010 o 15:13 przez Vancore
Vancore
Muntari out. Transfer Marszcza pozwoli grac Cuchu bardziej z przodu i dobrze, bo on umie fajnie podac.
04.08.2010 o 15:00 przez Karpik
Karpik
Dla mnie kompletnie niepotrzebny ten transfer. Cuchu - Mascherano przed nimi Sneijder. Wszystko fajnie, ale boli mnie to, że na ławce będą kisili się tacy gracze jak Stankovic, Motta, Mariga, Muntari. Jeśli nikogo z nich nie sprzedamy to kipsko. Wg mnie tym razem od przybytku głowa boli...
04.08.2010 o 14:57 przez snuffy
snuffy
„Do tego dobry Motta” Motta jest dobry ale nie na tej pozycji, tutaj szybko łapie głupie faule :/ <br />
„a w razie kontuzji któregoś z Nich mamy obiecującego Marigę i Muntariego -obaj co prawda moim zdaniem na pierwszy skład są za słabi, ale jako zmiennicy są wystarczający.” – no właśnie obiecujący Mariga i „faul+głupie zagranie” Muntar… <br />
„Z resztą w razie potrzeby można tam wystawic Stankovica lub nawet Capitano (oczywiście to warianty awaryjne)” – jedna kontuzja plus kartka ( nie wspominając 2 kontuzji ) i warianty awaryjne by się okazały podstawowym składem na wiele meczy :/<br />
<br />
Czy dobry na innej pozycji Motta, obiecujący Mariga, nieobliczalny Muntarii i starzejący się Stanko to wystarczający materiał na maksymalnie długi i wyczerpujący sezon <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Reszty nie komentuje bo się zgadzam ale w czym problem kupić dwóch klasowych zawodników <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
<br />
Przepraszam ale musiałem to skomentować<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Rzadko zdarzają się takie rzeczowe komentarze pod newsami <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.08.2010 o 14:37 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
A ja jestem nieco innego zdania odnośnie tego transferu. Zgodzę się, że takiego piłkarza jak Javier grzech nie chciec, ale z drugiej strony akurat na tej pozycji mamy dośc piłkarzy, a wśród Nich absolutnego mistrza na tej pozycji czyli Cambiasso. Do tego dobry Motta, a w razie kontuzji któregoś z Nich mamy obiecującego Marigę i Muntariego -obaj co prawda moim zdaniem na pierwszy skład są za słabi, ale jako zmiennicy są wystarczający. Z resztą w razie potrzeby można tam wystawic Stankovica lub nawet Capitano (oczywiście to warianty awaryjne). Stąd moim zdaniem za dużo wysiłku, czasu i pięniędzy poświęcamy na ten transfer, podczas gdy mamy zaledwie jednego i to uważanego za dośc kruchego (zeszły sezon co prawda obeszło się bez większych problemów, ale szczęście nie trwa przecież wiecznie) ofensywnego zawodnika w pomocy (Coutinho to moim zdaniem wciąż melodia przyszłości i to dośc niepewna). Mario jest na wylocie, formy Pandeva nie można byc pewnym i w ataku pozostają nam tylko Milito(który przecież też ma już swoje lata i wcale nie jest powiedziane, że cały sezon zagra na takim poziomie jak poprzedni) i Eto'o którego bramkostrzelności też wcale pewnym byc nie można... no nic należy miec nadzieję że Branca i Moratti wiedzą co robią, jak na razie nie zawodzili więc może to tylko takie moje marudzenie<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.08.2010 o 13:44 przez Seba
Seba
Także podzielam zdanie Pepe. Do tego jeśli nie przyjdzie nikt konkretny za Mario i Maicona, to tym bardziej przyda się bardzo mocna druga linia.
04.08.2010 o 13:33 przez bartillo91
bartillo91
Nie wiadomo czy przyjdzie do was ponieważ za do końca miesiąca ma przyjść nowy właściciel Liverpoolu.Nie wiadomo czy pozwoli Masche odejść do Interu a nawet jeśli pozwoli to za ok.35 mln funtów więc do was raczej nie przyjdzie.Tak samo Kuyt.Mówi że nigdzie nie odchodzi i też do was nie przyjdzie.
04.08.2010 o 13:27 przez snuffy
snuffy
Cholera Pepe mnie uprzedził odnośnie Marigi... Co do Marsze to oby jak najszybciej do nas zawitał <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.08.2010 o 13:08 przez PepeBergomi
PepeBergomi
Nasza podstawowa dwójka defensywnych pomocników to beda Cuchu i Mascherano. To ze Mariga gra dobrze w sparingach to swietnie ale nie mozna z niego robic odrazu pierwszoplanowej postaci 2 lini , przed nim jeszcze troche czasu na nauke a nauczycieli bedzie miał wybornych. Na zmiane bedzie jeszcze Motta i jak dla mnie bomba. Pamietajmy ze sezon długi a kontuzje tez przytrafic sie potrafia. Mam tylko nadzieje ze Benitez ni bedzie faworyzował nikogo a grac bedzie ten kto jest w formie.
04.08.2010 o 13:05 przez SlimShady
SlimShady
Mam nadzieje, ze szybko dojdą do porozumie bo sprowadzenie Javiera pod koniec mercato to bardzo wielkie ryzyko. Tylko co teraz z Muntarim, bo skoro Marige wykupili to raczej zostanie na ten sezon, ale Muntari musi wylecieć. Miałem nadzieje, ze uda im sie go dołożyć z gotówką do Liverpoolu, ale widać że wolą gorszego i dopłacać do Poulsena. Coś tam sie naszym Muntą interesuje ale nikt żadnej oferty nie składa a pajac chyba też nie chce odejść.
04.08.2010 o 12:56 przez piotrekninter
piotrekninter
no za 25 gracza pokroju Masche mozna,nawet trzeba brac,ale jesli Lpool podbije cene do &gt;30 to olac ten transfer mamy kim grac na tej pozycji,a kase lepiej ulokowac na gracza ktory Mario zastapi<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
04.08.2010 o 12:25 przez Rebelde
Rebelde
Przyszłość Liverpoolu będzie w czarnych kolorach , jak będą się wzmacniać graczami pokroju Poulsen<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
Oby załatwili Mascherano jak najszybciej <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.08.2010 o 12:17 przez crisinter
crisinter
Mascherano przychodż Kuyt nie
04.08.2010 o 12:16 przez brykAs
brykAs
oby to nie była kolejna plota <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.08.2010 o 12:16 przez lewandowski
lewandowski
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.08.2010 o 12:11 przez bloow
bloow
szkoda bo u Benitez Marsze bedzie nie tyklany, Chuchu jest nie tykalny tak w ogole bo jest za dobry. co oznacza ze MacDonald sobie nie pogra, a w sparingach jest najlpeszy na obisku
04.08.2010 o 12:08 przez Chuchu
Chuchu
&quot;Następcą Mascherano ma być Christian Poulsen&quot; <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
no to interes życia robi Liverpool
04.08.2010 o 12:04 przez Kubusa10
Kubusa10
Świetnie
04.08.2010 o 11:47 przez korus1984
korus1984
Dawać GO <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.08.2010 o 11:43 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
to ja juz chce tego kuyta jak oni mysla o scullim... a co do masche to git <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.08.2010 o 11:36 przez Kubus
Kubus
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625133

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się