Plotki transferowe

Transfer Pienaara - informacji ciąg dalszy (22)

Autor:
Źródło: footballpress.net
prawie 16 lat temu
390
22

Rano informowaliśmy o tym, iż Steven Pienaar jest na celowniku Interu Mediolan. Teraz, media ujawniły kolejne informacje na temat ewentualnego transferu Afrykańczyka do drużyny Mistrza Włoch.

 

Media z RPA potwierdzają informację głoszącą, że wielkim zwolennikiem 28-latka jest Rafa Benitez. Hiszpan chciał sprowadzić już Pienaara do Liverpoolu, a po przeprowadzce do Mediolanu pragnął widzieć pomocnika Evertonu w czarno-niebieskim trykocie Interu. Niestety transfer przestał być możliwy wraz z wprowadzeniem limitu na piłkarzy z poza Unii Europejskiej. Inter zamknął już bowiem znacznie wcześniej transakcje Phillipe Coutinho, Brazylijczyka, który nie legitymuje się paszportem ze Wspólnoty.

 

To jednak nie koniec. Nerazzurri nie rezygnują ze starań Pienaara, a pomocnik urodzony w Johannesburgu do Interu miałby trafić w styczniu. Everton oczekuje kwoty oscylującej w granicach 17 mln euro za swojego piłkarza.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.07.2010 o 19:08 przez SlimShady
SlimShady
To lepiej poczekać na Teveza do stycznia
20.07.2010 o 12:17 przez crisinter
crisinter
niby dobry, ale nim zamkniemy sobie drogę do tansferu Bastosa
20.07.2010 o 10:15 przez mati1908
mati1908
zart,nigdy nie chce go u nas
20.07.2010 o 09:44 przez Mate1908
Mate1908
Oby to była zwyczajna plotka <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> Po co nam go? Do tej pory nie prezentował poziomu, który pozwoliłby mu na grę w Interze i szczerze wątpię aby nagle zaczął taki prezentować. Po za tym 17 baniek? <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> Bez przesady...
20.07.2010 o 09:39 przez sas111
sas111
taki 28 letni Pienaar 17 baniek<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> hahahaha<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> a Ozil 15-20 a jest lepszy i duuuzo mldoszy<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> smiech na sali<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
19.07.2010 o 23:33 przez szmalo
szmalo
licze ze to plota, a jak Benitez zamierza transferowac tego typu zawodnikow to niech lepiej szybko odejdzie bo na dobre to nam napewno nie wyjdzie, Jose we miss you
19.07.2010 o 22:06 przez Pazzesco
Pazzesco
za drogo ;/ chociaż dobry z niego piłkarz i myśle, że dałby sobie u nas rade.
19.07.2010 o 21:27 przez hbk
hbk
Koles ma 28 lat, blakal sie w sowich klubach po klubach przecietnych (to juz nie ten Ajax) i ma przychodzic do klubu, ktory wygral wszystko? Dodatkowo blokowac miejsce na gracza spoza UE? Dodam jeszcze, ze gra w lidze angielskie, gdzie ostro zawyza sie wartosc pilkarzy. Gdyby Pienaar byl naprawde dobry, to juz dawno gralby w lepszym klubie, w koncu mial czas by sie pokazac. Dla mnie prezentuje on klase Pandeva (czyli zagrac potrafi przyzwoicie, ale wybitnym pilkarzem nie jest. Takich pilkarzy nie kupuje sie za 17 mln). Poza tym mmamy dawac 17 mln za jakiegos Pienaara, a zalowac 30 mln na Maszczerano? Gdzie tu logika?
19.07.2010 o 21:20 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Pogrzało ich chyba.
19.07.2010 o 21:18 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
w styczniu? czyli co takiem Pienaarem zamkną sobie droge do kolejnego transferu latem? głupota
19.07.2010 o 20:50 przez Harvester
Harvester
ja bym go chciał, ale nie za 17 melonów <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
19.07.2010 o 20:19 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
No to nie byłby nie wypał bo to nie jest jakaś gwiazda , ogladał ktos z was mecze Evertonu ? Pewnie nie , wiec gówno wiecie . On jest świetny<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
19.07.2010 o 19:32 przez FcInterRLZ
FcInterRLZ
Wygraliśmy LM, a planujemy takie wzomcnienia jakbyśmy mieli walczyć o LE . 17 mln <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> , śmiech na sali
19.07.2010 o 19:20 przez Omen
Omen
Przecież to piłkarz zbyt przeciętny na Inter nie chodzi mi o to żeby sprowadzać jakieś wielkie nazwiska po prostu po co płacić tyle pieniędzy <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
19.07.2010 o 19:18 przez Claudio
Claudio
prosze Was...po co placic taka kase za takiego gracza..
19.07.2010 o 19:01 przez Internazionalista
Internazionalista
chyba zartujecie 17 mln za takiego ogorka ..... wystarczy juz tych transferowych niewypalow w ostatnich 10latach
19.07.2010 o 18:47 przez Chuchu
Chuchu
Niech do nas przyłazi, szkoda że w Lega Calcio pracują same imbecyle bo moglibyśmy już teraz o niego walczyć.
19.07.2010 o 18:46 przez dodo_IM
dodo_IM
Lubię Everton, lepiej ich nie osłabiajmy.
19.07.2010 o 18:42 przez Slepy
Slepy
Tak jest, Mario out, Kajt i Pinar do nas i bronimy potrójnej korony.
19.07.2010 o 18:41 przez kadrian89
kadrian89
Jak mamy 17 wydac na niego, to lepiej 25 na Forlana ;]. Bez kitu... .
19.07.2010 o 18:39 przez cor72z
cor72z
kiedyś takie kwoty się płaciło za najlepszych piłkarzy świata, teraz byle Pienaar ma kosztować 17 milionów. Jak mamy tyle wydać to przynajmniej rozejrzyjmy się za piłkarzem o klasę lepszym, przecież jesteśmy aktualnie najlepszą drużyną Europy.
19.07.2010 o 18:34 przez piter0806
piter0806
17 mln <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Claudio 22.06.2026 19:38

dokladnie. Cos jak Lewy w Polsce. Na siłę wszystko do niego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się