Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
martins2000
24.06.2026 19:58
koszulka po prawej taka jakaś znana
martins2000
24.06.2026 19:46
Fabrizio Romano: Atlético osiągnęło całkowite porozumienie ws. transferu Alejandro Grimaldo
rchemik
24.06.2026 19:46
spokojnie coś ogarną na prawą, Po Zanettim też już był płacz i lament, po hakimim też, że już nikogo dobrego nie znajdziemy, przyszedł Denzel- Pomperap za 13 mln i ogarnął na lata. może znowu się uda XD
Claudio
24.06.2026 19:41
idziesz z nurtem tego ścieku ktory niektorzy próbują naświetlić,a co nie miało miejsca. Slyszalem o kompromitacji, ale jak prosze o wskazanie tej kompromitacji to nastaje zmowa milczenia. Dziwne.
martins2000
24.06.2026 19:37
Claudio .. no ciebie po ostatnich kompromitacjach nikt długo nie przebije
AveCaesar
24.06.2026 19:36
Skuteczny jak Ndoye
AveCaesar
24.06.2026 19:34
Może Dzeko ogarnie wahadło. Może nie umie piłki przyjąć jak Dumfries, ale jest wyższy więc powinien lepiej wchodzić na główki. Do obrony będzie się wracał jak Diouf i bronił jak Henrique. Kondycję ma jak Darmian, a zobaczymy go jak Palestrę. Kandydat idealny, 5w1.
Claudio
24.06.2026 19:31
Pedulla i jego wysrywy są tak wspaniale jak martinsa
Claudio
24.06.2026 19:31
Pedullà: „Inter już podejmuje działania w celu zawarcia umowy po Palestrze. Przeprowadzono szczegółowe badanie dotyczące ceny Dodò”.
Xucatlan
24.06.2026 19:23
Zanetti niech się lepiej powoli szykuje do gry, bo nikogo lepszego do zastąpienia Dumfriesa nie zorganizujemy.
Xucatlan
24.06.2026 19:23
Tifosinho 24.06.2026 18:29 Panie Zanetti proszę zapraszać już Paza seniora do najlepszej restauracji w Mediolanie
martins2000
24.06.2026 19:18
tego gościa to za darmo bym nie chciał wiatr go przewraca gdzie on na LM MEM
martins2000
24.06.2026 19:18
Sondaggi approfonditi dell'Inter per Dodo della Fiorentina.
acmilanowek
24.06.2026 19:10
zapraszanie do restauracji nic nie pomoze jezeli nie mamy 85 mln na taki transfer plus conajmniej 7-8 dla zawodnika
AveCaesar
24.06.2026 19:04
Pociągnie jeszcze wahadło ?
Komentarze (35)
<br />
Ja odnosiłem się sceptycznie do Milito, ale nie przekreślałem go. Bardziej widziałem go w roli dobrego rezerwowego. Ale teraz cieszę się, że się myliłem. Co do Motty zdania nie zmieniam.<br />
<br />
Sculli ma swoje plusy. Nie za drogi, mało zarabia, Włoch w kontekście LM. Teraz jest mocne alibi do pozbycia się Manciniego, Suazo i Obinny, ale oni nie chcą odchodzić niestety. Jasno powinien im dać trener i zarząd do zrozumienia, że są niepotrzebni, nie sprawdzili się i są wystawieni na listę transferową.
Często jednak się myliłem co do nowych zawodników Interu i mam nadzieję, że w przypadku Sculliego będzie podobnie, bo na chwilę obecną nie widzę nic dobrego w tej transakcji. Cena też rewelacyjna nie jest biorąc pod uwagę, że niewiele więcej kosztował np. Rafinha albo Azpilicueta. Kiedyś transfery a la Sculli załatwiało się za 2 bańki no ale to już niestety przeszłość.
bede smutny jak do nas dolączy <img src="/files/emoticons/8" alt="
<br />
Sculli to nie wybijajacy skrzydlowy, ale dlatego placimy dosc male pieniadze za niego, a nie 30 baniek. Jest to z pewnoscia zawodnik, ktory ma byc w obwodzie, a nie zawodnik pierwszego skladu. Do tego wyglada na to, ze naszym nowym Balotellim bedzie Coutinho, na ktorego w klubie licza, ze wbije sie do skladu predzej czy pozniej. Kupimy jakiegos bardzo dobrego skrzydlowego, ktory nie ma duzo lat, i co wtedy z Coutinho ?<br />
<br />
Gosc jest obgrany w Serie A, w Genoi z roku na rok gral lepiej, podstawowy gracz, malo kosztuje, male zarobki. Nie ma co plakac.
się pewnie jak z Milanem skończy...
<br />
No i wiemy kto przejmie 14nastkę
<img src="/files/emoticons/38" alt="<vuvuzela>" />
<br />
No ale cieszy fakt, że Poulsen jest już w L'poolu także jest duża szansa, że będziemy mieli jeden znakomity transfer w tym mercato i to właśnie na Marszczerano będę czekał<img src="/files/emoticons/10" alt="
skoro nie mamy kasy na transfery to coraz mniej widzi mi sie pomysl Javiera,na tych pozycjach jest komu grac,a tak kase z Mario mozna by machnac na kogos w jego miejsce<br />
co do Milito i Motty,Motte chcialem tylko temu ze gral w Barcie to mysle moze skonczy sie gra dluga na Zlatana niech sobie radzi,a zaczna troche klepac<br />
Milito pamietalem z gry w hiszp,gral swietnie ale co do transferu nie bylem pewny,z racjji wieku<br />
kazdy ma prawo sie pomylic,i nie mja co wiecznie komus wypominac<img src="/files/emoticons/10" alt="